Program for Efterårsstævne 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 21
|
Stvne navn |
STT Efterrsstvne 2019 |
|
Udskriftsdato |
17 november 2019 |
|
|
Stvne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
14:03 |
|
|
Arrangr |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
16 november 2019 |
|
|
|
|
Lb 21, 50m Butterfly Damer |
Finaler (4) |
Heat 1 (4) (rg. 2010-2020) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
258 |
3 |
Alma Neesen |
2010 |
1060AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:13.33 |
143 |
4 |
Ella Kruse Enemrke |
2010 |
1006AB |
GSK |
|
25m |
42.03 |
142 |
5 |
Asta Kruse Enemrke |
2010 |
1016AB |
GSK |
|
25m |
59.68 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 2 (4) (rg. 2008-2009) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
384 |
0 |
Esther Bang Laursen |
2009 |
0926AC |
VEST |
|
25m |
40.59 |
160 |
1 |
Siena Serizawa |
2008 |
0832AD |
GSK |
|
25m |
39.18 |
233 |
2 |
Klara Rasmussen |
2008 |
0868AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
37.77 |
243 |
3 |
Nynne Bugge |
2008 |
0832AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
35.33 |
386 |
4 |
Freja Kobbernagel |
2008 |
0806AD |
VEST |
|
25m |
33.22 |
242 |
5 |
Olivia Mllgaard |
2008 |
0874AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
34.34 |
213 |
6 |
Marie Munk |
2008 |
0818AD |
AIF |
|
25m |
36.78 |
188 |
7 |
Maddie Evers Kokholm |
2008 |
0858AF |
FR.VRK |
|
25m |
38.80 |
156 |
8 |
Liva Friche Christensen |
2008 |
0848AF |
GSK |
|
25m |
39.53 |
385 |
9 |
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
0884AH |
VEST |
|
25m |
41.65 |
|
|
Heat 3 (4) (rg. 2006-2007) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
228 |
0 |
Signe Schnabelrauch |
2006 |
0606AP |
VATCPH-STT |
|
25m |
32.85 |
95 |
1 |
Zoe Overby Traberg |
2006 |
0646AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
32.63 |
326 |
2 |
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
0634AH |
VI39 |
|
25m |
32.48 |
13 |
3 |
Nicole Damhj Andersen |
2006 |
0674AN |
SOLRD |
|
25m |
32.17 |
97 |
4 |
Malu Melody Christensen |
2006 |
0636AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
29.18 |
88 |
5 |
Mathilde Mller |
2007 |
0746AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
31.95 |
92 |
6 |
Sara Kaarup Andersen |
2006 |
0636AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
32.35 |
277 |
7 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
VATCPH-STT |
|
25m |
32.50 |
9 |
8 |
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
0632AL |
SOLRD |
|
25m |
32.66 |
299 |
9 |
Josefine Meng Langhorn |
2006 |
0676AO |
SK-SYD |
|
25m |
32.97 |
|
|
Heat 4 (4) (rg. 2003-2005) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
300 |
0 |
Josephine Frederiksen |
2005 |
0532AP |
SK-SYD |
|
25m |
32.25 |
194 |
1 |
Josefine Nielsen |
2005 |
0564AI |
FR.VRK |
|
25m |
31.78 |
278 |
2 |
Maya Krogh Brnnicke |
2005 |
0508AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
30.76 |
120 |
3 |
Sisse Berg Olesen |
2005 |
0514AB |
HASLEV |
|
25m |
29.96 |
276 |
4 |
Schastine Tabor |
2005 |
0598AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
28.15 |
166 |
5 |
Malou Soelberg |
2004 |
0438AE |
GENTOFTE |
|
25m |
29.94 |
323 |
6 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
25m |
30.71 |
121 |
7 |
Petrine R. E. Srensen |
2005 |
0512AB |
HASLEV |
|
25m |
30.90 |
193 |
8 |
Ida-Marie Nrgaard |
2005 |
0596AG |
FR.VRK |
|
25m |
32.03 |
325 |
9 |
Annika Khn |
2005 |
0596AK |
VI39 |
|
25m |
33.36 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
17 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
14:03 |
|