Startliste for Grand Prix Stevna
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Leygardag
Skipaðir riðlar Kapping 1
|
Stevnuheiti |
Grand Prix Stevna |
|
Prentdagur |
07 June 2019 |
|
|
Staður |
Vágur |
|
Prentað kl |
22:42 |
|
|
Fyrireikari |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
Hylur |
50m |
|
|
|
|
|
1. stevnudagur |
08 June 2019 |
|
|
|
|
Kapping 1, 100m Frísvimjing Kvinnur |
Finalur (6) |
Føroyskt met (senior): Vár Erlingsd. Eidesgaard (2001) 58.12 2018-02-24 |
Føroyskt met (junior): Vár Erlingsd. Eidesgaard (2001) 58.12 2018-02-24 |
|
Riðil 1 (6) |
|
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
6 |
1 |
Lea Osberg Højsted |
2008 |
|
Ægir |
|
50m |
1:22.96 |
52 |
2 |
Oddvá Sedea D. Nattestad |
2006 |
|
Havnar |
|
50m |
1:21.61 |
12 |
3 |
Lena R. Loburak |
2007 |
|
Ægir |
|
50m |
1:19.90 |
49 |
4 |
Sophilia Wraae Mukisa |
2006 |
|
Havnar |
|
50m |
1:21.49 |
16 |
5 |
Sandra Kristin Stampe Nic |
2008 |
|
Ægir |
|
50m |
1:22.09 |
2 |
6 |
Durita M. Askham |
2008 |
|
Ægir |
|
50m |
1:25.72 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
22 |
1 |
Róa Trygvadóttir |
2008 |
|
Ægir |
|
50m |
1:16.25 |
50 |
2 |
Bára D. Nattestad |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
1:13.33 |
8 |
3 |
Annelisa Joensen |
2003 |
|
Ægir |
|
50m |
1:12.21 |
29 |
4 |
Annelisa Joensen |
2003 |
|
REYSTI |
|
50m |
1:12.21 |
75 |
5 |
Bjørk L Sørensen |
2004 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:14.18 |
59 |
6 |
Sólja Sigmundardóttir |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
1:18.00 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
44 |
1 |
Anna Højgaard |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
1:11.04 |
71 |
2 |
Lilja D Jacobsen |
2003 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:10.76 |
55 |
3 |
Bjørg Ólavsdóttir |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
1:09.46 |
7 |
4 |
Birna Isholm |
2006 |
|
Ægir |
|
50m |
1:10.62 |
20 |
5 |
Sofía Toftegaard |
2006 |
|
Ægir |
|
50m |
1:10.77 |
35 |
6 |
Signa Vár Dávadóttir |
1998 |
|
Havnar |
|
50m |
1:11.98 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
74 |
1 |
Petra A. Nielsen |
2003 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:08.88 |
66 |
2 |
Elin Christiansen |
2004 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:08.21 |
48 |
3 |
Miriam Mortensen |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
1:07.40 |
18 |
4 |
Sólvá A. Sigurðsson |
2002 |
|
Ægir |
|
50m |
1:07.45 |
37 |
5 |
Jóhanna H. Eidesgaard |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
1:08.26 |
73 |
6 |
Lea Midjord |
2002 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:09.26 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
17 |
1 |
Bjørt A. Sigurðsson |
2004 |
|
Ægir |
|
50m |
1:07.16 |
9 |
2 |
Jonna Joensen |
2005 |
|
Ægir |
|
50m |
1:05.67 |
34 |
3 |
Nancy N. Dam |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
1:05.36 |
40 |
4 |
Elisabeth Erlendsdóttir |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
1:05.43 |
11 |
5 |
Malan Jóhansdóttir |
2004 |
|
Ægir |
|
50m |
1:07.10 |
56 |
6 |
Maria Suma Poulsen |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
1:07.23 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
21 |
1 |
Rebekka Trygvadóttir |
2004 |
|
Ægir |
|
50m |
1:02.46 |
77 |
2 |
Alisa Vestergård |
2003 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:00.65 |
38 |
3 |
Vár E. Eidesgaard |
2001 |
|
Havnar |
|
50m |
59.25 |
5 |
4 |
Barbara Debes |
2000 |
|
Ægir |
|
50m |
1:00.24 |
10 |
5 |
Signhild Joensen |
2000 |
|
Ægir |
|
50m |
1:02.06 |
60 |
6 |
Kristina Í Skála |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
1:04.72 |
Stovnað í WinGrodan 1.26.08 |
Prentdagur |
07 June 2019 |
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya |
Prentað kl |
22:42 |
|