Startliste for Hjørring Park Vendia Swim Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag 09:00
Seedede heat Løb 28
|
Stævne navn |
Hjørring Park Vendia Swim Cup |
|
Udskriftsdato |
28 april 2019 |
|
|
Stævne by |
Hjørring |
|
Udskriftstidspunkt |
07:35 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 april 2019 |
|
|
|
|
Løb 28, 100m Butterfly Damer |
Indledende (9) |
Sponsor: Glaseksperten |
|
Heat 1 (9) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
613 |
3 |
Nanna Bøgild Lundahl |
2001 |
0172AR |
SILKEBORG |
|
50m |
|
196 |
4 |
Mie Asmussen |
2005 |
0554AN |
S 68 |
|
50m |
|
68 |
5 |
Louise Jensen |
2003 |
0322AZ |
DELTA |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
603 |
2 |
Rebekka Fjeldmark Kempel |
2006 |
0664AR |
SILKEBORG |
|
50m |
|
551 |
3 |
Thea Faye Jacobsen |
2008 |
|
Mandal SK |
|
50m |
|
382 |
4 |
Emma Viborg Larsen |
2001 |
0112AT |
AABYBRO |
|
50m |
1:59.81 |
601 |
5 |
Sarah M. Jensen |
2007 |
0728AI |
SILKEBORG |
|
50m |
2:00.17 |
286 |
6 |
Olivia Mørch |
2006 |
0688AO |
VIBORG |
|
50m |
|
276 |
7 |
Emma Stabel |
2006 |
0602AT |
VIBORG |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
66 |
1 |
Mathilde Thy Asmussen |
2004 |
0426AT |
DELTA |
|
50m |
1:48.06 |
134 |
2 |
Silje Kjær Routhe |
2008 |
0898AO |
AALBORG |
|
50m |
1:42.98 |
643 |
3 |
Vilde Arefjord Elholm |
2007 |
|
Vestkant |
|
50m |
1:38.84 |
108 |
4 |
Stine Mejdahl |
2005 |
0548AT |
AALBORG |
|
50m |
1:35.30 |
302 |
5 |
Natasha Do Jespersen |
2007 |
0796AS |
VIBORG |
|
50m |
1:36.47 |
39 |
6 |
Sofie Schmidt-Petersen |
2007 |
0762AV |
SKANDERBOR |
|
50m |
1:39.41 |
290 |
7 |
Caroline Christensen Obel |
2007 |
0776AO |
VIBORG |
|
50m |
1:46.71 |
194 |
8 |
Cecilie Michaelsen |
2005 |
0592AM |
S 68 |
|
50m |
1:50.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
323 |
1 |
Emilie Staub Rasmussen |
2006 |
0668AE |
AAS |
|
50m |
1:33.96 |
92 |
2 |
Amalie Kirkegaard |
2007 |
0768AN |
AALBORG |
|
50m |
1:31.77 |
322 |
3 |
Dicte Lund |
2004 |
0444AN |
AAS |
|
50m |
1:30.01 |
394 |
4 |
Sofie Jakobsen |
2003 |
0342BC |
S 68 |
|
50m |
1:26.69 |
154 |
5 |
Therese J Helt |
2006 |
0658AK |
AABYBRO |
|
50m |
1:29.32 |
19 |
6 |
Frida Juliansdottir |
2005 |
0558AW |
PINGVINEN |
|
50m |
1:31.21 |
231 |
7 |
Liva Lauridsen Vorgod |
2005 |
0566AR |
SMUT |
|
50m |
1:32.98 |
105 |
8 |
Nikoline Hedelund Madsen |
2007 |
0774AI |
AALBORG |
|
50m |
1:34.40 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
222 |
1 |
Josefine Høgh |
2005 |
0588AD |
S 68 |
|
50m |
1:25.68 |
46 |
2 |
Nikoline Sejr |
2006 |
0604AJ |
AAS |
|
50m |
1:22.58 |
91 |
3 |
Alma Bach Larsen |
2006 |
0674AR |
AALBORG |
|
50m |
1:21.99 |
615 |
4 |
Trine Lundø Michaelsen |
2006 |
0648AJ |
SILKEBORG |
|
50m |
1:21.23 |
100 |
5 |
Kristiane Frøslev |
2007 |
0784AI |
AALBORG |
|
50m |
1:21.78 |
152 |
6 |
Ida Rønnow |
2006 |
0658AE |
AABYBRO |
|
50m |
1:22.10 |
54 |
7 |
Mette Aagesen Jensen |
2004 |
0476AU |
AAS |
|
50m |
1:25.11 |
474 |
8 |
Astrid Jensen |
2005 |
0566AO |
NORD |
|
50m |
1:25.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
88 |
1 |
Mathilde Bager |
2005 |
0524AN |
AALBORG |
|
50m |
1:20.50 |
50 |
2 |
Martha Bjerg |
2004 |
0454AK |
AAS |
|
50m |
1:17.73 |
79 |
3 |
Caroline Bomholt Jensen |
2005 |
0556AS |
BSK08 |
|
50m |
1:15.07 |
247 |
4 |
Ida Hovmark |
2005 |
0528AG |
THISTED |
|
50m |
1:14.71 |
283 |
5 |
Selma Skipper |
2004 |
0452AS |
VIBORG |
|
50m |
1:14.80 |
160 |
6 |
Alberte Kempel Christense |
2004 |
0492AE |
ST-NEPTUN |
|
50m |
1:17.05 |
101 |
7 |
Laura S. Olesen |
2005 |
0538AA |
AALBORG |
|
50m |
1:18.80 |
155 |
8 |
Ophelia Kronborg Jensen |
2005 |
0508AW |
AABYBRO |
|
50m |
1:20.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
94 |
1 |
Caroline Lærke Hyltoft |
2006 |
0678AO |
AALBORG |
|
50m |
1:13.66 |
660 |
2 |
Kristine Kleppestrand |
2002 |
|
Vestkant |
|
50m |
1:12.51 |
237 |
3 |
Camilla Kjær |
2003 |
0354AD |
THISTED |
|
50m |
1:10.25 |
284 |
4 |
Sarah Bundgaard |
2003 |
0312AY |
VIBORG |
|
50m |
1:08.97 |
317 |
5 |
Sarah Carugati |
2004 |
0466AG |
AAS |
|
50m |
1:09.09 |
333 |
6 |
Ida Juul Grønning |
2004 |
0418AC |
H2Odense |
|
50m |
1:11.05 |
239 |
7 |
Julie Kappel Petersen |
2002 |
0282AN |
THISTED |
|
50m |
1:13.07 |
585 |
8 |
Emilie Bie Bock |
2005 |
0554AE |
SILKEBORG |
|
50m |
1:14.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
316 |
1 |
Laura Marie Dige |
2004 |
0404AE |
AAS |
|
50m |
1:13.30 |
640 |
2 |
Leah Stensaker Nilsen |
2006 |
|
Vestkant |
|
50m |
1:12.06 |
89 |
3 |
Cecilie Nørgaard Frost |
2005 |
0598AM |
AALBORG |
|
50m |
1:09.71 |
235 |
4 |
Thea Søe Bach |
2002 |
0222AD |
THISTED |
|
50m |
1:06.76 |
238 |
5 |
Karoline Sørensen |
2002 |
0236AI |
THISTED |
|
50m |
1:09.03 |
599 |
6 |
Mette Holstein |
2005 |
0552AI |
SILKEBORG |
|
50m |
1:10.83 |
297 |
7 |
Lea Kjær Kristensen |
2004 |
0466AS |
VIBORG |
|
50m |
1:12.93 |
642 |
8 |
Kathinka Dale |
2003 |
|
Vestkant |
|
50m |
1:14.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
44 |
1 |
Marie Bertram |
2006 |
0672AQ |
AAS |
|
50m |
1:13.22 |
3 |
2 |
Camilla Tommerup Sørensen |
2003 |
0356AJ |
PINGVINEN |
|
50m |
1:11.19 |
278 |
3 |
Josephine Larsen |
2004 |
0476AQ |
VIBORG |
|
50m |
1:09.48 |
588 |
4 |
Helena V. Elling |
2000 |
0078AC |
SILKEBORG |
|
50m |
1:05.93 |
281 |
5 |
Louise Houe Andersen |
2003 |
0384AN |
VIBORG |
|
50m |
1:08.97 |
53 |
6 |
Victoria K. Jespersen |
2001 |
0184AN |
AAS |
|
50m |
1:10.55 |
641 |
7 |
Anna Victoria Plassen |
2005 |
|
Vestkant |
|
50m |
1:12.80 |
7 |
8 |
Nicoline Dyrman |
2004 |
0446AM |
PINGVINEN |
|
50m |
1:14.19 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben S 68 |
Udskriftstidspunkt |
07:35 |
|