Program för Efterårsstævne 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 31
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2019 |
|
Udskriftsdato |
17 november 2019 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:14 |
|
|
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 31, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende (11) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
259 |
0 |
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
0952BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
258 |
1 |
Alma Neesen |
2010 |
1060AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
365 |
2 |
Thea Elisabeth Vammen |
2010 |
1010AJ |
VEST |
|
25m |
1:27.38 |
363 |
3 |
Sofie Forsmark |
2010 |
1004AJ |
VEST |
|
25m |
1:12.39 |
369 |
4 |
Filippa Kristoffersen |
2010 |
1002AJ |
VEST |
|
25m |
1:10.14 |
364 |
5 |
Sofie K. Kristensen |
2010 |
1012AJ |
VEST |
|
25m |
1:12.00 |
128 |
6 |
Isabella Frederiksen |
2011 |
1172AB |
GSK |
|
25m |
1:13.10 |
262 |
7 |
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
0954BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
257 |
8 |
Alicia Dupont Larssen |
2010 |
1058AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
88 |
9 |
Mathilde Møller |
2007 |
0746AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
368 |
0 |
Leonora Ottosen |
2011 |
1120AC |
VEST |
|
25m |
1:08.58 |
362 |
1 |
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
1122AB |
VEST |
|
25m |
1:05.23 |
218 |
2 |
Frederikke Rasmussen |
2009 |
0952AH |
AIF |
|
25m |
1:04.44 |
130 |
3 |
Victoria Christensen |
2011 |
1174AB |
GSK |
|
25m |
1:02.71 |
358 |
4 |
Gabriella Nymark-Jessen |
2008 |
0868AR |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:00.69 |
135 |
5 |
Karla Christiansen |
2012 |
1274AB |
GSK |
|
25m |
1:01.22 |
136 |
6 |
Karla Bødiker |
2012 |
1276AB |
GSK |
|
25m |
1:03.47 |
32 |
7 |
Agnes Pries Hansen |
2010 |
1084AC |
NAKSKOV |
|
25m |
1:05.07 |
127 |
8 |
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
1170AB |
GSK |
|
25m |
1:05.75 |
220 |
9 |
Sofie Nygaard Kofoed |
2010 |
1062AF |
AIF |
|
25m |
1:09.77 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
129 |
0 |
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
1168AB |
GSK |
|
25m |
58.58 |
335 |
1 |
Louisa Kjerulf |
2009 |
0916AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
57.03 |
407 |
2 |
Ina Højsteen |
2010 |
1068AB |
VEST |
|
25m |
56.19 |
413 |
3 |
Lucca Lundemoes |
2009 |
0918BA |
VEST |
|
25m |
54.22 |
336 |
4 |
Maya Victoria Hornbeck |
2009 |
0968BB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
53.73 |
403 |
5 |
Cornelia Matthesen |
2009 |
0918AI |
VEST |
|
25m |
54.11 |
142 |
6 |
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
1016AB |
GSK |
|
25m |
54.53 |
217 |
7 |
Ingrid Schultz |
2010 |
1074AC |
AIF |
|
25m |
56.74 |
412 |
8 |
Liva-Silje Brobjerg Jensen |
2009 |
0978AD |
VEST |
|
25m |
58.32 |
411 |
9 |
Lissie Murphy |
2010 |
1074AD |
VEST |
|
25m |
58.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
261 |
0 |
Maja F. E. Kamper |
2008 |
0872AR |
VATCPH-STT |
|
25m |
51.92 |
405 |
1 |
Frida Christoffersen |
2009 |
0906AC |
VEST |
|
25m |
51.40 |
357 |
2 |
Ronja Friborg Johnsen |
2008 |
0898AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
50.63 |
396 |
3 |
Mille Therp |
2009 |
0906AB |
VEST |
|
25m |
48.81 |
20 |
4 |
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
0812AK |
SOLRØD |
|
25m |
48.05 |
155 |
5 |
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
0916AB |
GSK |
|
25m |
48.58 |
418 |
6 |
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
0988BA |
VEST |
|
25m |
50.57 |
355 |
7 |
Ella Trøstrup |
2008 |
0812AL |
VAT CPH-MK |
|
25m |
50.77 |
149 |
8 |
Thilde Bødiker |
2009 |
0924AH |
GSK |
|
25m |
51.66 |
409 |
9 |
Laura Holg Jensen |
2010 |
1066AE |
VEST |
|
25m |
52.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
388 |
0 |
Sally Anna Usinger |
2008 |
0898AR |
VEST |
|
25m |
47.38 |
359 |
1 |
Frida Fly Haastrup |
2008 |
0884AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
46.97 |
215 |
2 |
Thea Fritz Larsen |
2009 |
0928AB |
AIF |
|
25m |
46.26 |
354 |
3 |
Ella Jakobsen |
2008 |
0896AP |
VAT CPH-MK |
|
25m |
45.99 |
349 |
4 |
Lucca Helsinghof |
2008 |
0806AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
45.82 |
352 |
5 |
Svea Nietzson-Bentholm |
2008 |
0822AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
45.99 |
148 |
6 |
Nora Rosenkrantz |
2010 |
1018AD |
GSK |
|
25m |
46.01 |
143 |
7 |
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
1006AB |
GSK |
|
25m |
46.65 |
260 |
8 |
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
0884AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
47.04 |
387 |
9 |
Liva Yri |
2008 |
0852AF |
VEST |
|
25m |
47.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
397 |
0 |
Hannah Bjørneboe |
2007 |
0712AN |
VEST |
|
25m |
45.11 |
346 |
1 |
Flora Rebecca Profeta |
2008 |
0836AA |
VAT CPH-MK |
|
25m |
43.60 |
351 |
2 |
Sally Emilie Bill |
2007 |
0722AU |
VAT CPH-MK |
|
25m |
43.25 |
213 |
3 |
Marie Munk |
2008 |
0818AD |
AIF |
|
25m |
42.84 |
211 |
4 |
Freja Johanna Kepser |
2005 |
0544AS |
AIF |
|
25m |
42.75 |
232 |
5 |
Amalie Møller |
2007 |
0762AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
42.77 |
345 |
6 |
Ellen Lyse |
2007 |
0768AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
42.89 |
216 |
7 |
Mille Bækmark |
2008 |
0824AL |
AIF |
|
25m |
43.50 |
343 |
8 |
Anna Piao Bergendorff |
2007 |
0744AQ |
VAT CPH-MK |
|
25m |
43.64 |
106 |
9 |
Iben Karlsmark |
2007 |
0716AJ |
HERLEV |
|
50m |
45.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
350 |
0 |
Naja Kammann |
2008 |
0826AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
42.71 |
239 |
1 |
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
0774AH |
VATCPH-STT |
|
50m |
42.65 |
385 |
2 |
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
0884AH |
VEST |
|
25m |
42.14 |
236 |
3 |
Maja Hansen |
2006 |
0652AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
41.63 |
16 |
4 |
Mathilde Lund |
2004 |
0444BC |
SOLRØD |
|
25m |
41.10 |
228 |
5 |
Signe Schnabelrauch |
2006 |
0606AP |
VATCPH-STT |
|
50m |
41.13 |
27 |
6 |
Astrid Pries Hansen |
2007 |
0716AC |
NAKSKOV |
|
25m |
41.80 |
344 |
7 |
Carla Uhl |
2008 |
0852AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
42.15 |
162 |
8 |
Vega Deneke Kure |
2009 |
0994AB |
GSK |
|
25m |
42.67 |
24 |
9 |
Signe Hofmann Petersen |
2006 |
0612AU |
NAKSKOV |
|
25m |
42.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
243 |
0 |
Nynne Bugge |
2008 |
0832AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
40.61 |
18 |
1 |
Emma Spang |
2006 |
0648AQ |
SOLRØD |
|
50m |
40.48 |
79 |
2 |
Charlotte Dreyer Riis |
2006 |
0686AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
39.30 |
108 |
3 |
Sophie Hartwig-Porsdal |
2006 |
0614AH |
HERLEV |
|
25m |
38.99 |
124 |
4 |
Julie Hansen Schilling |
2004 |
0406BA |
HASLEV |
|
25m |
38.92 |
94 |
5 |
Vigga Jacoby |
2007 |
0782AE |
HOVEDSTAD |
|
50m |
38.94 |
229 |
6 |
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
0686AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
39.08 |
96 |
7 |
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
0728AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
40.28 |
226 |
8 |
Emma Haagen |
2006 |
0676AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
40.56 |
85 |
9 |
Julie Philip |
2007 |
0742AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
40.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
308 |
0 |
Signe Bagge Møller |
2004 |
0414AW |
SK-SYD |
|
25m |
37.84 |
30 |
1 |
Maya Baltser |
2004 |
0426AP |
NAKSKOV |
|
25m |
37.27 |
300 |
2 |
Josephine Frederiksen |
2005 |
0532AP |
SK-SYD |
|
25m |
35.05 |
207 |
3 |
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
25m |
33.78 |
1 |
4 |
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
0172AG |
SOLRØD |
|
50m |
31.10 |
80 |
5 |
Falka Tind |
2006 |
0648AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
31.39 |
3 |
6 |
Sofia Levisen |
2002 |
0258AE |
SOLRØD |
|
25m |
34.61 |
378 |
7 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
0588AJ |
VEST |
|
25m |
35.68 |
192 |
8 |
Astrid Nørgaard |
2007 |
0784AA |
FR.VÆRK |
|
25m |
37.60 |
282 |
9 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
VATCPH-STT |
|
50m |
38.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
102 |
0 |
Ida Oest |
2003 |
0386AS |
HERLEV |
|
25m |
37.75 |
29 |
1 |
Line Høj |
2004 |
0444AM |
NAKSKOV |
|
25m |
37.18 |
92 |
2 |
Sara Kaarup Andersen |
2006 |
0636AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
34.91 |
91 |
3 |
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
0726AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
33.44 |
97 |
4 |
Malu Melody Christensen |
2006 |
0636AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
30.85 |
6 |
5 |
Katja Skovdal Lorentzen |
2003 |
0338AQ |
SOLRØD |
|
25m |
31.30 |
287 |
6 |
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
0342AU |
VATCPH-STT |
|
25m |
34.44 |
13 |
7 |
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
0674AN |
SOLRØD |
|
25m |
35.38 |
227 |
8 |
Hannah Rørbech |
2006 |
0672AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
37.54 |
386 |
9 |
Freja Kobbernagel |
2008 |
0806AD |
VEST |
|
25m |
37.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
95 |
0 |
Zoe Overby Traberg |
2006 |
0646AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
37.71 |
425 |
1 |
Julia Tholstrup |
2005 |
0586BA |
GENTOFTE |
|
25m |
36.43 |
279 |
2 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
34.81 |
11 |
3 |
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
0694AI |
SOLRØD |
|
25m |
33.00 |
276 |
4 |
Schastine Tabor |
2005 |
0598AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
29.63 |
194 |
5 |
Josefine Nielsen |
2005 |
0564AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
31.24 |
166 |
6 |
Malou Soelberg |
2004 |
0438AE |
GENTOFTE |
|
50m |
33.85 |
326 |
7 |
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
0634AH |
VI39 |
|
25m |
35.33 |
299 |
8 |
Josefine Meng Langhorn |
2006 |
0676AO |
SK-SYD |
|
25m |
37.35 |
233 |
9 |
Klara Rasmussen |
2008 |
0868AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
37.86 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
17 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
08:14 |
|