Ohjelma Sundsvall Sim 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 1 - Lördag FM
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Himlabadet |
Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 25 maj 2019 till den 26 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Industri Projekt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
42 |
|
Elise Öberg |
Njurunda Simsällskap |
2002 |
AE8402 |
50m |
1:05.19 |
|
|
|
|
|
2 |
100 |
|
Nathalie Pettersson |
Sundsvalls Simsällskap |
2002 |
BP4602 |
25m |
1:08.12 |
|
|
|
|
|
3 |
45 |
|
Hanna Jonasson |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR0604 |
25m |
1:08.75 |
|
|
|
|
|
4 |
186 |
|
Nea Hjortsberg |
Simklubben Ägir |
2004 |
AK0404 |
25m |
1:09.05 |
|
|
|
|
|
5 |
43 |
|
Elsa Bergh |
Njurunda Simsällskap |
2002 |
AG7202 |
50m |
1:09.27 |
|
|
|
|
|
6 |
165 |
|
Johanna Persson |
Umeå Simsällskap |
2003 |
BB4803 |
50m |
1:11.41 |
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Emma Larsson |
Borlänge Simsällskap |
2002 |
AY0602 |
25m |
1:11.60 |
|
|
|
|
|
8 |
188 |
|
Agnes Jakobsson |
Simklubben Ägir |
2005 |
AF2805 |
25m |
1:11.85 |
|
|
|
|
|
9 |
48 |
|
Ida Sundholm |
Njurunda Simsällskap |
2005 |
AG2205 |
25m |
1:12.63 |
|
|
|
|
|
10 |
168 |
|
Vilma Fagerström |
Umeå Simsällskap |
2005 |
AM5805 |
25m |
1:14.43 |
|
|
|
|
|
11 |
5 |
|
Femke van Zonneveld |
Borlänge Simsällskap |
2002 |
AS9802 |
25m |
1:14.83 |
|
|
|
|
|
12 |
147 |
|
Tyra Strömbom |
Söderhamns Simsällskap |
2004 |
AM3804 |
25m |
1:15.05 |
|
|
|
|
|
13 |
198 |
|
Arwen Wikström |
Simklubben Ägir |
2006 |
AT0606 |
25m |
1:15.31 |
|
|
|
|
|
14 |
149 |
|
Junia Eklund |
Söderhamns Simsällskap |
2006 |
AH0806 |
25m |
1:16.89 |
|
|
|
|
|
15 |
204 |
|
Alice Eriksson |
Simklubben Ägir |
2004 |
BQ0604 |
25m |
1:17.05 |
|
|
|
|
|
16 |
97 |
|
Lena Svedberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AV6804 |
25m |
1:18.02 |
|
|
|
|
|
17 |
38 |
|
Felicia Hjälte |
Luleå Simsällskap |
2002 |
BY8802 |
25m |
1:18.31 |
|
|
|
|
|
18 |
184 |
|
Isa Forsberg |
Simklubben Ägir |
2002 |
BB5202 |
50m |
1:18.37 |
|
|
|
|
|
19 |
154 |
|
Saga Andersson |
Söderhamns Simsällskap |
2006 |
BH8806 |
50m |
1:19.50 |
|
|
|
|
|
20 |
96 |
|
Anna Öberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB9406 |
25m |
1:20.29 |
|
|
|
|
|
21 |
17 |
|
Ella Heed |
Härnösands Simsällskap |
2005 |
AR4205 |
25m |
1:22.53 |
|
|
|
|
|
22 |
57 |
|
Wilja Edin |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR0606 |
25m |
1:22.89 |
|
|
|
|
|
23 |
40 |
|
Lotta Larsson Wermelin |
Njurunda Simsällskap |
2002 |
AB4202 |
50m |
1:23.54 |
|
|
|
|
|
24 |
235 |
|
Alice Nyström |
Umeå Simsällskap |
2005 |
AS8205 |
25m |
1:27.46 |
EFT |
|
25 |
92 |
|
Clara Renström Halling |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AQ8804 |
25m |
1:27.64 |
|
|
|
|
|
26 |
105 |
|
Elin Lindkvist |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
BL6604 |
25m |
1:33.93 |
|
|
|
|
|
27 |
29 |
|
Fanny Landstedt Aldengren |
Luleå Simsällskap |
2006 |
AL3206 |
25m |
1:35.54 |
|
|
|
|
|
28 |
3 |
|
Eleanor Fredholm |
Bollnäs Simsällskap |
2007 |
AN8607 |
50m |
1:40.50 |
|
|
|
|
|
29 |
201 |
|
Linnea Wallskog |
Simklubben Ägir |
2008 |
AB6808 |
25m |
1:45.28 |
|
|
|
|
|
30 |
217 |
|
Vera Pettersson |
Dorotea IF |
2009 |
AE2409 |
50m |
2:19.24 |
|
|
|
|
|
31 |
64 |
|
Alexandra Blomqvist |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AL8807 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
218 |
|
Kate Karlsson |
Dorotea IF |
2008 |
AP3608 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
67 |
|
Maja Modin |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG5408 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-24 19:51:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|