Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1- Insim 09:00 start 10:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arne Borgs minne &TYR sprint 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Erikdalsbadet |
Arrangör: |
SKK |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 sep 2019 till den 29 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
50m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
218 |
|
Samuel Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2008 |
AA8908 |
25m |
35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
288 |
|
Felix Tetli |
Södertälje Simsällskap |
2007 |
AH6507 |
25m |
37.76 |
|
|
|
|
|
3 |
241 |
|
Lucas Bouchet |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2009 |
AD6709 |
25m |
38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
299 |
|
Julius Dorch Juliusson |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
AC7707 |
25m |
38.98 |
|
|
|
|
|
5 |
506 |
|
Gustav Stridh |
Stockholmspolisens IF SF |
2008 |
AG5908 |
25m |
39.87 |
|
|
|
|
|
6 |
226 |
|
Anton Hagspiel |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2009 |
AA8309 |
25m |
40.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
303 |
|
Tommy Ritmberg |
Södertörns Simsällskap |
|
|
25m |
41.18 |
|
|
|
2007 |
AG6307 |
|
8 |
344 |
|
Otto Andersson |
Tyresö Simsällskap |
|
|
25m |
41.45 |
|
|
|
2008 |
AG5308 |
|
9 |
127 |
|
Alejandro Rei Bacas Fujiki |
Simklubben Neptun |
|
|
25m |
42.70 |
|
|
|
2007 |
AS5907 |
|
10 |
238 |
|
Alexander Bouchet |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
42.81 |
|
|
|
2007 |
AO8707 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
529 |
|
Sky Huang |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AA4707 |
25m |
43.04 |
|
|
|
|
|
12 |
169 |
|
Alexander Kvarfordh Andres |
Skuru Idrottsklubb |
2009 |
AE6509 |
25m |
45.26 |
|
|
|
|
|
13 |
417 |
|
Vilhelm Perrier |
Täby Sim |
2009 |
AI7109 |
25m |
45.32 |
|
|
|
|
|
14 |
446 |
|
Vide Kling |
Åkersberga Simsällskap |
2007 |
AA8907 |
25m |
45.39 |
|
|
|
|
|
15 |
164 |
|
Casper Klinge |
Skuru Idrottsklubb |
2008 |
AH7108 |
25m |
45.49 |
|
|
|
|
|
16 |
224 |
|
Jordan Sundström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AM1706 |
25m |
45.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
409 |
|
Anton Thermaenius |
Täby Sim |
2009 |
AF3509 |
25m |
46.28 |
|
|
|
|
|
18 |
521 |
|
Melvin Brink |
Älvsjö AIK Simförening |
2008 |
AF9508 |
25m |
46.34 |
|
|
|
|
|
19 |
449 |
|
Anton Kamakin |
Åkersberga Simsällskap |
2007 |
AD7107 |
25m |
46.43 |
|
|
|
|
|
20 |
509 |
|
Theodore McMillan |
Stockholmspolisens IF SF |
2007 |
AM0307 |
25m |
46.63 |
|
|
|
|
|
21 |
234 |
|
Ludvig Axegård |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2008 |
AI1108 |
25m |
48.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
256 |
|
Audunn Kristjansson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AT9307 |
25m |
48.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
166 |
|
Eric Björkholm |
Skuru Idrottsklubb |
2009 |
AD2109 |
25m |
48.61 |
|
|
|
|
|
24 |
524 |
|
Erik Helgstrand |
Älvsjö AIK Simförening |
2008 |
AJ1908 |
25m |
49.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-28 12:33:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|