Program för Tensta Cup 1
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vällinby simhall |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 21 feb 2019 till den 21 feb 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Extralopp Damer
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
50m Frisim |
|
58 |
3 |
|
Lisa Danfelter |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
|
|
|
|
50m Fjärilsim |
|
74 |
4 |
|
Filippa Lock |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
50m Ryggsim |
|
84 |
5 |
|
Lykke Palmborg |
2009 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
|
|
|
|
50m Ryggsim |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Extralopp Damer |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
1 |
|
Sofia Käll |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
56.90 |
|
|
|
|
|
50m Ryggsim |
|
46 |
2 |
|
Stella Egmar |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
49.30 |
|
50m Bröstsim |
|
85 |
3 |
|
Smilla Palmborg |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
|
|
|
|
50m Ryggsim |
|
31 |
4 |
|
Jennifer Geaney |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
48.47 |
|
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
5 |
|
Lisa Larsson |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
54.06 |
|
50m Bröstsim |
|
77 |
6 |
|
Cassandra Strömquist Tampella |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Extralopp Damer |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
1 |
|
Carla Rollvén |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
45.90 |
|
50m Bröstsim |
|
43 |
2 |
|
Karolina Nivenius |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
42.34 |
|
50m Ryggsim |
|
66 |
3 |
|
Elin Yavuz |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
40.97 |
|
50m Frisim |
|
76 |
4 |
|
Ida Sundbom |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
42.07 |
|
50m Frisim |
|
37 |
5 |
|
Alina Färm |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
41.68 |
|
50m Bröstsim |
|
50 |
6 |
|
Johanna Claesson |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
44.69 |
|
|
|
|
|
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Extralopp Damer |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
1 |
|
Frida Loqvist |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
39.60 |
|
50m Bröstsim |
|
39 |
2 |
|
Agnes Thunberg |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
36.72 |
|
|
|
|
|
50m Fjärilsim |
|
36 |
3 |
|
Wilma Groth |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
35.34 |
|
50m Frisim |
|
17 |
4 |
|
Veronica Lythell |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
35.71 |
|
|
|
|
|
50m Ryggsim |
|
16 |
5 |
|
Cornelia Lythell |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
36.05 |
|
50m Ryggsim |
|
60 |
6 |
|
Iris Wik |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
38.76 |
|
|
|
|
|
50m Frisim |
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Extralopp Damer |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
1 |
|
Ella Holmberg |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
34.73 |
|
50m Frisim |
|
4 |
2 |
|
Julia Augustsson |
2000 |
SPÅRVÄGEN |
31.62 |
|
|
|
|
|
50m Fjärilsim |
|
2 |
3 |
|
Anna Viinapuu |
2000 |
SPÅRVÄGEN |
28.58 |
|
50m Frisim |
|
1 |
4 |
|
Agnes Fährlin |
1998 |
SPÅRVÄGEN |
28.99 |
|
|
|
|
|
50m Fjärilsim |
|
33 |
5 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
32.39 |
|
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
6 |
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
34.63 |
|
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-02-21 15:24:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.1 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|