Program för Copenhagen Kidz Cup 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Indledende og direkte finaler lørdag
Seedede heat Løb 114
|
Stævne navn |
Copenhagen Kidz Cup 2019 |
|
Udskriftsdato |
30 juni 2019 |
|
|
Stævne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
13:54 |
|
|
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 juni 2019 |
|
|
|
|
Løb 114, 200m Frisvømning Herrer |
Finaler (3) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
152 |
1 |
Frederik Salling |
2009 |
0987AC |
LYNGBY |
|
50m |
|
157 |
2 |
Konrad Falkenberg Lending |
2008 |
0835AG |
LYNGBY |
|
50m |
|
160 |
3 |
Matti Lundin Brockdorff |
2010 |
1011AB |
LYNGBY |
|
50m |
|
159 |
4 |
Mathias Hald |
2009 |
0977AC |
LYNGBY |
|
50m |
|
155 |
5 |
Julius Harald Blangsted |
2008 |
0855AG |
LYNGBY |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
148 |
1 |
Conrad Buhl |
2009 |
0947AF |
LYNGBY |
|
50m |
|
167 |
2 |
Mathias Riis |
2008 |
0869AB |
LYNGBY |
|
50m |
3:49.04 |
242 |
3 |
Villum Alstrøm |
2008 |
0823AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:20.00 |
235 |
4 |
Buster Watkin |
2008 |
0839AE |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:25.37 |
312 |
5 |
Liam Jonasen |
2009 |
0975AB |
GLADSAXE |
|
50m |
3:53.79 |
161 |
6 |
Sebastian Niemann Madsen |
2008 |
0845AG |
LYNGBY |
|
50m |
|
|
|
Heat 3 (3) (Årg. 2008-2019) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
240 |
1 |
Laust Madsen |
2008 |
0803AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:08.73 |
234 |
2 |
Anton Wiuf |
2008 |
0895AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:01.95 |
317 |
3 |
Villads Moefelt |
2008 |
0825AB |
GLADSAXE |
|
50m |
2:49.99 |
237 |
4 |
David Bergmann |
2008 |
0883AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:52.40 |
301 |
5 |
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
0873AB |
GLADSAXE |
|
50m |
3:07.45 |
231 |
6 |
Albert Singer |
2008 |
0885AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:16.56 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
30 juni 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
13:54 |
|