Program för UGP1 2019-2020, Linköping
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndagen 13/10 2019 kl 14:30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
LASS |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer
|
Final 1 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
2 |
|
Siri Gustafsson |
2007 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
3 |
|
Lily Viberg |
2008 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
4 |
|
Gréta Soltész |
2008 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Final 2 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
1 |
|
Hanna Sandberg |
2007 |
JÖNKÖPING |
3:46.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
2 |
|
Emmie jakobsson |
2010 |
NKK |
3:38.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
3 |
|
Lina Liljekvist |
2006 |
JÖNKÖPING |
3:34.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Maya Hultqvist |
2004 |
EKSJÖ SLS |
3:37.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
5 |
|
Emma Leandersson |
2007 |
JÖNKÖPING |
3:43.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
6 |
|
Isabelle Andersson |
2008 |
NKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Final 3 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
1 |
|
Bianca Maria Cornea |
2005 |
VÄRNAMO SS |
3:31.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
2 |
|
Hana Sistek |
2006 |
JÖNKÖPING |
3:29.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
3 |
|
Tilde Florin |
2006 |
JÖNKÖPING |
3:24.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
4 |
|
Hanna Oehm |
2007 |
LASS |
3:24.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
5 |
|
Alva Beard |
2006 |
JÖNKÖPING |
3:29.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
6 |
|
Ronja Johansson Magnusson |
2007 |
JÖNKÖPING |
3:33.28 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Final 4 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
1 |
|
Emma Persson |
2007 |
LASS |
3:18.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
2 |
|
Isabella Isomaa |
2007 |
JÖNKÖPING |
3:17.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
3 |
|
Ella Hagström |
2007 |
NKK |
3:11.67 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
4 |
|
Hanna Johansson |
2005 |
FINSPÅNG |
3:15.17 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
5 |
|
Ajla Sistek |
2006 |
JÖNKÖPING |
3:17.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
6 |
|
Ester Sainz |
2008 |
JÖNKÖPING |
3:22.75 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Final 5 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
1 |
|
Emma Bergqvist |
2007 |
JÖNKÖPING |
3:08.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
2 |
|
Fanny Ivarsson |
2007 |
LASS |
3:07.01 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
3 |
|
Stella Åqvist |
2005 |
LASS |
3:03.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
4 |
|
Alwa Merenius |
2006 |
LASS |
3:06.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
5 |
|
Anna Vikström |
2004 |
LASS |
3:07.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
6 |
|
Evelina Johnsson |
2004 |
EKSJÖ SLS |
3:11.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Final 6 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
1 |
|
Sofia Holmqvist |
2008 |
LASS |
3:02.32 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
2 |
|
Edith Nyman |
2007 |
NKK |
2:59.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
3 |
|
Greta Sjögren |
2007 |
MOTALA SS |
2:51.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4 |
|
Engla Dunhagen |
2006 |
FINSPÅNG |
2:53.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
5 |
|
Klara Haraldsson |
2005 |
MOTALA SS |
3:02.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
6 |
|
Majken Alvehus |
2005 |
LASS |
3:03.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Final 7 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
1 |
|
Mara Nichitelea |
2006 |
VÄRNAMO SS |
2:51.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
2 |
|
Ida Jonsson |
2005 |
JÖNKÖPING |
2:48.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
3 |
|
Sofia Wallin |
2005 |
LASS |
2:44.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
4 |
|
Frida Holmqvist |
2005 |
LASS |
2:47.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
5 |
|
Frida Erlandsson |
2006 |
LASS |
2:49.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
6 |
|
Emmy Ericson |
2003 |
LASS |
2:51.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Final 8 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
1 |
|
Martina Karlsson |
2003 |
LASS |
2:43.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
2 |
|
Hanna Persson |
2004 |
LASS |
2:40.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
3 |
|
Elsa Linné |
2003 |
LASS |
2:37.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
4 |
|
Natalie Stjärnås |
2003 |
JÖNKÖPING |
2:39.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
5 |
|
Althaea Süsskind |
2007 |
LASS |
2:43.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
6 |
|
Wilma Carlheim |
2003 |
JÖNKÖPING |
2:43.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Final 9 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
1 |
|
Alva Högberg |
2002 |
LASS |
2:35.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
2 |
|
Nora Rogö |
2004 |
JÖNKÖPING |
2:34.30 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
3 |
|
Wilma Svensson |
2004 |
JÖNKÖPING |
2:31.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
4 |
|
Darja Koutchinskaia |
2003 |
LASS |
2:33.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
5 |
|
Amanda Weiding |
2003 |
LASS |
2:34.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
6 |
|
Matilda Nilsson |
2004 |
JÖNKÖPING |
2:36.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Final 10 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
1 |
|
Moa Holmquist |
2004 |
JÖNKÖPING |
2:29.13 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
2 |
|
Märta Högfeldt |
2005 |
LASS |
2:28.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
3 |
|
Annie Hegmegi |
2003 |
JÖNKÖPING |
2:16.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
4 |
|
Thilde Smedbäck |
2004 |
LASS |
2:23.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
5 |
|
Wilma Holmertz |
2003 |
LASS |
2:28.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
6 |
|
Hilma Ihreborn |
2005 |
VÄRNAMO SS |
2:29.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-13 13:43:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS |
|
|
|
|