Program for Øst Junior/Senior kortbane
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 35
|
Stvne navn |
st JuniorSenior Kortbane |
|
Udskriftsdato |
06 oktober 2019 |
|
|
Stvne by |
Gladsaxe |
|
Udskriftstidspunkt |
14:03 |
|
|
Arrangr |
Dansk Svmmeunion & Gladsaxe Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
04 oktober 2019 |
|
|
|
|
Lb 35, 200m Brystsvmning Damer |
Finaler (2) |
Dansk Rekord Senior: Rikke Mller Pedersen (1989) 2:15.21 2013-12-13 |
Dansk Rekord Junior: Thea Blomsterberg (2002) 2:22.73 2018-11-03 |
|
Heat B (2) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
183 |
1 |
Sofie Bak |
2003 |
0336AN |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:45.97 |
538 |
2 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
0588AJ |
VEST |
|
25m |
2:44.91 |
133 |
3 |
Melanie Degner |
2000 |
0098AC |
KGE |
|
25m |
2:43.97 |
199 |
4 |
Hannah Hesch |
2003 |
0336AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:41.26 |
573 |
5 |
Caroline Holm |
2004 |
0432AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:43.86 |
578 |
6 |
Emma Bruhn |
2002 |
0206AQ |
SLLERD |
|
25m |
2:44.19 |
54 |
7 |
Nikoline R. Amstrup |
2005 |
0594AE |
BIRKERD |
|
25m |
2:45.00 |
471 |
8 |
Line Strandby |
2001 |
0106AD |
TRITON B |
|
25m |
2:46.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
472 |
1 |
Emilie Nyegaard |
2001 |
0188AF |
TRITON B |
|
25m |
2:39.02 |
325 |
2 |
Sara Damkjr Bartels |
2004 |
0478AC |
GLADSAXE |
|
25m |
2:37.04 |
21 |
3 |
Mathilda Hyldal Jung |
2004 |
0414AM |
SLANGERUP |
|
25m |
2:34.48 |
46 |
4 |
Thea Blomsterberg |
2002 |
0272AC |
BIRKERD |
|
25m |
2:28.44 |
522 |
5 |
Josefine B. Pedersen |
1999 |
9928AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:30.64 |
105 |
6 |
Emma Bjrnholdt |
2000 |
0034AM |
LYNGBY |
|
25m |
2:36.03 |
473 |
7 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
25m |
2:37.14 |
102 |
8 |
Nikoline Skovly Larsen |
2003 |
0322AE |
NSTVED |
|
25m |
2:40.48 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
06 oktober 2019 |
Licens til Gladsaxe Svmmeklub |
Udskriftstidspunkt |
14:03 |
|