Program for Arena Open /NM
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Navet |
Umeå Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
400m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
A & A Byggidédesign AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
38 |
|
Sabina Alman |
Luleå Simsällskap |
2003 |
AL0403 |
50m |
4:28.32 |
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Alva Gonzalez-Glanberg |
Luleå Simsällskap |
2002 |
AA1802 |
50m |
4:34.84 |
|
|
|
|
|
3 |
54 |
|
Gloria Muzito |
Njurunda Simsällskap |
2002 |
BO6202 |
50m |
4:37.72 |
|
|
|
|
|
4 |
47 |
|
Elise Öberg |
Njurunda Simsällskap |
2002 |
AE8402 |
50m |
4:38.71 |
|
|
|
|
|
5 |
106 |
|
Sofia Boije |
Simklubben Ägir |
2003 |
BC2803 |
50m |
4:42.00 |
|
|
|
|
|
6 |
108 |
|
Agnes Jakobsson |
Simklubben Ägir |
2005 |
AF2805 |
50m |
4:46.11 |
|
|
|
|
|
7 |
102 |
|
Selma Zachrisson |
Simklubben Ägir |
2003 |
AS6803 |
50m |
4:48.72 |
|
|
|
|
|
8 |
88 |
|
Vilma Fagerström |
Umeå Simsällskap |
2005 |
AM5805 |
50m |
4:51.56 |
|
|
|
|
|
9 |
39 |
|
Klara Lindqvist |
Luleå Simsällskap |
2005 |
AD1605 |
50m |
4:55.58 |
|
|
|
|
|
10 |
77 |
|
Astrid Gustafsson |
Umeå Simsällskap |
2003 |
AV9603 |
50m |
4:57.71 |
|
|
|
|
|
11 |
79 |
|
Johanna Persson |
Umeå Simsällskap |
2003 |
BB4803 |
50m |
4:57.92 |
|
|
|
|
|
12 |
49 |
|
Saga Persson |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AI1203 |
50m |
4:59.49 |
|
|
|
|
|
13 |
82 |
|
Tindra Norling |
Umeå Simsällskap |
2003 |
BH7203 |
50m |
5:04.28 |
|
|
|
|
|
14 |
22 |
|
Agnes Olsson |
Bureå Simsällskap |
2004 |
AA8204 |
50m |
5:04.97 |
|
|
|
|
|
15 |
96 |
|
Alva Gustavsson |
Umeå Simsällskap |
2006 |
AP6406 |
50m |
5:06.73 |
|
|
|
|
|
16 |
53 |
|
Isabelle Grönlund |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR7604 |
50m |
5:09.13 |
|
|
|
|
|
17 |
74 |
|
Agnes Gustafsson |
Umeå Simsällskap |
2003 |
AJ1803 |
50m |
5:11.98 |
|
|
|
|
|
18 |
51 |
|
Ida Sundholm |
Njurunda Simsällskap |
2005 |
AG2205 |
50m |
5:13.90 |
EFT |
|
19 |
26 |
|
Agnes Jonasson |
Hudiksvalls Simsällskap |
2005 |
AQ9805 |
50m |
5:16.35 |
|
|
|
|
|
20 |
98 |
|
Marie-Chantal Ballnus |
Umeå Simsällskap |
2002 |
BX7602 |
50m |
5:16.45 |
EFT |
|
21 |
115 |
|
Arwen Wikström |
Simklubben Ägir |
2006 |
AT0606 |
50m |
5:16.89 |
|
|
|
|
|
22 |
78 |
|
Emelie Ohlin |
Umeå Simsällskap |
2003 |
AV2803 |
50m |
5:18.10 |
|
|
|
|
|
23 |
64 |
|
Olivia Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB8406 |
50m |
5:19.04 |
|
|
|
|
|
24 |
58 |
|
Heidi Nilsson |
Piteå Sim |
2005 |
AC9805 |
50m |
5:19.13 |
|
|
|
|
|
25 |
92 |
|
Agnes Löfgren |
Umeå Simsällskap |
2005 |
AT3805 |
50m |
5:19.35 |
|
|
|
|
|
26 |
94 |
|
Elena Henze |
Umeå Simsällskap |
2006 |
AN1406 |
50m |
5:23.71 |
|
|
|
|
|
27 |
81 |
|
Linn Lidström |
Umeå Simsällskap |
2001 |
BR1201 |
50m |
5:25.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-10 18:41:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Umeå Simsällskap |
|
|
|
|