Startliste for Hillerød Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 27, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:05.63 | |
2 | 242 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:09.06 | |
3 | 238 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:09.80 | |
4 | 53 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:12.64 | |
5 | 50 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 1:12.89 | |
6 | 132 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 50 m | 1:13.54 | |
7 | 20 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 50 m | 1:13.59 | |
8 | 332 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:14.89 | |
9 | 237 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 1:15.11 | |
10 | 337 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:15.12 | |
11 | 209 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:15.18 | |
12 | 43 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 1:18.00 | |
13 | 115 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 1:18.37 | |
14 | 121 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 50 m | 1:18.64 | |
15 | 343 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:18.64 | |
16 | 12 | Hejlesen Isabella | 2004 | SLAGELSE | 0428AW | 25 m | 1:20.15 | |
17 | 336 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 50 m | 1:20.26 | |
18 | 23 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | SLAGELSE | 0774AK | 25 m | 1:21.10 | |
19 | 183 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 50 m | 1:22.21 | |
20 | 341 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:22.60 | |
21 | 304 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:25.50 | |
22 | 231 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 25 m | 1:26.48 | |
23 | 166 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 50 m | 1:27.58 | |
24 | 232 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 1:28.55 | |
25 | 34 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 1:28.72 | |
26 | 51 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 1:30.31 | |
27 | 307 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:30.50 | |
28 | 302 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:31.45 | |
29 | 17 | Knudsen Mathilde | 2006 | SLAGELSE | 0646AU | 25 m | 1:31.89 | |
30 | 44 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 50 m | 1:34.35 | |
31 | 303 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 1:34.48 | |
32 | 220 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:35.02 | |
33 | 267 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 50 m | 1:35.80 | |
34 | 36 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SLAGELSE | 0848AC | 25 m | 1:35.99 | |
35 | 299 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:36.63 | |
36 | 11 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 50 m | 1:37.55 | |
37 | 298 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 1:37.99 | |
38 | 300 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:38.92 | |
39 | 167 | Bjørn-Pedersen Julie | 2007 | HELSINGE | 0714AV | 50 m | 1:41.99 | |
40 | 162 | Madsen Anna Søjberg | 2008 | HELSINGE | 0862AJ | 25 m | 1:42.53 | |
41 | 305 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:42.99 | |
42 | 79 | Bonde Milena B | 2006 | HVIDOVRE | 0644AU | 25 m | 1:43.59 | |
43 | 311 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 1:46.01 | |
44 | 26 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 1:46.43 | |
45 | 301 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 1:46.55 | |
46 | 41 | Sandgreen Laura | 2008 | HVIDOVRE | 0826AB | 25 m | 1:46.96 | |
47 | 314 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | 1:49.93 | |
48 | 219 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:50.69 | |
49 | 331 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | 1:50.81 | |
50 | 318 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:51.06 | |
51 | 306 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 1:52.14 | |
52 | 224 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:52.47 | |
53 | 78 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 25 m | 1:52.52 | |
54 | 266 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 1:58.53 | |
55 | 360 | Jacobsen Sofia | 2006 | KTK | 0658aw | 25 m | 2:00.00 | |
56 | 320 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | 2:02.37 | |
57 | 138 | Johannessen Esther Marie | 2007 | HILLERØD | 0702AV | 50 m | 2:02.70 | |
58 | 319 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 2:03.39 | |
59 | 149 | Falkenstrøm Cecilia | 2008 | HILLERØD | 0898AN | 25 m | 2:04.23 | |
60 | 324 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 2:05.56 | |
61 | 321 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 2:09.20 | |
62 | 325 | Jensen Liva Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | 2:15.50 | |
63 | 326 | Lundemoes Lucca | 2009 | VEST | 0918BA | 25 m | 2:18.99 | |
64 | 197 | Fortun Norma | 2011 | HELSINGE | 1164AA | 25 m | ||
65 | 199 | Fortun Wilma | 2009 | HELSINGE | 0918AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:02 |