Ohjelma Vårsimiaden 2019, Skuru
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 2
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Stockholm Simförbund |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 5 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 100m Bröstsim Herrar
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
1 |
|
Axel Nyman |
2006 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
2 |
|
Oliver Geaney |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:43.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
3 |
|
Axel Skott Storheden |
2006 |
SK NEPTUN |
1:42.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
4 |
|
Wilmer Riisgaard |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:43.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
5 |
|
Vilmer Sundman |
2006 |
DANDERYD |
1:44.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 100m Bröstsim Herrar |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
1 |
|
Henrik Viberg |
2006 |
LIDINGÖ SK |
1:42.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
273 |
2 |
|
Ludwig Höijer |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:39.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
3 |
|
Alexander Trindade |
2006 |
SK NEPTUN |
1:35.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
4 |
|
Noah Alm |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:35.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
5 |
|
Nathanael Alexandersson |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:39.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
6 |
|
Eskil Bränström |
2006 |
SKURU IK |
1:42.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 100m Bröstsim Herrar |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
1 |
|
Adam Joseph Michel |
2006 |
LIDINGÖ SK |
1:34.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
2 |
|
Tee Thern |
2006 |
SK NEPTUN |
1:33.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
3 |
|
Liam Lehtonen Hebert |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:30.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
4 |
|
Ludvig Löfström |
2006 |
SK NEPTUN |
1:32.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
5 |
|
Allan Herulf |
2006 |
SK NEPTUN |
1:33.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
6 |
|
Walter Herulf |
2006 |
SK NEPTUN |
1:34.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 100m Bröstsim Herrar |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
1 |
|
Christos Theodosiadis |
2006 |
SK NEPTUN |
1:28.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
2 |
|
William Erneholm |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:22.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
3 |
|
Aksel Hillerström Vagli |
2006 |
SK NEPTUN |
1:17.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
4 |
|
Marcus Lundgren |
2006 |
SK NEPTUN |
1:22.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
253 |
5 |
|
Pelle Wanhainen |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:27.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
242 |
6 |
|
Anton Jöngren |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:29.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-04 14:21:49 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|