Program for Sigma Cup 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Seedede heat Løb 49
|
Stævne navn |
Sigma Cup |
|
Udskriftsdato |
01 december 2019 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
07:49 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 49, 100m Butterfly Damer |
Indledende (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
252 |
1 |
Ella Bødker Thomsen |
2005 |
0576AH |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:32.37 |
145 |
2 |
Ana Rosa Kragh |
2005 |
0518AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:16.98 |
247 |
3 |
Anne Sofie Evald |
2004 |
0486AC |
GENTOFTE |
|
50m |
1:14.59 |
62 |
4 |
Cornelia Bergqvist |
2003 |
0346AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:16.85 |
24 |
5 |
Liva Gydesen |
2005 |
0568AZ |
A6 LAKSEN |
|
25m |
1:25.59 |
260 |
6 |
Clara Øvergård Ottosen |
2005 |
0508BA |
VÆRLØSE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
154 |
1 |
Ofelia Vejsager Nøddekær |
2005 |
0582AF |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:11.99 |
96 |
2 |
Cathrine Toftelund Larsen |
2003 |
0306AO |
LYNGBY |
|
25m |
1:07.95 |
21 |
3 |
Lærke Toft Ruby |
1999 |
9996AG |
A6JYLLINGE |
|
25m |
1:02.04 |
95 |
4 |
Ella Korre Stenholt |
2003 |
0398AP |
LYNGBY |
|
25m |
1:05.39 |
149 |
5 |
Jasmin Egeskov Andersen |
2005 |
0506AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:10.14 |
49 |
6 |
Isabella Victoria Nimb |
2004 |
0428AK |
BIRKERØD |
|
50m |
1:14.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
164 |
1 |
Matilde Schmidt-Lund |
2005 |
0542AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:11.40 |
110 |
2 |
Laura Borre Jacobsen |
2004 |
0488AD |
LYNGBY |
|
25m |
1:07.59 |
2 |
3 |
Andrea Paaske |
2001 |
0186AF |
A6JYLLINGE |
|
25m |
1:01.62 |
146 |
4 |
Esther Else Grubert |
2003 |
0374AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:05.38 |
158 |
5 |
Rebecca Petersen |
2005 |
0572AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:09.97 |
88 |
6 |
Emma Stoltz |
2004 |
0448AE |
ALLERØD |
|
50m |
1:12.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
107 |
1 |
Frederikke Elster |
2004 |
0404AY |
LYNGBY |
|
25m |
1:10.45 |
246 |
2 |
Josephine Holst Vinther |
2004 |
0432AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:06.41 |
19 |
3 |
Cecilie Wiuff |
2000 |
0072AB |
A6JYLLINGE |
|
50m |
1:00.48 |
160 |
4 |
Sofie Maagøe |
2003 |
0366AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:05.31 |
157 |
5 |
Olivia Callesen |
2004 |
0432AK |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:09.46 |
172 |
6 |
Caroline Søgaard Pedersen |
2005 |
0562AX |
HELSINGØR |
|
25m |
1:12.93 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
01 december 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød |
Udskriftstidspunkt |
07:49 |
|