Startliste for Nuorisouinnit
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
3. jakso sunnuntai 7.4.2019
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Oulun Uimahalli |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 6, 2019 to Apr 7, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
200m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
41 |
|
Eelis Hietala |
Swimming Jyväskylä |
|
|
50m |
3:41.92 |
|
|
|
2007 |
07A241 |
|
|
|
|
14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
268 |
|
Erblin Latifi |
Oulun Uinti 1906 |
2005 |
05A921 |
50m |
2:36.47 |
|
|
|
|
|
2 |
247 |
|
Rasmus Koskela |
Oulun Uinti 1906 |
2004 |
04A713 |
50m |
2:37.23 |
|
|
|
|
|
3 |
26 |
|
Samu Virtanen |
Swimming Jyväskylä |
2004 |
04A885 |
50m |
2:39.23 |
|
|
|
|
|
4 |
256 |
|
Lauri Siurua |
Oulun Uinti 1906 |
2005 |
05A631 |
50m |
2:40.87 |
|
|
|
|
|
5 |
258 |
|
Roni Heikkinen |
Oulun Uinti 1906 |
2005 |
05A646 |
50m |
2:41.17 |
|
|
|
|
|
6 |
9 |
|
Nikita Semach |
Swimming Jyväskylä |
2005 |
05A100 |
50m |
2:44.73 |
|
|
|
|
|
7 |
248 |
|
Jami Kenttälä |
Oulun Uinti 1906 |
2004 |
04A726 |
50m |
2:52.67 |
|
|
|
|
|
8 |
4 |
|
Aleksanteri Nissinen |
Swimming Jyväskylä |
2005 |
05A016 |
50m |
3:14.41 |
|
|
|
|
|
9 |
25 |
|
Alex Laitiainen |
Swimming Jyväskylä |
2005 |
05A550 |
50m |
3:25.45 |
|
|
|
|
|
10 |
143 |
|
Paavo Lyly-Yrjänäinen |
Oulun Lohet |
2005 |
05A590 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
27 |
|
Arttu Venemies |
Swimming Jyväskylä |
2005 |
05A599 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
16 |
|
Niilo Suhonen |
Swimming Jyväskylä |
2004 |
04A403 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
141 |
|
Elias Mikkonen |
Oulun Lohet |
2005 |
05A583 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
211 |
|
Lasse Pulkkinen |
Oulun Uinti 1906 |
2002 |
02A039 |
50m |
2:12.99 |
|
|
|
|
|
2 |
428 |
|
Oliver Kela |
Swimming Club Rovaniemi |
2002 |
02A668 |
50m |
2:22.24 |
LAT |
|
3 |
331 |
|
Joakim Harjaks |
Oulun Uinti 1906 |
2002 |
02B307 |
50m |
2:23.31 |
|
|
|
|
|
4 |
408 |
|
Benjamin Evans |
Swimming Club Vuokatti |
2003 |
03B017 |
50m |
2:30.01 |
|
|
|
|
|
5 |
229 |
|
Niklas Raesalmi |
Oulun Uinti 1906 |
2002 |
02A657 |
50m |
2:34.58 |
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Olli Elo |
Swimming Jyväskylä |
2002 |
02A121 |
50m |
2:42.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-06 20:12:15 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|