Program for Sigma Cup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 7
|
Stvne navn |
Sigma Cup |
|
Udskriftsdato |
29 november 2019 |
|
|
Stvne by |
Birkerd |
|
Udskriftstidspunkt |
13:49 |
|
|
Arrangr |
Sigma Swim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
29 november 2019 |
|
|
|
|
Lb 7, 50m Rygsvmning Damer |
Indledende (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
260 |
1 |
Clara vergrd Ottosen |
2005 |
0508BA |
VRLSE |
|
25m |
50.65 |
49 |
2 |
Isabella Victoria Nimb |
2004 |
0428AK |
BIRKERD |
|
25m |
37.55 |
139 |
3 |
Sasha Nezdiikovskaia |
2005 |
0564AK |
HRSHOLM |
|
25m |
36.81 |
225 |
4 |
Julia Tholstrup |
2005 |
0586BA |
GENTOFTE |
|
50m |
37.07 |
137 |
5 |
Mille Dige From |
2004 |
0438AW |
HRSHOLM |
|
25m |
40.97 |
142 |
6 |
Maria Bgh |
2002 |
0206BF |
HRSHOLM |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
253 |
1 |
Esther Haudrum Larsen |
2005 |
0574AK |
VRLSE |
|
25m |
34.76 |
111 |
2 |
Lrke Vinneck Hansen |
2004 |
0458AB |
LYNGBY |
|
25m |
32.21 |
53 |
3 |
Maria Lund |
2003 |
0334AH |
BIRKERD |
|
25m |
30.52 |
19 |
4 |
Cecilie Wiuff |
2000 |
0072AB |
A6JYLLINGE |
|
25m |
31.47 |
156 |
5 |
Olivia Augustinus |
2004 |
0432BD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
33.97 |
252 |
6 |
Ella Bdker Thomsen |
2005 |
0576AH |
VRLSE |
|
25m |
36.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
62 |
1 |
Cornelia Bergqvist |
2003 |
0346AE |
BIRKERD |
|
25m |
34.75 |
103 |
2 |
Alma Olivarius |
2005 |
0532AF |
LYNGBY |
|
25m |
31.91 |
149 |
3 |
Jasmin Egeskov Andersen |
2005 |
0506AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
30.51 |
162 |
4 |
Jasmin Philip |
2004 |
0418AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
31.20 |
262 |
5 |
Signe Holm Hansen |
2005 |
0598AK |
VRLSE |
|
25m |
33.46 |
36 |
6 |
Ronja K. S. Josephsen |
2005 |
0546AV |
A6 SLANGE |
|
25m |
35.77 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
86 |
1 |
Caroline Bach Mindested |
2005 |
0592AF |
ALLERD |
|
25m |
34.28 |
110 |
2 |
Laura Borre Jacobsen |
2004 |
0488AD |
LYNGBY |
|
25m |
31.61 |
99 |
3 |
Anna Brandt Nielsen |
1998 |
9856AK |
LYNGBY |
|
25m |
27.76 |
246 |
4 |
Josephine Holst Vinther |
2004 |
0432AC |
GENTOFTE |
|
25m |
31.20 |
241 |
5 |
Viola Demuth Andersen |
2003 |
0316AI |
GENTOFTE |
|
25m |
32.95 |
257 |
6 |
Liv Salhauge |
2005 |
0586AE |
VRLSE |
|
25m |
35.63 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
29 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerd |
Udskriftstidspunkt |
13:49 |
|