Startliste for Copenhagen Kidz Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Copenhagen Kidz Cup 2019 |
|
Udskriftsdato |
30 juni 2019 |
|
|
Stævne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
13:54 |
|
|
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 juni 2019 |
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
296 |
2 |
Katrine Hermansen |
2008 |
0838AG |
GLADSAXE |
|
50m |
45.83 |
171 |
3 |
Sofie Ross |
2008 |
0802AE |
LYNGBY |
|
50m |
44.17 |
220 |
4 |
Clara Vestergaard |
2008 |
0864AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
44.46 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
186 |
1 |
Filippa Siim |
2008 |
0852AJ |
HØRSHOLM |
|
50m |
43.83 |
277 |
2 |
Liva Ladefoged Jepsen |
2008 |
0828AA |
GLADSAXE |
|
50m |
41.20 |
169 |
3 |
Sara Kjær Bollesen |
2008 |
0888AD |
LYNGBY |
|
50m |
40.19 |
335 |
4 |
Ida Fam |
2008 |
0802AD |
KVIK |
|
50m |
40.70 |
184 |
5 |
Ida Fiala Kohl |
2008 |
0808AI |
HØRSHOLM |
|
50m |
42.16 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
168 |
1 |
Olivia Barfoed |
2007 |
0762AL |
LYNGBY |
|
50m |
39.64 |
193 |
2 |
Kamilla Figurski |
2008 |
0876AI |
HØRSHOLM |
|
50m |
38.65 |
289 |
3 |
Victoria Brammer Kærgaard |
2008 |
0878AA |
GLADSAXE |
|
50m |
38.19 |
146 |
4 |
Amilia Peick-Kristensen |
2008 |
0842AJ |
LYNGBY |
|
50m |
38.40 |
140 |
5 |
Alma Hartmann Jensen |
2007 |
0744AT |
LYNGBY |
|
50m |
39.36 |
274 |
6 |
Katrine Schou Jagd |
2008 |
0868AA |
GLADSAXE |
|
50m |
39.68 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
228 |
1 |
Thilde Gammelvind |
2008 |
0804AG |
HOVEDSTAD |
|
50m |
38.08 |
330 |
2 |
Josephine Michelsen |
2007 |
0704AJ |
KVIK |
|
50m |
37.14 |
218 |
3 |
Clara Dam Lukowski |
2007 |
0748AT |
HOVEDSTAD |
|
50m |
35.54 |
326 |
4 |
Amanda Aidinian |
2007 |
0792AJ |
KVIK |
|
50m |
35.76 |
139 |
5 |
Celine van Breugel |
2007 |
0768AC |
LYNGBY |
|
50m |
37.82 |
284 |
6 |
Sarah Zargarov Hansen |
2008 |
0848AG |
GLADSAXE |
|
50m |
38.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
269 |
1 |
Anna Dicte Bøgeskov |
2007 |
0748AC |
GLADSAXE |
|
50m |
34.73 |
213 |
2 |
Vigga Jacoby |
2007 |
0782AE |
HOVEDSTAD |
|
50m |
34.24 |
332 |
3 |
Smilla Hauge |
2007 |
0798AM |
KVIK |
|
50m |
33.16 |
297 |
4 |
Laura Kaysfeld |
2007 |
0798AN |
GLADSAXE |
|
50m |
33.38 |
299 |
5 |
Sofie Emilie Lange |
2007 |
0702AB |
GLADSAXE |
|
50m |
34.60 |
214 |
6 |
Karla Hebeltoft Olesen |
2007 |
0712AG |
HOVEDSTAD |
|
50m |
35.45 |
|
|
Heat 6 (7) (Årg. 2008-2008) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
217 |
1 |
Betty Bibeyron-Wara |
2008 |
0888AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
36.91 |
338 |
2 |
Zenia Englund |
2008 |
0868AE |
KVIK |
|
50m |
35.53 |
216 |
3 |
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
0804AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
31.15 |
162 |
4 |
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
0866AK |
LYNGBY |
|
50m |
35.31 |
172 |
5 |
Sophia Zøllner |
2008 |
0874AA |
LYNGBY |
|
50m |
36.56 |
270 |
6 |
Augusta Blom |
2008 |
0842AE |
GLADSAXE |
|
50m |
37.22 |
|
|
Heat 7 (7) (Årg. 2007-2007) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
203 |
1 |
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
0726AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
31.25 |
211 |
2 |
Julie Philip |
2007 |
0742AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
30.52 |
212 |
3 |
Isabella Pedersen |
2007 |
0706AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
29.24 |
202 |
4 |
Matilde Maagøe |
2007 |
0706AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
30.17 |
272 |
5 |
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
0758AA |
GLADSAXE |
|
50m |
30.78 |
286 |
6 |
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
0768AE |
GLADSAXE |
|
50m |
33.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
30 juni 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
13:54 |
|