Program för Hjørring Park Vendia Swim Cup 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Løb 29, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2019 |
1 | 591 | Gaarde Simon | 2007 | SILKEBORG | 0729AK | 50 m | 3:28.88 | |
2 | 37 | Peterse Emil Askov Møller | 2007 | SKANDERBOR | 0765AL | 50 m | 3:33.62 | |
3 | 109 | Jensen Storm | 2007 | AALBORG | 0773AE | 50 m | 3:37.14 | |
4 | 215 | Bundgaard Jacob | 2007 | S 68 | 0709AD | 50 m | 3:50.01 | |
5 | 554 | Sand Storm Larsen | 2007 | Mandal SK | 50 m | 4:13.48 | ||
6 | 558 | Stålesen Benjami Angel Nesbø | 2008 | Farsund SK | 50 m | 5:06.73 | ||
7 | 200 | Szephalmi Laszlo | 2007 | S 68 | 0785AJ | 50 m | ||
8 | 203 | Dworzanski Maciej | 2008 | S 68 | 0843AJ | 50 m | ||
9 | 209 | Fuglsang Anders Munk | 2009 | S 68 | 0997AF | 50 m | ||
10 | 210 | Andersen Marcus V | 2008 | S 68 | 0829AJ | 50 m | ||
11 | 549 | Fredriksen William | 2007 | Mandal SK | 50 m | |||
12 | 552 | Kader Raman | 2007 | Mandal SK | 50 m | |||
13 | 555 | Sætren Sondre Kyrressønn Løve | 2007 | Mandal SK | 50 m | |||
14 | 625 | Poulsen Laurits Winter | 2007 | SILKEBORG | 0715AK | 50 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 638 | Hammer Adrian Larsen | 2005 | Vestkant | 50 m | 2:47.45 | ||
2 | 636 | Dale Nikolai Johan | 2005 | Vestkant | 50 m | 2:49.90 | ||
3 | 96 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 50 m | 2:57.43 | |
4 | 248 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 50 m | 2:58.00 | |
5 | 12 | Lumholtz William Elliot | 2006 | PINGVINEN | 0611AI | 50 m | 3:03.46 | |
6 | 28 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 50 m | 3:06.59 | |
7 | 67 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 50 m | 3:08.35 | |
8 | 104 | Jørgensen Marcus Juul | 2006 | AALBORG | 0635AJ | 50 m | 3:14.72 | |
9 | 271 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 0575AM | 50 m | 3:15.84 | |
10 | 300 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 0615AK | 50 m | 3:18.66 | |
11 | 156 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | AABYBRO | 0647AM | 50 m | 3:24.49 | |
12 | 303 | Heuer Oliver | 2006 | VIBORG | 0625AL | 50 m | 3:35.23 | |
13 | 280 | Pedersen Aksel K. | 2006 | VIBORG | 0635AL | 50 m | 3:38.48 | |
14 | 157 | Mølgaard Mads | 2006 | AABYBRO | 0657AM | 50 m | 3:40.49 | |
15 | 158 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | AABYBRO | 0555AO | 50 m | 3:46.16 | |
16 | 20 | Johansen Elias Bock | 2005 | PINGVINEN | 0545AO | 50 m | 3:47.39 | |
17 | 477 | Laursen Frederik | 2005 | NORD | 0561AI | 50 m | 3:48.58 | |
18 | 111 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 50 m | 3:56.12 | |
19 | 289 | Aggerholm Asbjørn | 2006 | VIBORG | 0687AL | 50 m | 4:00.73 | |
20 | 633 | Vilsen Zilas | 2006 | SILKEBORG | 0649AL | 50 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 635 | Bjartland Andreas Getz | 2003 | Vestkant | 50 m | 2:30.62 | ||
2 | 57 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 50 m | 2:36.96 | |
3 | 47 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 50 m | 2:39.88 | |
4 | 328 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 50 m | 2:40.18 | |
5 | 329 | Fogt Alex | 2004 | H2Odense | 0487AO | 50 m | 2:42.21 | |
6 | 460 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 50 m | 2:44.60 | |
7 | 594 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 50 m | 2:45.35 | |
8 | 464 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 50 m | 2:45.67 | |
9 | 618 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 50 m | 2:45.96 | |
10 | 4 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 50 m | 2:47.02 | |
11 | 95 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 50 m | 2:47.39 | |
12 | 270 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 50 m | 2:50.95 | |
13 | 254 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 0435AR | 50 m | 2:52.84 | |
14 | 153 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 50 m | 2:54.10 | |
15 | 151 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 50 m | 2:54.20 | |
16 | 106 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 50 m | 2:55.18 | |
17 | 461 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 50 m | 2:58.99 | |
18 | 149 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 50 m | 3:02.62 | |
19 | 60 | Londero Oliver | 2004 | FREM | 0451AQ | 50 m | 3:03.48 | |
20 | 596 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 50 m | 3:08.08 | |
21 | 387 | Andersen Jacob Aagaard | 2004 | BSK08 | 0445AP | 50 m | 3:08.98 | |
22 | 150 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 50 m | 3:13.75 | |
23 | 27 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 50 m | 3:47.29 |
Årg. 0-2002 |
1 | 313 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 50 m | 2:17.65 | |
2 | 590 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 50 m | 2:27.59 | |
3 | 71 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 50 m | 2:40.98 | |
4 | 234 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 50 m | 2:42.51 | |
5 | 62 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 2:43.08 | |
6 | 592 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 50 m | 2:55.75 | |
7 | 390 | G-Rasmussen Mathias | 2001 | HINNERUP | 0103AT | 50 m | 3:24.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben S 68 | Udskriftstidspunkt | 22:41 |