Program för UGP1 2019-2020, Löddeköpinge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag fm pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tolvåkersbadet |
Arrangör: |
Skånesim/SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
2 |
|
Fayzan Alam |
2005 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
3 |
|
Arthur Ekman |
2007 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
4 |
|
Alfred Thunell |
2002 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
1 |
|
Vide Sandberg |
2007 |
POSEIDON |
1:43.77 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
2 |
|
Ruslan Dzhamalov |
2007 |
POSEIDON |
1:38.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
3 |
|
Jannes Krüger |
2005 |
MKK |
1:36.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
4 |
|
Ashkan Alyasvand |
2006 |
MKK |
1:38.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
5 |
|
Theodor Fought |
2005 |
VELLINGE-N |
1:39.24 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
1 |
|
Benjamin Andersson Medhanie |
2007 |
POSEIDON |
1:29.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
385 |
2 |
|
Jonatan Bååth |
2006 |
TRELLEBORG |
1:24.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
3 |
|
Theo Muscalu |
2007 |
POSEIDON |
1:23.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
4 |
|
Viggo Thomsen |
2004 |
LANDSKRONA |
1:23.71 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
5 |
|
Tim Edelberg |
2007 |
POSEIDON |
1:27.96 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
346 |
6 |
|
Oliver Björk |
2007 |
SK LÖDDE |
1:31.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
354 |
1 |
|
Alexander Zhang |
2007 |
POSEIDON |
1:21.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
2 |
|
Oskar Lövberg |
2003 |
MKK |
1:19.68 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
376 |
3 |
|
Jonathan Olofsson |
2006 |
SK SYDSIM |
1:17.90 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
4 |
|
Marcus Riis |
2004 |
LANDSKRONA |
1:18.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
345 |
5 |
|
Axel Wergeland |
2006 |
SK LÖDDE |
1:20.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
6 |
|
Berkay Isik |
2005 |
MKK |
1:21.36 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
1 |
|
Aron Paulsson |
2006 |
SK LÖDDE |
1:16.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
2 |
|
Melvin Lentonsson |
2004 |
MKK |
1:14.51 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
3 |
|
Ted Nilsson |
2006 |
SK LÖDDE |
1:13.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
372 |
4 |
|
Hannes Palmgren |
2005 |
SK SYDSIM |
1:14.27 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
5 |
|
Casper Kristensen |
2005 |
LANDSKRONA |
1:15.78 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
6 |
|
Emil Hjalmarsson |
2006 |
SK RAN |
1:16.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
1 |
|
Ludvig Hoff |
2005 |
LANDSKRONA |
1:11.80 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
2 |
|
Bruno Lindqvist |
2004 |
VELLINGE-N |
1:11.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
3 |
|
Jonathan Ravn Rehnström |
2005 |
MKK |
1:09.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
4 |
|
Jonathan Fröjd |
2004 |
MKK |
1:10.97 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
5 |
|
Anton Liebenhagen |
2005 |
LANDSKRONA |
1:11.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
6 |
|
Robin Cakmak |
2004 |
SK RAN |
1:11.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
1 |
|
Liam Bech |
2003 |
MKK |
1:06.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
2 |
|
Carl Ewertz |
2002 |
MKK |
1:03.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
3 |
|
Hugo Lennartsson |
2004 |
MKK |
59.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
4 |
|
Bill Beckman |
2005 |
MKK |
1:02.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
5 |
|
Isaac Barrett |
2005 |
VELLINGE-N |
1:05.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
366 |
6 |
|
Jesper Franzén |
2002 |
SK SYDSIM |
1:08.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-11 20:59:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|