Program for Sveitsin suviuinnit 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lhtlista Laji 24
|
Kilpailu |
Suviuinnit2019 |
|
Tulostuspivmr |
15 keskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Hyvink |
|
Tulostusaika |
10:12 |
|
|
Jrjestj |
HyUS |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
15 keskuu 2019 |
|
|
|
|
Laji 24, 100m Rintauinti Miehet |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Antti Toivonen |
2003 |
03A479 |
UiTa |
|
50m |
|
|
4 |
Felix Koho |
2005 |
05B145 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:51.62 |
1:51.62 |
5 |
Sebastian Rasimus |
2004 |
04B113 |
UiTa |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Castor Trygg |
2004 |
04A572 |
UiTa |
|
50m |
1:50.26 |
1:50.26 |
2 |
Timi Louhe |
2005 |
05B109 |
HUS |
|
50m |
1:38.78 |
1:38.78 |
3 |
Jaakko Karti |
2004 |
04A818 |
UiTa |
|
25m |
1:37.48 |
1:37.48 |
4 |
Eemeli Arnell |
2005 |
05A327 |
SK |
|
50m |
1:35.70 |
1:35.70 |
5 |
Linus Vuollet |
2004 |
04A241 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:37.11 |
1:37.11 |
6 |
Tuomas Kallio |
2005 |
05A806 |
TaTU |
|
50m |
1:38.21 |
1:38.21 |
7 |
Oiva Koppelmki |
2007 |
07A201 |
HyUS |
|
25m |
1:42.41 |
1:42.41 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Onni Toiviainen |
2005 |
05A706 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:34.57 |
1:34.57 |
2 |
Max Alln |
2005 |
05A484 |
SK |
|
25m |
1:32.33 |
1:32.33 |
3 |
Jaska Schoenmakers |
2004 |
04B248 |
TuUS |
|
50m |
1:31.52 |
1:31.52 |
4 |
Leevi Luoma |
2005 |
05A842 |
UiTa |
|
50m |
1:30.82 |
1:30.82 |
5 |
Joel Jokiaho |
2004 |
04B015 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:31.39 |
1:31.39 |
6 |
Alex Lehtola |
2005 |
05A840 |
UiTa |
|
25m |
1:32.26 |
1:32.26 |
7 |
Henri Piipponen |
2005 |
05A848 |
HU |
|
25m |
1:34.12 |
1:34.12 |
8 |
Alex Koskela |
2004 |
04B017 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:35.06 |
1:35.06 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Iliad Sioofy Khojine |
2004 |
04B083 |
UiTa |
|
25m |
1:28.55 |
1:28.55 |
2 |
Tommi Myllynen |
2004 |
04A685 |
NU |
|
50m |
1:26.38 |
1:26.38 |
3 |
Akseli Kotti |
2004 |
04A009 |
TaTU |
|
50m |
1:23.97 |
1:23.97 |
4 |
Lenni Lehtonen |
2004 |
04A478 |
UiTa |
|
50m |
1:22.21 |
1:22.21 |
5 |
Martti Karesjoki |
2004 |
04A721 |
TuUS |
|
25m |
1:22.58 |
1:22.58 |
6 |
Lauri Mkinen |
2004 |
04A752 |
UiTa |
|
50m |
1:25.78 |
1:25.78 |
7 |
Lassi Walden |
2004 |
04A149 |
UiTa |
|
25m |
1:27.53 |
1:27.53 |
8 |
Juho Herva |
2005 |
05B044 |
HyUS |
|
50m |
1:28.84 |
1:28.84 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Rasmus Rekola |
2004 |
04A638 |
SK |
|
25m |
1:19.57 |
1:19.57 |
2 |
Jerry Roine |
2002 |
02B140 |
JUK |
|
50m |
1:15.92 |
1:15.92 |
3 |
Joel Knaapi |
2001 |
01A132 |
Cetus |
|
50m |
1:11.00 |
1:11.00 |
4 |
Miikka Ruohoniemi |
1993 |
93A494 |
A4 IF |
|
25m |
59.31 |
59.31 |
5 |
Eetu Nrhi |
1998 |
98A620 |
Octopus |
|
50m |
1:09.75 |
1:09.75 |
6 |
Joona Oksakari |
2000 |
00A358 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:12.71 |
1:12.71 |
7 |
Samuel Syrjnen |
2002 |
02A790 |
SiWa |
|
25m |
1:17.21 |
1:17.21 |
8 |
Antte Sil |
2004 |
04A883 |
UiTa |
|
50m |
1:21.08 |
1:21.08 |
Tekij: WinGrodan 1.26.10 |
Tulostuspivmr |
15 keskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Hyvinkn Uimaseura |
Tulostusaika |
10:12 |
|