Program for Arena Open /NM
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Pass 3
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Navet |
Umeå Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
100m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
29 |
|
Petter Norén Vosveld |
Härnösands Simsällskap |
1999 |
AH9599 |
50m |
58.38 |
|
|
|
|
|
2 |
69 |
|
Felix Bengs-Stattin |
Umeå Simsällskap |
2002 |
AD4702 |
50m |
58.56 |
|
|
|
|
|
3 |
46 |
|
Robin Björklund |
Njurunda Simsällskap |
2002 |
AA9502 |
50m |
59.45 |
|
|
|
|
|
4 |
28 |
|
Joel Westerlind |
Härnösands Simsällskap |
1996 |
AD2796 |
50m |
59.60 |
|
|
|
|
|
5 |
15 |
|
Simon Ravals |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2003 |
03A528 |
50m |
59.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Claes Fjellström |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2001 |
01A078 |
50m |
1:00.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
24 |
|
Isak Vikström |
Helsingborgs Simsällskap |
1999 |
AJ3199 |
50m |
1:00.57 |
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Viktor Thodin |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
2000 |
00A166 |
50m |
1:01.60 |
|
|
|
|
|
9 |
44 |
|
Jonathan Hiltonsson |
Njurunda Simsällskap |
2000 |
AH1300 |
50m |
1:04.00 |
|
|
|
|
|
10 |
7 |
|
Joonas Järvi |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2002 |
02A227 |
50m |
1:04.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
36 |
|
Albin Eriksson |
Luleå Simsällskap |
|
|
50m |
1:04.63 |
|
|
|
2003 |
AF3503 |
|
12 |
118 |
|
Emil Dahlberg |
IKSU Simning |
|
|
50m |
1:05.83 |
|
|
|
1997 |
AC6997 |
|
13 |
16 |
|
Elias Kalliokoski |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
50m |
1:06.42 |
|
|
|
2003 |
03A531 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
25 |
|
Gustaf Sandström |
Hudiksvalls Simsällskap |
2003 |
AP4703 |
50m |
1:06.43 |
|
|
|
|
|
15 |
87 |
|
Robin Andersson |
Umeå Simsällskap |
2003 |
AP5503 |
50m |
1:07.03 |
|
|
|
|
|
16 |
72 |
|
Felix Luthman |
Umeå Simsällskap |
2004 |
AB4104 |
50m |
1:07.65 |
|
|
|
|
|
17 |
57 |
|
Ludvig Utterström |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AM7304 |
50m |
1:08.04 |
|
|
|
|
|
18 |
80 |
|
Arvid Strömbro |
Umeå Simsällskap |
2002 |
AR4502 |
50m |
1:08.33 |
|
|
|
|
|
19 |
109 |
|
Viktor Svärd |
Simklubben Ägir |
2005 |
AC8305 |
50m |
1:08.77 |
|
|
|
|
|
20 |
84 |
|
Viktor Nyström |
Umeå Simsällskap |
2004 |
AJ9504 |
50m |
1:08.97 |
|
|
|
|
|
21 |
85 |
|
Oskar Albinsson |
Umeå Simsällskap |
2003 |
AP4503 |
50m |
1:09.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-10 18:41:03 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Umeå Simsällskap |
|
|
|
|