Startliste for Efterårsstævne 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 12
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2019 |
|
Udskriftsdato |
16 november 2019 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
16:41 |
|
|
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer |
Finaler (3) |
Heat 1 (3) (Årg. 2007-2020) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
151 |
0 |
Anders Koch Jensen |
2008 |
0841AD |
GSK |
|
25m |
1:39.75 |
230 |
1 |
Gustav Jørgensen |
2009 |
0959AA |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:36.15 |
394 |
2 |
Cornelius K. Andreassen |
2008 |
0885AE |
VEST |
|
25m |
1:32.30 |
59 |
3 |
Mikkel Skoubo |
2008 |
0841AB |
KØGE |
|
25m |
1:26.02 |
55 |
4 |
Storm Melgaard |
2007 |
0755AF |
KØGE |
|
25m |
1:12.01 |
305 |
5 |
Noa Riis |
2008 |
0859AE |
SK-SYD |
|
25m |
1:17.93 |
392 |
6 |
Mads Duer Laurberg |
2008 |
0865AE |
VEST |
|
25m |
1:28.99 |
159 |
7 |
Peter Emil Dyhr |
2008 |
0897AD |
GSK |
|
25m |
1:32.94 |
337 |
8 |
Rasmus Alexander Nielsen |
2008 |
0843AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:38.74 |
391 |
9 |
Mads Ulslev Parbst |
2008 |
0871AD |
VEST |
|
25m |
1:42.20 |
|
|
Heat 2 (3) (Årg. 2005-2006) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
82 |
0 |
Halfdan Dahl Jespersen |
2006 |
0623AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:16.10 |
235 |
1 |
William F. Pilgaard |
2006 |
0677AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:15.24 |
254 |
2 |
Jonathan Skadhauge |
2005 |
0509AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:13.37 |
90 |
3 |
Mikkel Andersen |
2005 |
0531AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:08.80 |
310 |
4 |
Tobias Bjørnsteen |
2005 |
0509AI |
SK-SYD |
|
25m |
1:06.67 |
39 |
5 |
Lucas Møller Larsen |
2005 |
0523AQ |
KØGE |
|
25m |
1:06.94 |
86 |
6 |
Karl Korfix Barlebo |
2006 |
0641AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:12.32 |
7 |
7 |
Vincent Borup Schärer |
2006 |
0675AB |
SOLRØD |
|
25m |
1:14.88 |
87 |
8 |
Magnus Steen Andersen |
2006 |
0679AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:15.30 |
241 |
9 |
Peter K. M. Petersen |
2006 |
0665AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:20.47 |
|
|
Heat 3 (3) (Årg. 1970-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
251 |
0 |
Victor Schnabelrauch |
2003 |
0331AS |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:24.44 |
250 |
1 |
Mikkel Brundert Hansen |
2002 |
0247AT |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:18.09 |
316 |
2 |
Magnus Ravn Borch |
2003 |
0335AO |
TRITON B |
|
25m |
1:08.57 |
327 |
3 |
Matias Munkholm |
2004 |
0435AB |
VI39 |
|
25m |
1:07.02 |
274 |
4 |
Jeppe Kjær |
2004 |
0419AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:03.95 |
319 |
5 |
Alexander Rendlev |
2001 |
0121AE |
VI39 |
|
25m |
1:06.43 |
302 |
6 |
Laurids Isling Kurtzmann |
2002 |
0253AS |
SK-SYD |
|
25m |
1:08.07 |
255 |
7 |
Marcus Munkholm |
2001 |
0169AC |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:12.14 |
252 |
8 |
Christian Skriver |
2004 |
0487AR |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:18.92 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
16 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
16:41 |
|