Program för Utmanaren 20190908 Täby Sim
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 8 sep 2019 till den 8 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Ryggsim Mixed
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
2 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
3 |
|
Fredrik Bentley |
2006 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
4 |
|
Christoffer Lenstad |
2008 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
5 |
|
Caesar Sparacio |
2007 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Ryggsim Mixed |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
1 |
|
Jacob Grefberg |
2009 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
2 |
|
Chengtai Li |
2008 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
3 |
|
Hugo Envall |
2007 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
4 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
5 |
|
Elias Christensson |
2007 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
6 |
|
Alma Löfgren |
2008 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Ryggsim Mixed |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
1 |
|
Gabriel Florin |
2008 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
2 |
|
David Sommar |
2010 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
3 |
|
Hedda Härning Nilsson |
2008 |
TÄBY SIM |
52.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
4 |
|
Stanislav Shabaltas |
2005 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
5 |
|
Embla Thorgrimsdottir |
2006 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
6 |
|
Amila Honic |
2006 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Ryggsim Mixed |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
1 |
|
Freja Hoffert |
2008 |
TÄBY SIM |
50.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
2 |
|
Matilda Elofsson |
2007 |
TÄBY SIM |
48.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
3 |
|
Malte Steinle |
2009 |
TÄBY SIM |
47.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
4 |
|
Nina Zhang |
2008 |
TÄBY SIM |
48.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
5 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
TÄBY SIM |
49.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
6 |
|
Luke Granlund |
2009 |
TÄBY SIM |
51.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-08 13:19:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|