Ohjelma Hillerød Langbane Cup 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 23
|
Stævne navn |
Hillerød Langbane Cup 2019 |
|
Udskriftsdato |
30 juni 2019 |
|
|
Stævne by |
Hillerød |
|
Udskriftstidspunkt |
08:16 |
|
|
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 juni 2019 |
|
|
|
|
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
207 |
1 |
Sophia Groth |
2010 |
1072AD |
VÆRLØSE |
|
50m |
2:22.72 |
203 |
2 |
Sofie K. Eriksen |
2007 |
0754AU |
VÆRLØSE |
|
50m |
1:57.66 |
20 |
3 |
Laura Christoffersen |
2007 |
0734AO |
HILLERØD |
|
50m |
1:51.59 |
180 |
4 |
Ida Hinchely |
2008 |
0826AJ |
TRITON B |
|
50m |
1:52.29 |
196 |
5 |
Freja Lego Berg |
2007 |
0744AU |
VÆRLØSE |
|
50m |
2:13.24 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
23 |
1 |
Liva Poulsen |
2007 |
0774AO |
HILLERØD |
|
50m |
1:47.79 |
142 |
2 |
Marie Rose |
2006 |
0606AR |
FARUM |
|
50m |
1:41.40 |
250 |
3 |
Signe Gyldenkærne |
2006 |
0656AQ |
VORDINGB |
|
50m |
1:39.17 |
109 |
4 |
Sophie Amalie Rasmussen |
2006 |
0692AJ |
GREVE |
|
50m |
1:40.17 |
151 |
5 |
Lucia Borgmann |
2007 |
0774AM |
FARUM |
|
50m |
1:41.50 |
201 |
6 |
Nanna Hessner |
2007 |
0764AU |
VÆRLØSE |
|
50m |
1:48.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
194 |
1 |
Viola Søbye |
2006 |
0648AT |
VÆRLØSE |
|
50m |
1:36.17 |
166 |
2 |
Emma Hansen |
2007 |
0742AB |
KVIK |
|
50m |
1:30.06 |
230 |
3 |
Mette Barfoot |
2005 |
0588AS |
VEJLE |
|
50m |
1:28.97 |
187 |
4 |
Amalie Helfelt |
2006 |
0652AP |
VÆRLØSE |
|
50m |
1:29.07 |
79 |
5 |
Pernille Møller Leisted |
2002 |
0288AU |
HELSINGE |
|
50m |
1:30.45 |
91 |
6 |
Liya Arnholtz |
2007 |
0794AM |
HELSINGE |
|
50m |
1:36.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
110 |
1 |
Lærke Marie Clausen |
2005 |
0504AE |
GREVE |
|
50m |
1:28.41 |
145 |
2 |
Mathilde Rømer |
2006 |
0688AA |
FARUM |
|
50m |
1:26.83 |
41 |
3 |
Caroline Henning |
2005 |
0508AM |
HILLERØD |
|
50m |
1:24.83 |
232 |
4 |
Sarah Laursen |
2007 |
0798AD |
VEJLE |
|
50m |
1:26.78 |
164 |
5 |
Filippa Walløe |
2005 |
0502AC |
KVIK |
|
50m |
1:27.62 |
158 |
6 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:28.95 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
55 |
1 |
Ida Oest |
2003 |
0386AS |
HERLEV |
|
50m |
1:23.82 |
155 |
2 |
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
50m |
1:21.78 |
171 |
3 |
Sara Bundgaard |
2003 |
0368AM |
S 68 |
|
50m |
1:19.61 |
54 |
4 |
Anja Xin Andersen |
2004 |
0444AD |
HERLEV |
|
50m |
1:20.26 |
29 |
5 |
Ida Zeiler Terkildsen |
2004 |
0494AD |
HILLERØD |
|
50m |
1:22.75 |
111 |
6 |
Mathilde Svendsen |
2004 |
0472AQ |
GREVE |
|
50m |
1:23.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
225 |
1 |
Kristine Hülsen |
2002 |
0286AH |
VEJLE |
|
50m |
1:18.96 |
255 |
2 |
Freja Søndergaard |
2004 |
0452AO |
VORDINGB |
|
50m |
1:16.93 |
128 |
3 |
Dagmar Boeck |
2004 |
0458AM |
FARUM |
|
50m |
1:15.13 |
53 |
4 |
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
0392AI |
HERLEV |
|
50m |
1:15.23 |
56 |
5 |
Nicoline Ingeman-Petersen |
2002 |
0232AM |
HERLEV |
|
50m |
1:18.71 |
162 |
6 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:19.45 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
30 juni 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:16 |
|