Program for Hvidovre Medley Cup 4
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Seedede heat Løb 25
|
Stævne navn |
Hvidovre Medley Cup 2 |
|
Udskriftsdato |
27 april 2019 |
|
|
Stævne by |
Hvidovre |
|
Udskriftstidspunkt |
10:39 |
|
|
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
27 april 2019 |
|
|
|
|
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
46 |
1 |
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
1074AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:18.14 |
63 |
2 |
Leonora Sarauw Lundsgaard |
2010 |
1046AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:04.95 |
151 |
3 |
Emma Mahs |
2009 |
0944AG |
SOLRØD |
|
25m |
1:59.75 |
12 |
4 |
Freya Ploug Mattson |
2009 |
0938AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:47.53 |
6 |
5 |
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
1042AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:56.42 |
78 |
6 |
Bettina M. V. Olsen |
2009 |
0912AG |
TRITON B |
|
50m |
2:03.90 |
73 |
7 |
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
1056AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:06.81 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
113 |
1 |
Ella Strange |
2009 |
0906AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:46.96 |
29 |
2 |
Laura Sandgreen |
2008 |
0826AB |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:44.28 |
54 |
3 |
Elisabeth Thastum |
2010 |
1084AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:42.88 |
102 |
4 |
Sara Ljusheva |
2009 |
0976AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:40.88 |
5 |
5 |
Signe Skelvig |
2009 |
0984AA |
SLAGELSE |
|
25m |
1:42.73 |
66 |
6 |
Marie Ditlev Bihlet |
2010 |
1064AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:43.02 |
15 |
7 |
Kamille Drejer Mikkelsen |
2009 |
0944AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:44.82 |
58 |
8 |
Ida Hansen |
2010 |
1096AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:47.51 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
17 |
1 |
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
1032AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:36.95 |
115 |
2 |
Liva Toldwoss Aunsholm |
2009 |
0904AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:36.84 |
146 |
3 |
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
0812AK |
SOLRØD |
|
25m |
1:32.91 |
38 |
4 |
Mikkeline Larsen |
2009 |
0976AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:31.70 |
111 |
5 |
Amalie Olsen |
2008 |
0856AB |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:32.34 |
4 |
6 |
Laura Storm Frimann |
2009 |
0908AF |
SLAGELSE |
|
25m |
1:35.11 |
110 |
7 |
Alberte F Petersen |
2010 |
1036AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:36.94 |
117 |
8 |
Nicoline Agergaard |
2010 |
1052AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:40.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
41 |
1 |
Aimée Overby Traberg |
2009 |
0962AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:25.73 |
95 |
2 |
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
0866AK |
LYNGBY |
|
25m |
1:22.78 |
121 |
3 |
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
0814AD |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:17.60 |
112 |
4 |
Anna Sofie Skov |
2008 |
0874AB |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:16.31 |
106 |
5 |
Wilma Berg |
2008 |
0868AD |
LYNGBY |
|
25m |
1:16.49 |
105 |
6 |
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
0886AB |
LYNGBY |
|
25m |
1:21.82 |
98 |
7 |
Ida Mathiesen |
2008 |
0876AK |
LYNGBY |
|
25m |
1:23.17 |
50 |
8 |
Asta Lukowski |
2010 |
1034AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:26.32 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
27 april 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
10:39 |
|