Program for DM (50 m) 2019, Stockholm
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Stockholm Sim & Järfälla |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 25 maj 2019 till den 26 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
182 |
|
Björn Seeliger |
Södertälje Simsällskap |
2000 |
BA7300 |
50m |
22.27 |
|
|
|
|
|
2 |
219 |
|
Linus Magnusson |
Täby Sim |
1990 |
AB4790 |
25m |
22.38 |
|
|
|
|
|
3 |
166 |
|
Erik Brandt |
Södertälje Simsällskap |
1999 |
AD5999 |
50m |
23.18 |
|
|
|
|
|
4 |
220 |
|
Sebastian Holmberg |
Täby Sim |
1991 |
AG9391 |
50m |
23.88 |
|
|
|
|
|
5 |
352 |
|
Jacob Danielsson |
Stockholmspolisens IF SF |
1998 |
AB9798 |
50m |
24.06 |
|
|
|
|
|
6 |
271 |
|
Gustav Frödeberg |
Väsby Simsällskap |
1997 |
AA5197 |
50m |
24.57 |
|
|
|
|
|
7 |
222 |
|
Daniel Räisänen |
Täby Sim |
1999 |
AE0199 |
50m |
24.62 |
|
|
|
|
|
8 |
323 |
|
Oscar Gullberg |
Åkersberga Simsällskap |
1999 |
AF8799 |
50m |
24.93 |
|
|
|
|
|
9 |
384 |
|
Lukas Steiner |
Västerås Simsällskap |
1998 |
AG8998 |
25m |
25.02 |
EFT |
|
10 |
279 |
|
Simon Brandt |
Väsby Simsällskap |
2000 |
AJ4700 |
50m |
25.13 |
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Carl-Åke Willberg |
Danderyds Simförening |
1998 |
AG1398 |
50m |
25.17 |
|
|
|
|
|
12 |
125 |
|
Andreas Wallén |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AP9302 |
50m |
25.41 |
|
|
|
|
|
13 |
268 |
|
Robert Palosaari |
Väsby Simsällskap |
1992 |
AC1392 |
50m |
25.42 |
|
|
|
|
|
14 |
175 |
|
Erik Lööw |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AH1303 |
50m |
25.51 |
|
|
|
|
|
15 |
371 |
|
David MacLeod |
Stockholmspolisens IF SF |
2001 |
BA1701 |
50m |
25.57 |
|
|
|
|
|
16 |
277 |
|
Karl Frylmark |
Väsby Simsällskap |
1999 |
AK6599 |
50m |
25.60 |
|
|
|
|
|
17 |
123 |
|
Jonas Malmring |
Spårvägen Simförening |
2001 |
AO1701 |
50m |
25.63 |
|
|
|
|
|
18 |
363 |
|
Erik Falk |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AL0103 |
50m |
25.84 |
|
|
|
|
|
19 |
329 |
|
Philip Bentzer |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2001 |
AH6701 |
50m |
25.87 |
|
|
|
|
|
20 |
331 |
|
Kalle Voigt |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2001 |
AK8901 |
50m |
25.88 |
|
|
|
|
|
21 |
239 |
|
Gustav Ahlqvist |
Täby Sim |
2003 |
AK6503 |
50m |
25.97 |
|
|
|
|
|
22 |
88 |
|
Karl Palmqvist |
Simklubben Neptun |
2002 |
AZ6102 |
50m |
25.98 |
|
|
|
|
|
23 |
152 |
|
Carl Wennerholm |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
AH3902 |
50m |
26.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
169 |
|
Guillermo Illanes |
Södertälje Simsällskap |
2000 |
AE8100 |
50m |
26.10 |
|
|
|
|
|
25 |
46 |
|
Johannes Fällgren |
Lidingö Simklubb |
2002 |
AP1102 |
50m |
26.20 |
|
|
|
|
|
26 |
357 |
|
Kenzo Buchli |
Stockholmspolisens IF SF |
2000 |
AL0700 |
50m |
26.24 |
|
|
|
|
|
27 |
356 |
|
Niclas Eriksson |
Stockholmspolisens IF SF |
1998 |
AL2398 |
50m |
26.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-21 11:09:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund |
|
|
|
|