Startliste for Triton Open 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
Triton Open 2019 |
|
Udskriftsdato |
07 april 2019 |
|
|
Stævne by |
Ballerup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:38 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
05 april 2019 |
|
|
|
|
Løb 9, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (5) |
Sponsor: pattegrise.dk |
|
Heat 1 (5) (Årg. 2009-2019) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
242 |
2 |
Sarah Rindum |
2009 |
0922AG |
TRITON B |
|
50m |
47.00 |
12 |
3 |
Caroline Milling |
2009 |
0906AE |
SOLRØD |
|
50m |
44.38 |
147 |
4 |
Augusta Bollmann |
2009 |
0932AA |
KØGE |
|
50m |
36.64 |
61 |
5 |
Eva de Maeyer |
2009 |
0918AB |
ROSKILDE |
|
50m |
40.23 |
13 |
6 |
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
1062AD |
SOLRØD |
|
50m |
46.15 |
252 |
7 |
Bettina M. V. Olsen |
2009 |
0912AG |
TRITON B |
|
50m |
52.08 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 2 (5) (Årg. 2007-2008) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
139 |
1 |
Anna Høyer |
2007 |
0708AI |
KØGE |
|
50m |
37.89 |
148 |
2 |
Rebekka Roed |
2007 |
0732AA |
KØGE |
|
50m |
33.86 |
138 |
3 |
Anna Steen Petersen |
2007 |
0706AH |
KØGE |
|
50m |
33.08 |
149 |
4 |
Anne-Marie T. Kristensen |
2007 |
0722AE |
KØGE |
|
50m |
31.47 |
246 |
5 |
Andrea Strandby |
2007 |
0718AA |
TRITON B |
|
50m |
32.27 |
10 |
6 |
Amanda Liechti |
2008 |
0824AF |
SOLRØD |
|
50m |
33.56 |
135 |
7 |
Mathilde Pedersen |
2007 |
0796AO |
KØGE |
|
50m |
34.04 |
5 |
8 |
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
0812AK |
SOLRØD |
|
50m |
38.69 |
|
|
Heat 3 (5) (Årg. 2005-2006) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
20 |
1 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
50m |
31.02 |
101 |
2 |
Malene Reynolds |
2005 |
0558AN |
RINGSTED |
|
50m |
30.85 |
182 |
3 |
Isabella El-Nagdy |
2005 |
0526AY |
HØRSHOLM |
|
50m |
30.09 |
162 |
4 |
Julie Brix Østergaard |
2006 |
0616AE |
KØGE |
|
50m |
29.88 |
51 |
5 |
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
0624AA |
ROSKILDE |
|
50m |
30.01 |
100 |
6 |
Emilie Hostrup Sahlberg |
2005 |
0582AD |
RINGSTED |
|
50m |
30.70 |
96 |
7 |
Emmeline S. Bertelsen |
2005 |
0582AG |
RINGSTED |
|
50m |
30.90 |
56 |
8 |
Klara Frida Johansen |
2005 |
0586AQ |
ROSKILDE |
|
50m |
31.09 |
|
|
Heat 4 (5) (Årg. 2003-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
305 |
1 |
Alberthe Skovborg Hansen |
2004 |
0482AT |
VIBORG |
|
50m |
30.93 |
124 |
2 |
Olivia Lildballe Møller |
2004 |
0452AF |
KØGE |
|
50m |
30.08 |
194 |
3 |
Olivia Augustinus |
2004 |
0432BD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
29.68 |
171 |
4 |
Martha Hjuler Britze |
2004 |
0488AC |
HØRSHOLM |
|
50m |
28.99 |
326 |
5 |
Mie Mørkedal |
2003 |
0324AD |
HOLBÆK |
|
50m |
29.22 |
129 |
6 |
Sophia Christensen |
2003 |
0326BD |
KØGE |
|
50m |
29.79 |
102 |
7 |
Wilma Anker |
2004 |
0486AK |
RINGSTED |
|
50m |
30.71 |
222 |
8 |
Olivia Mammen |
2003 |
0374AB |
TRITON B |
|
50m |
30.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
99 |
3 |
Josephine Wismann |
2002 |
0236AS |
RINGSTED |
|
50m |
31.46 |
321 |
4 |
Mikkeline Mentz |
2001 |
0122AJ |
HOLBÆK |
|
50m |
30.59 |
323 |
5 |
Ida Larsen |
2000 |
0008BA |
HOLBÆK |
|
50m |
30.85 |
123 |
6 |
Pernille Pedersen |
2001 |
0134AC |
KØGE |
|
50m |
32.12 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
07 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton |
Udskriftstidspunkt |
08:38 |
|