Program för Arena Vilunda Knatte
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2 Lördag eftermiddag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Väsby SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 mar 2019 till den 24 mar 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Medley Damer
|
Final 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
1 |
|
Lisa Lo Erlandsson |
2007 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
491 |
2 |
|
Judit Andersson |
2007 |
SS04 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
3 |
|
Denise Sörnäs |
2007 |
SKURU IK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
4 |
|
Ida Sundbom |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
1:51.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
5 |
|
Isabelle Lindstedt |
2007 |
SKK |
2:06.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
452 |
6 |
|
Tilda Flodin |
2007 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
7 |
|
Filippa Lock |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Medley Damer |
Final 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
368 |
1 |
|
Molly Ju |
2007 |
TÄBY SIM |
1:48.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
2 |
|
Nora Andreasdotter |
2007 |
SKK |
1:47.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
3 |
|
Elin Yavuz |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
1:45.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
333 |
4 |
|
Adriana Hamzehnejad |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:43.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
5 |
|
Liv Öhrman |
2007 |
SKURU IK |
1:43.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
6 |
|
Sabina Mihalache |
2007 |
SKURU IK |
1:46.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
273 |
7 |
|
Matilda Holmerin |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
1:48.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
8 |
|
Ellen Johansson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:51.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Medley Damer |
Final 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
356 |
1 |
|
Hannah Sommar |
2007 |
TÄBY SIM |
1:42.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
2 |
|
Julia Hellberg |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
1:40.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 |
3 |
|
Lotta Lande |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:39.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4 |
|
Hanna Wickström |
2007 |
DANDERYD |
1:36.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
421 |
5 |
|
Ebba Björkén |
2007 |
VÄSBY SS |
1:37.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
6 |
|
Smilla Palmborg |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
1:40.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
334 |
7 |
|
Nora Hodneland |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:42.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
363 |
8 |
|
Matilda Elofsson |
2007 |
TÄBY SIM |
1:43.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Medley Damer |
Final 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
1 |
|
Kajsa Henriksson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:34.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
2 |
|
Molly Alveskär Lundfeldt |
2007 |
SKK |
1:34.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
3 |
|
Elvira Sjöblom Hallner |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:33.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
359 |
4 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
TÄBY SIM |
1:32.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
5 |
|
Julia Lundgren |
2007 |
SK NEPTUN |
1:32.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
419 |
6 |
|
Hanna Areblad |
2007 |
VÄSBY SS |
1:33.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
7 |
|
Matilda Lobendahl |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
1:34.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
8 |
|
Vivyan Wallqvist |
2007 |
SK NEPTUN |
1:35.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Medley Damer |
Final 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
1 |
|
Signe Mueller |
2007 |
SK NEPTUN |
1:31.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
330 |
2 |
|
Mia Subotic |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:29.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
3 |
|
Alicia Dahlberg |
2007 |
SK NEPTUN |
1:28.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
292 |
4 |
|
Lovisa Lindberg |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:27.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
5 |
|
Ellen Bystedt |
2007 |
SKK |
1:28.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
360 |
6 |
|
Olivia Allert |
2007 |
TÄBY SIM |
1:28.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
7 |
|
Thea Hollén |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:31.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
347 |
8 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
TÄBY SIM |
1:31.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Medley Damer |
Final 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
383 |
1 |
|
Ida Osund-Ireland |
2007 |
TÄBY SIM |
1:27.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
350 |
2 |
|
Hanna Gong |
2007 |
TÄBY SIM |
1:25.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
3 |
|
Elise Karlsson |
2007 |
SKK |
1:25.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
4 |
|
Olivia Larsson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:25.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
5 |
|
Felicia Berg |
2007 |
SK NEPTUN |
1:25.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
301 |
6 |
|
Freja Löfgren |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:25.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
7 |
|
Melissa Klintengren |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
1:26.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
8 |
|
Linnea Johansson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:27.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Medley Damer |
Final 7 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
352 |
1 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
TÄBY SIM |
1:23.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
302 |
2 |
|
Juni Stenbacka |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:22.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
297 |
3 |
|
Nadja Travar |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:21.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
343 |
4 |
|
Emma Alsén |
2007 |
TÄBY SIM |
1:19.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
479 |
5 |
|
Cornelia Utgren |
2007 |
SS04 |
1:21.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
6 |
|
Rebecka Barkvall |
2007 |
DANDERYD |
1:21.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
7 |
|
Sofia Bang |
2007 |
SK NEPTUN |
1:22.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
8 |
|
Delara Ronquist |
2007 |
SK NEPTUN |
1:25.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Medley Damer |
Final 8 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
1 |
|
Olivia Elmquist |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:19.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
2 |
|
Isabella Westberg |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:18.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
3 |
|
Linn Bengtsson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:16.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
293 |
4 |
|
Filippa Hanikat |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:15.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
414 |
5 |
|
Hanna Melander |
2007 |
VÄSBY SS |
1:15.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
6 |
|
Anna Eneroth |
2007 |
SK NEPTUN |
1:17.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
418 |
7 |
|
Elsa Svahn |
2007 |
VÄSBY SS |
1:19.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
267 |
8 |
|
Elina Tshibanda |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
1:19.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-23 14:19:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|