Program för Lappiuinnit
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Lähtölista Laji 10
|
Kilpailu |
Lappiuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
09:35 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
|
|
|
|
Laji 10, 100m SKU P12,14,16,M |
Loppukilpailut (6) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Eero Ranta-Valkama |
2009 |
09A109 |
SCR |
|
25m |
|
|
3 |
Aaron Rantsi |
2009 |
09A229 |
KemUS |
|
25m |
|
|
4 |
Valtteri Setälä |
2002 |
02B252 |
SCR |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
00A133 |
SCR |
|
25m |
|
|
2 |
Erlend Frisk Olsen |
2008 |
|
Alta SK |
|
25m |
1:50.00 |
1:50.00 |
3 |
Matvey Sarypin |
2006 |
|
APATITY |
|
25m |
1:43.00 |
1:43.00 |
4 |
Johan Johansen |
2007 |
|
Kirkenes |
|
25m |
1:46.55 |
1:46.55 |
5 |
Askil Gundersen |
2006 |
|
Alta SK |
|
25m |
2:01.90 |
2:01.90 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jonas Mortelmans Somby |
2007 |
|
Karasjok |
|
25m |
1:40.65 |
1:40.65 |
2 |
Gleb Shumilov |
2007 |
|
APATITY |
|
25m |
1:34.90 |
1:34.90 |
3 |
Elmeri Kaihua |
2006 |
06A700 |
SCR |
|
25m |
1:28.87 |
1:28.87 |
4 |
Ilya Kozhukhov |
2005 |
|
APATITY |
|
25m |
1:30.00 |
1:30.00 |
5 |
Reetu Jauhojärvi |
2009 |
09A183 |
SCR |
|
25m |
1:39.84 |
1:39.84 |
6 |
Wassim Rayan |
2007 |
|
Alta SK |
|
25m |
1:42.70 |
1:42.70 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Juho Tarvainen |
2004 |
04A836 |
KEV |
|
25m |
1:25.10 |
1:25.10 |
2 |
Danil Alensky |
2008 |
|
APATITY |
|
25m |
1:23.00 |
1:23.00 |
3 |
Lev Glushenkov |
2007 |
|
APATITY |
|
25m |
1:19.40 |
1:19.40 |
4 |
Pavel Bykov |
2007 |
|
APATITY |
|
25m |
1:23.00 |
1:23.00 |
5 |
Otto Karslen |
2006 |
|
Kirkenes |
|
25m |
1:24.58 |
1:24.58 |
6 |
Raitis Rudzitis |
2005 |
|
Kirkenes |
|
25m |
1:26.76 |
1:26.76 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ilya Uss |
2006 |
|
APATITY |
|
25m |
1:18.00 |
1:18.00 |
2 |
Artem Klishin |
2006 |
|
APATITY |
|
25m |
1:09.50 |
1:09.50 |
3 |
Kasper Lytz |
2003 |
03A418 |
SCR |
|
25m |
1:08.52 |
1:08.52 |
4 |
Maxim Avramenko |
2002 |
|
APATITY |
|
25m |
1:09.00 |
1:09.00 |
5 |
Egor Arsentiev |
2006 |
|
APATITY |
|
25m |
1:14.00 |
1:14.00 |
6 |
Yan Fedorov |
2007 |
|
APATITY |
|
25m |
1:18.10 |
1:18.10 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Nikita Chirkunov |
2003 |
|
APATITY |
|
25m |
1.04.50 |
1.04.50 |
3 |
Kirill Volisov |
2001 |
|
APATITY |
|
25m |
59.70 |
59.70 |
4 |
Riku Ylikärppä |
1998 |
98A041 |
KemUS |
|
25m |
59.81 |
59.81 |
5 |
Kirill Polikanov |
2002 |
|
POLIARNYE |
|
25m |
1:05.90 |
1:05.90 |
6 |
Henrik Siltari |
2002 |
02A355 |
KemUS |
|
25m |
1:07.15 |
1:07.15 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
09:35 |
|