Program för Aquarapid Knattesim 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 19 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 200m Medley Damer
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
1 |
|
Nora Forsèn |
2007 |
SS04 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
2 |
|
Thea Bergström |
2007 |
SS04 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
3 |
|
Teresa Giocoli |
2007 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
4 |
|
Maja Wallmark |
2007 |
KANAANS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
5 |
|
Louise Axland |
2007 |
SS04 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
6 |
|
Lova Hjort |
2007 |
SS04 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
7 |
|
Märta Sjöberg |
2007 |
KANAANS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
8 |
|
Lotta Lande |
2007 |
SÖDERTÖRN |
3:31.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 200m Medley Damer |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
1 |
|
Matilda Elofsson |
2007 |
TÄBY SIM |
3:46.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
2 |
|
Nora Hodneland |
2007 |
SÖDERTÖRN |
3:33.24 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
3 |
|
Asta Revsäter |
2007 |
SS04 |
3:08.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
4 |
|
Elise Karlsson |
2007 |
SKK |
3:01.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
5 |
|
Ellen Bystedt |
2007 |
SKK |
3:03.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
6 |
|
Anna Eklöf |
2007 |
SKK |
3:17.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
7 |
|
Ellen Gustafsson |
2007 |
SKK |
3:34.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
8 |
|
Judit Andersson |
2007 |
SS04 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-19 14:50:42 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|