Ohjelma Danmarks Mesterskaber Langbane og DMJ-L (holdkapper)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangør |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50m |
Stævne dato: |
11. jul 2019 to 14. jul 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
800m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
HILDON |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8:15.92 |
|
|
Lotte Friis |
1988 |
Allerød Sv |
DEN |
Rom, Italien |
|
01-08-2009 |
|
|
|
8:41.40 |
|
|
Lotte Friis |
1988 |
Allerød Sv |
DEN |
Jamor, Portugal |
|
16-07-2004 |
|
|
NR |
8:15.92 |
|
|
Lotte Friis |
1988 |
DEN |
DEN |
Rom, Italien |
|
01-08-2009 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Klub |
Født |
Licens |
Svø mme hal |
Tilmeldi ngs tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
169 |
|
Helena Rosendahl Bach |
Holstebro Svømme Club |
2000 |
0074AM |
50m |
8:42.12 |
|
|
|
|
|
2 |
138 |
|
Maria Grandt |
Hovedstadens Svømmeklub |
1998 |
9806AF |
50m |
8:44.44 |
|
|
|
|
|
3 |
142 |
|
Tonni McNeese |
Hovedstadens Svømmeklub |
2001 |
0186AL |
50m |
9:00.91 |
|
|
|
|
|
4 |
121 |
|
Emilie Krog |
Hovedstadens Svømmeklub |
2002 |
0224AU |
50m |
9:01.10 |
|
|
|
|
|
5 |
345 |
|
Jackie Gade |
Aalborg Svømmeklub |
1998 |
9836AS |
50m |
9:02.05 |
|
|
|
|
|
6 |
232 |
|
Michelle Mortensen |
Gladsaxe Svømmeklub |
2002 |
0274AH |
50m |
9:04.57 |
|
|
|
|
|
7 |
1 |
|
Anna Aavang Brendstrup |
A6 JGI-Swim |
2000 |
0066AO |
50m |
9:06.13 |
|
|
|
|
|
8 |
415 |
|
Kamille Auerbach-Lind |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
2001 |
0112AL |
50m |
9:19.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
380 |
|
Tine Petersen |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
50m |
9:20.50 |
|
|
|
2003 |
0304AO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
20 |
|
Sofie Nielsen |
Slagelse Svømmeklub |
2001 |
0198AF |
50m |
9:21.11 |
|
|
|
|
|
11 |
319 |
|
Marie Christensen |
Agfs Svømmeafdeling |
2002 |
0272AI |
50m |
9:27.48 |
|
|
|
|
|
12 |
76 |
|
Fiona Andrea Have |
Lyngby Svømmeklub |
2004 |
0402AG |
50m |
9:30.00 |
|
|
|
|
|
13 |
494 |
|
Emilie Wolf Sørensen |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
2003 |
0362AL |
50m |
9:34.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
68 |
|
Martha Bjerg |
Lyseng IF |
2004 |
0454AK |
50m |
9:34.30 |
|
|
|
|
|
15 |
482 |
|
Caroline Wiuff Jensen |
Vest-Brøndby |
2004 |
0492AD |
50m |
9:34.49 |
|
|
|
|
|
16 |
424 |
|
Viktoria Freja Sørensen |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
2004 |
0476AA |
50m |
9:38.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
123 |
|
Hannah Höesch |
Hovedstadens Svømmeklub |
2003 |
0336AM |
50m |
9:40.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
339 |
|
Emma Kutsko Jensen |
Aalborg Svømmeklub |
2004 |
0458AO |
50m |
9:41.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
453 |
|
Emilia C. R. Olsen |
VAT Copenhagen-MK31 |
2004 |
0424AO |
50m |
9:43.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
509 |
|
Aurelia Pedersen |
H2Odense |
2004 |
0414AA |
50m |
9:49.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
36 |
|
Isabella Victoria Nimb |
Sigma Swim Birkerød |
2004 |
0428AK |
50m |
9:52.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-07-2019 08:33.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|