Program for Hillerød Langbane Cup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 32
|
Stvne navn |
Hillerd Langbane Cup 2019 |
|
Udskriftsdato |
30 juni 2019 |
|
|
Stvne by |
Hillerd |
|
Udskriftstidspunkt |
08:16 |
|
|
Arrangr |
Hillerd Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
29 juni 2019 |
|
|
|
|
Lb 32, 200m Frisvmning Herrer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
147 |
1 |
Andy Nguyen |
2006 |
0611AK |
FARUM |
|
50m |
4:00.43 |
101 |
2 |
Nikolaj Pedersen |
2007 |
0791AG |
HELSINGE |
|
50m |
3:00.35 |
192 |
3 |
Noah Lester |
2006 |
0677AF |
VRLSE |
|
50m |
2:43.52 |
153 |
4 |
Benjamin Krohn Markussen |
2008 |
0823AD |
FARUM |
|
50m |
2:59.62 |
93 |
5 |
Victor Khl |
2009 |
0983AA |
HELSINGE |
|
50m |
3:09.91 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
86 |
1 |
William Foged |
2008 |
0805AA |
HELSINGE |
|
50m |
2:41.28 |
234 |
2 |
Sofus Funder |
2005 |
0543AL |
VEJLE |
|
50m |
2:39.60 |
87 |
3 |
Nikolaj Assentoft Brandt |
2007 |
0757AF |
HELSINGE |
|
50m |
2:38.24 |
136 |
4 |
Benjamin Schultz Hansen |
2005 |
0533AM |
FARUM |
|
50m |
2:39.04 |
146 |
5 |
Emanuele Holm Ciampi |
2006 |
0621AB |
FARUM |
|
50m |
2:39.87 |
141 |
6 |
Joshua Michael Pedersen |
2006 |
0631AK |
FARUM |
|
50m |
2:41.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
82 |
1 |
Victor Mller Klitgaard |
2006 |
0691AE |
HELSINGE |
|
50m |
2:32.08 |
81 |
2 |
Nicklas Kolt Kbsted |
2006 |
0601AG |
HELSINGE |
|
50m |
2:30.07 |
85 |
3 |
Scott Foged |
2005 |
0575AI |
HELSINGE |
|
50m |
2:29.06 |
39 |
4 |
Sebastian Roesen Larsen |
2006 |
0669AF |
HILLERD |
|
50m |
2:29.32 |
231 |
5 |
Nikolai Uekermann Olsen |
2006 |
0655AF |
VEJLE |
|
50m |
2:31.45 |
38 |
6 |
Johan Klitten |
2006 |
0667AL |
HILLERD |
|
50m |
2:36.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
160 |
1 |
Frederik Rasmussen |
2005 |
0531AF |
VATCPH-STT |
|
50m |
2:28.48 |
228 |
2 |
Malthe Elias Wolgast |
2006 |
0631AB |
VEJLE |
|
50m |
2:25.06 |
233 |
3 |
Simon Sandal |
2003 |
0325AQ |
VEJLE |
|
50m |
2:21.63 |
88 |
4 |
Lasse S. Frederiksen |
2006 |
0617AI |
HELSINGE |
|
50m |
2:22.37 |
77 |
5 |
Viktor Junker Neldeberg |
2004 |
0445AA |
HELSINGE |
|
50m |
2:27.08 |
229 |
6 |
Max Venborg Kromann |
2005 |
0571AE |
VEJLE |
|
50m |
2:28.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
172 |
1 |
Nicholas Castella |
2007 |
0729AL |
TRITON B |
|
50m |
2:14.83 |
59 |
2 |
Peter Holm |
2003 |
0393AF |
HERLEV |
|
50m |
2:12.88 |
218 |
3 |
Peter Vinge-Maigaard |
2003 |
0351AB |
VI39 |
|
50m |
2:12.48 |
113 |
4 |
Oskar Skov Grell |
2002 |
0217AC |
GSK |
|
50m |
2:12.54 |
237 |
5 |
Sune Schaarup |
2003 |
0359AG |
VEJLE |
|
50m |
2:13.03 |
80 |
6 |
Tobias Frederiksen |
2006 |
0657AC |
HELSINGE |
|
50m |
2:17.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
246 |
1 |
Carl Magnus Krievs |
2002 |
0257AD |
VEST |
|
50m |
2:06.88 |
73 |
2 |
Thor Bols Jeppesen |
2002 |
0291AK |
HELSINGE |
|
50m |
2:03.39 |
221 |
3 |
Andreas Kronborg |
2002 |
0229AS |
VEJLE |
|
50m |
2:01.21 |
223 |
4 |
Daniel Damsbo |
2003 |
0397AH |
VEJLE |
|
50m |
2:01.30 |
31 |
5 |
Carl Kirchhoff |
2002 |
0257AL |
HILLERD |
|
50m |
2:05.36 |
71 |
6 |
Nicklas Andersen |
2001 |
0171AI |
HELSINGE |
|
50m |
2:08.72 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
30 juni 2019 |
Licens til Hillerd Svmmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:16 |
|