Program for Sigma Cup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 34, 100m Frisvmning Herrer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Svarrer Julius | 2005 | A6 SLANGE | 0507AH | 25 m | 54.64 | |
2 | 276 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 54.76 | |
3 | 47 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERD | 0511AB | 25 m | 57.39 | |
4 | 43 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERD | 0627AC | 25 m | 59.12 | |
5 | 182 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGR | 0693AE | 25 m | 59.40 | |
6 | 42 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERD | 0663AI | 25 m | 59.55 | |
7 | 81 | Lfquist Magnus | 2005 | ALLERD | 0513AB | 25 m | 59.57 | |
8 | 269 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:00.01 | |
9 | 212 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:00.92 | |
10 | 44 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERD | 0571AF | 25 m | 1:00.98 | |
11 | 104 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:02.06 | |
12 | 141 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:03.62 | |
13 | 200 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:03.78 | |
14 | 197 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:04.31 | |
15 | 179 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGR | 0639AF | 25 m | 1:04.90 | |
16 | 254 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VRLSE | 0539AJ | 25 m | 1:04.91 | |
17 | 136 | Svensson Oscar | 2005 | HRSHOLM | 0557AH | 50 m | 1:05.32 | |
18 | 265 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VRLSE | 0663AQ | 25 m | 1:05.51 | |
19 | 217 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 1:05.82 | |
20 | 112 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:06.99 | |
21 | 272 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:07.03 | |
22 | 77 | Framke Johannes | 2006 | ALLERD | 0615AE | 25 m | 1:07.24 | |
23 | 271 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 50 m | 1:07.35 | |
24 | 210 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:09.09 | |
25 | 37 | Nimb Christian Alexander | 2006 | BIRKERD | 0679AH | 50 m | 1:09.85 | |
26 | 180 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGR | 0603AK | 25 m | 1:10.13 | |
27 | 167 | Berthelsen Oscar | 2005 | HELSINGR | 0511AR | 25 m | 1:10.45 | |
28 | 93 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:10.80 | |
29 | 214 | Shoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 50 m | 1:12.94 | |
30 | 181 | Allin Laurits Hjgaard | 2006 | HELSINGR | 0659AI | 25 m | 1:13.73 | |
31 | 261 | Lester Noah | 2006 | VRLSE | 0677AF | 50 m | 1:14.60 | |
32 | 256 | Asskildt Kaare | 2006 | VRLSE | 0659AJ | 25 m | 1:16.51 | |
33 | 138 | Dembinski-Eker Damian | 2006 | HRSHOLM | 0697AQ | 25 m | 1:22.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerd | Udskriftstidspunkt | 22:42 |