Program for Sigma Cup 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 13, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 29 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 SLANGE | 0698AG | 25 m | 33.52 | |
2 | 71 | Frydendahl Mille | 2006 | ALLERØD | 0684AB | 25 m | 33.91 | |
3 | 114 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 50 m | 36.05 | |
4 | 219 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 36.54 | |
5 | 177 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 36.63 | |
6 | 130 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 37.12 | |
7 | 201 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 37.43 | |
8 | 277 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 37.54 | |
9 | 275 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 50 m | 38.03 | |
10 | 6 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 38.07 | |
11 | 106 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 50 m | 38.31 | |
12 | 118 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 50 m | 38.34 | |
13 | 45 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 50 m | 38.40 | |
14 | 115 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 38.41 | |
15 | 186 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 38.43 | |
16 | 178 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 50 m | 39.17 | |
17 | 251 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 40.22 | |
18 | 273 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 40.35 | |
19 | 135 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 40.76 | |
20 | 168 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 40.92 | |
21 | 185 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 41.08 | |
22 | 113 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 41.38 | |
23 | 207 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 41.39 | |
24 | 68 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 41.71 | |
25 | 32 | Capito Mira | 2007 | A6 SLANGE | 0778AI | 25 m | 43.02 | |
26 | 215 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 43.59 | |
27 | 263 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 50 m | 44.20 | |
28 | 165 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 44.33 | |
29 | 133 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 44.67 | |
30 | 187 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 50 m | 45.83 | |
31 | 123 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 46.31 | |
32 | 274 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | 46.42 | |
33 | 166 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 25 m | 51.40 | |
34 | 30 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 SLANGE | 0682AF | 25 m | 52.22 | |
35 | 132 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 25 m | 58.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |