Program for Polisen HEAD to Head 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Polisen HEAD to Head 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
200m Frisim Herrar AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
920 |
|
Cevin Anders Siim |
Kalevi Ujumiskool |
1997 |
|
25m |
1:48.07 |
|
|
|
|
|
|
2 |
919 |
|
Andri Aedma |
Kalevi Ujumiskool |
1995 |
|
25m |
1:48.60 |
|
|
|
|
|
|
3 |
922 |
|
Marko-Matteus Langel |
Kalevi Ujumiskool |
1999 |
|
25m |
1:49.16 |
|
|
|
|
|
|
4 |
921 |
|
Hendrik Ütt |
Kalevi Ujumiskool |
1998 |
|
25m |
1:49.21 |
|
|
|
|
|
|
5 |
923 |
|
Janter Suun |
Kalevi Ujumiskool |
2000 |
|
25m |
1:50.24 |
|
|
|
|
|
|
6 |
13 |
|
Boris Lacanski |
Swimming federation of Vojvodina |
2002 |
|
25m |
1:50.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
654 |
|
Simon Brandt |
Väsby Simsällskap |
2000 |
AJ4700 |
25m |
1:52.20 |
|
|
|
|
|
8 |
649 |
|
Gustav Frödeberg |
Väsby Simsällskap |
1997 |
AA5197 |
25m |
1:53.01 |
|
|
|
|
|
9 |
949 |
|
Jacob Danielsson |
Stockholmspolisens IF SF |
1998 |
AB9798 |
25m |
1:54.93 |
|
|
|
|
|
10 |
662 |
|
Carl Göransson |
Väsby Simsällskap |
2000 |
AQ8300 |
25m |
1:55.17 |
|
|
|
|
|
11 |
927 |
|
Sander Paavo |
Kalevi Ujumiskool |
1998 |
|
25m |
1:57.03 |
|
|
|
|
|
|
12 |
475 |
|
Gabriel Henkel |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2001 |
AS3301 |
25m |
1:57.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
675 |
|
Christopher Lindholm |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AQ1702 |
25m |
1:58.67 |
|
|
|
|
|
14 |
796 |
|
Leo Jakobsson |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2002 |
AG4302 |
25m |
2:01.53 |
|
|
|
|
|
15 |
186 |
|
Isak Gustafsson |
Simklubben Neptun |
2001 |
AA5901 |
25m |
2:02.59 |
|
|
|
|
|
16 |
956 |
|
Pijus Guvenius |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AO0303 |
25m |
2:02.60 |
|
|
|
|
|
17 |
926 |
|
Georg Filippov |
Kalevi Ujumiskool |
2004 |
|
25m |
2:02.72 |
|
|
|
|
|
|
18 |
62 |
|
Nils Malmberg |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AI3504 |
50m |
2:02.84 |
|
|
|
|
|
19 |
191 |
|
Simon Blom |
Simklubben Neptun |
1999 |
AQ9199 |
25m |
2:02.92 |
|
|
|
|
|
20 |
356 |
|
Ted Wiker |
Skuru Idrottsklubb |
2004 |
AE1304 |
25m |
2:03.99 |
|
|
|
|
|
21 |
671 |
|
Ivar Simonsson |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AO9502 |
25m |
2:04.18 |
|
|
|
|
|
22 |
58 |
|
Sid Lundgren |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AF2303 |
25m |
2:05.30 |
|
|
|
|
|
23 |
950 |
|
Kenzo Buchli |
Stockholmspolisens IF SF |
2000 |
AL0700 |
25m |
2:05.71 |
|
|
|
|
|
24 |
953 |
|
Oliver Rasool |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AI0103 |
25m |
2:05.91 |
|
|
|
|
|
25 |
515 |
|
Oscar Fällman |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AM5103 |
25m |
2:06.15 |
|
|
|
|
|
26 |
61 |
|
John Zetterqvist |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AH6504 |
25m |
2:06.83 |
|
|
|
|
|
27 |
945 |
|
Christian Norberg |
Stockholmspolisens IF SF |
1998 |
AD6398 |
25m |
2:07.27 |
|
|
|
|
|
28 |
580 |
|
Tobias Lindberg |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
AI7105 |
25m |
2:07.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
934 |
|
Gustav Niring |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
AE6304 |
25m |
2:08.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
348 |
|
Johan Allberg |
Skuru Idrottsklubb |
2002 |
AH7502 |
25m |
2:09.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
931 |
|
Axel Lewander |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
AI7304 |
25m |
2:10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
699 |
|
Johan Montero |
Väsby Simsällskap |
2005 |
AN1905 |
25m |
2:10.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
516 |
|
Johan Thormé Rova |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AK7504 |
25m |
2:10.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
507 |
|
Theo Oerther |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AF0503 |
50m |
2:11.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
428 |
|
Carl Malm |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AL7905 |
25m |
2:11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
933 |
|
Emil Frisendahl |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AV8303 |
25m |
2:11.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
35 |
|
Marcus Hedlund |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2002 |
AT1902 |
25m |
2:12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
63 |
|
Oliver Harper |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AD2705 |
25m |
2:12.24 |
|
|
|
|
|
39 |
786 |
|
Thiemo Voigt |
Solna Sundbyberg SS 04 |
1970 |
AA6170 |
25m |
2:12.32 |
|
|
|
|
|
40 |
355 |
|
Morten Brattgård |
Skuru Idrottsklubb |
2004 |
AE8104 |
25m |
2:13.12 |
|
|
|
|
|
41 |
159 |
|
Axel Gustavsson |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AK8705 |
25m |
2:14.07 |
|
|
|
|
|
42 |
417 |
|
Alan Eriksson |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AH2905 |
25m |
2:14.59 |
|
|
|
|
|
43 |
435 |
|
Viktor Dahlberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AQ7105 |
25m |
2:14.72 |
|
|
|
|
|
44 |
668 |
|
Erik Bergman |
Väsby Simsällskap |
2004 |
AC1104 |
25m |
2:15.48 |
|
|
|
|
|
45 |
937 |
|
Jan Salentin |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
AT2104 |
25m |
2:16.32 |
|
|
|
|
|
46 |
415 |
|
David Holmberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AH7905 |
50m |
2:18.84 |
|
|
|
|
|
47 |
533 |
|
Spencer Huerta |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AV5504 |
25m |
2:19.04 |
|
|
|
|
|
48 |
911 |
|
Jonathan Hörberg |
Simklubben Neptun |
2004 |
AT0304 |
25m |
2:22.17 |
|
|
|
|
|
49 |
76 |
|
Elijas Eriksson |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AG6905 |
25m |
2:23.35 |
|
|
|
|
|
50 |
575 |
|
Oskar Hägglund |
Södertörns Simsällskap |
1999 |
AW5399 |
25m |
2:23.35 |
|
|
|
|
|
51 |
505 |
|
Casper Runfjäll |
Södertälje Simsällskap |
2002 |
AJ7102 |
25m |
2:23.47 |
|
|
|
|
|
52 |
521 |
|
Lennon Köndell |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AO3104 |
25m |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
53 |
530 |
|
Arvid Engqvist |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AM6505 |
25m |
2:26.68 |
|
|
|
|
|
54 |
93 |
|
Bilal Mustefa |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AW4304 |
50m |
2:27.62 |
|
|
|
|
|
55 |
420 |
|
Adrian Hellberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AJ3105 |
50m |
2:29.85 |
|
|
|
|
|
56 |
510 |
|
Emil Berg |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AK4903 |
25m |
2:30.89 |
|
|
|
|
|
57 |
157 |
|
Maxim Jelagin |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AJ9505 |
25m |
2:32.69 |
|
|
|
|
|
58 |
40 |
|
Jakob Khaytan |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2003 |
AX6503 |
25m |
2:34.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
517 |
|
Ludvig Johansson |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AQ0703 |
25m |
2:35.07 |
|
|
|
|
|
60 |
830 |
|
Lukas Engström |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
AV5105 |
25m |
2:39.66 |
|
|
|
|
|
61 |
525 |
|
Joakim Johansson |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AK7105 |
50m |
2:43.90 |
|
|
|
|
|
62 |
146 |
|
Joseph Aljumaah |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
BW4504 |
50m |
2:47.47 |
|
|
|
|
|
63 |
824 |
|
Jakob Fridsell |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
AT4905 |
50m |
2:48.22 |
|
|
|
|
|
64 |
770 |
|
Jonathan Runsten |
Ösmo Simsällskap |
2005 |
AS8505 |
50m |
2:54.86 |
|
|
|
|
|
65 |
501 |
|
David Kubinyi |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
144 |
|
Robin Sjöberg |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AY3305 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
628 |
|
Anton Kanth |
Tyresö Simsällskap |
2004 |
AV8304 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
299 |
|
Lo Sanderfelt |
Simklubben Neptun |
2004 |
AZ9904 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
534 |
|
Albin Tetli |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AR9705 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
967 |
|
Emil Gunnarsson |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AM0504 |
25m |
2:13.29 |
EFT,RES |
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-16 07:39:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|