Ohjelma Sigma Cup 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 28
|
Stævne navn |
Sigma Cup |
|
Udskriftsdato |
29 november 2019 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
21:21 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 28, 100m Brystsvømning Herrer |
Indledende (3) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
271 |
1 |
Frederik Vestergaard |
2006 |
0675AK |
VI39 |
|
25m |
1:34.94 |
200 |
2 |
Gustav Krabbe Heldgaard |
2006 |
0655AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:21.89 |
43 |
3 |
Hector Kaltoft |
2006 |
0627AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:13.20 |
82 |
4 |
Malthe Funk Larsen |
2005 |
0577AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:17.51 |
77 |
5 |
Johannes Framke |
2006 |
0615AE |
ALLERØD |
|
25m |
1:23.84 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
258 |
1 |
Magnus Kiemer |
2005 |
0505AM |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:32.16 |
112 |
2 |
Mads Emil Christiansen |
2006 |
0611AH |
LYNGBY |
|
25m |
1:21.38 |
276 |
3 |
Sean Petersen |
2006 |
0625AA |
VI39 |
|
25m |
1:11.41 |
42 |
4 |
Magnus Jacobsen |
2006 |
0663AI |
BIRKERØD |
|
25m |
1:15.53 |
179 |
5 |
Jens Christian Koefoed |
2006 |
0639AF |
HELSINGØR |
|
25m |
1:23.81 |
138 |
6 |
Damian Dembinski-Eker |
2006 |
0697AQ |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:52.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
141 |
1 |
Rasmus Fabricius Pedersen |
2005 |
0559AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:25.05 |
183 |
2 |
Nicklas Reinstrup |
2006 |
0655AD |
HELSINGØR |
|
25m |
1:17.68 |
209 |
3 |
Robert E Falborg Pedersen |
2005 |
0525AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:10.19 |
44 |
4 |
Oliver Lassen |
2005 |
0571AF |
BIRKERØD |
|
25m |
1:14.79 |
254 |
5 |
Fabian Holst Krabbe |
2005 |
0539AJ |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:23.16 |
181 |
6 |
Laurits Højgaard Allin |
2006 |
0659AI |
HELSINGØR |
|
25m |
1:41.52 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
29 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød |
Udskriftstidspunkt |
21:21 |
|