Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
Bergen Swim Festival 2019
|
|
|
|
|
|
Place: |
AdO Arena |
Organizer: |
Bergensklubbene |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 5, 2019 to Apr 7, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 200m Freestyle Women
|
Heat 6 (17) B flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Data Ingeniørene AS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WR |
1:52.98 |
|
Federica Pellegrini |
1988 |
Italy |
ITA |
Rome |
ITA |
29.07.2009 |
|
|
BSF |
1:54.77 |
|
Sarah Sjøstrøm |
1993 |
Sødertørn SS |
Swe |
Bergen |
|
30.05.2015 |
|
|
NOR |
1:59.42 |
|
|
1990 |
Bergens SC |
NOR |
Bergen |
NOR |
30.05.2015 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
0 |
|
Hanne Marcussen |
2003 |
Harstad SK |
2:52.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
806 |
1 |
|
Thea Løkebø |
2005 |
Sandefjord |
3:09.35 |
25m |
S13 |
|
42 |
2 |
Malene Holmelid Krabbedal |
2005 |
Vestkant |
2:49.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
3 |
|
Iben Johanne Stene |
2005 |
BS-LK |
2:45.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
4 |
|
Ingvild Marie Ek |
2003 |
Sarpsborg |
2:44.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
441 |
5 |
|
Norah Alice Lerkerød Rasmussen |
2006 |
Åstveit SK |
2:44.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
6 |
|
Sigrid Eldholm |
2005 |
Trondhjems |
2:48.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
736 |
7 |
|
Margrethe Sørheim |
2006 |
Arna SLK |
2:51.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
730 |
8 |
|
Ida Louise Middleton |
2006 |
Arna SLK |
2:47.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
9 |
|
Karoline Borg Simonsen |
2006 |
Trondhjems |
2:52.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 200m Freestyle Women |
Heat 7 (17) B flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
0 |
|
Saga Myhren |
2006 |
Harstad SK |
2:42.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
1 |
|
Izabella Sizifredo de Sousa |
2005 |
Vestkant |
2:41.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
727 |
2 |
|
Sanna Hagen Brekke |
2006 |
Arna SLK |
2:41.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
3 |
|
Thais Farias Kristiansen |
2006 |
Trondhjems |
2:40.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
4 |
|
Liva Norling |
2001 |
Tønsberg S |
2:38.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
506 |
5 |
|
Kesia Steen |
2004 |
Asker SK |
2:38.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
789 |
6 |
|
Bertine Marie Strøm |
2006 |
Øyane Svøm |
2:41.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
524 |
7 |
|
Isabel Frederking |
2005 |
Bergens SC |
2:41.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
550 |
8 |
|
Helene E. Aandal |
2004 |
Bergens SC |
2:42.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
784 |
9 |
|
Bertine Landeråen Hess |
2006 |
Øyane Svøm |
2:42.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 200m Freestyle Women |
Heat 8 (17) B flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
671 |
0 |
|
Lou Leonardi |
2002 |
Delfana |
2:37.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
444 |
1 |
|
Marthe Soldal |
2002 |
Åstveit SK |
2:36.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
451 |
2 |
|
Helle Aas |
2005 |
Åstveit SK |
2:34.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
516 |
3 |
|
Sofie Helena Østbye |
2005 |
Asker SK |
2:33.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
4 |
|
Kristin Hals |
2005 |
Vestkant |
2:33.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
5 |
|
Maja Andersen Nordli |
2005 |
SK Speed |
2:33.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
6 |
|
Ida Helen Gudding |
2004 |
Stord IL |
2:33.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
640 |
7 |
|
Maria Carlsen |
2003 |
Haugesund |
2:34.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
8 |
|
Marie Lie Skjøren |
2002 |
Sarpsborg |
2:36.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
512 |
9 |
|
Elise Jensen Velund |
2005 |
Asker SK |
2:38.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 200m Freestyle Women |
Heat 9 (17) B flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
0 |
|
Ilma Hodzic |
2000 |
Drammen SK |
2:33.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
515 |
1 |
|
Helene Ødegaard |
2003 |
Asker SK |
2:32.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
447 |
2 |
|
Malin Bergetun Virkesdal |
2003 |
Åstveit SK |
2:31.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
3 |
|
Sirin Helsingeng Navelsaker |
2005 |
SK Speed |
2:30.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
583 |
4 |
|
Siri Kråkenes |
2005 |
Eid SK |
2:29.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
319 |
5 |
|
Ingeborg Rosvold |
2006 |
Kongsten |
2:30.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
712 |
6 |
|
Ingeborg Mittet Kaldhussæ |
2005 |
Aalesund |
2:30.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
737 |
7 |
|
Eva Tennebekk Vatle |
2005 |
Arna SLK |
2:31.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
643 |
8 |
|
Maria Hoell |
2005 |
Haugesund |
2:32.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
9 |
|
Sara Straume |
2003 |
Vestkant |
2:33.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 200m Freestyle Women |
Heat 10 (17) B flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
0 |
|
Pernille Schjenken |
2005 |
Vestkant |
2:28.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
1 |
|
Erle Torvik Grinde |
2005 |
Kristiansu |
2:28.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
2 |
|
Kristina Ingvaldsen Karlsen |
2004 |
SK Speed |
2:27.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
364 |
3 |
|
Marte Heggertveit |
1999 |
BS/Åstveit |
2:27.26 |
25m |
S9 |
|
|
173 |
4 |
|
Maja Graczyk |
2002 |
Trondhjems |
2:26.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
716 |
5 |
|
Sara Vaslag |
2004 |
Aalesund |
2:27.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
432 |
6 |
|
Elise Book Dalsgård |
2004 |
Åstveit SK |
2:27.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
502 |
7 |
|
Emily Josefin Persdotter Must |
2002 |
Asker SK |
2:28.37 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
453 |
8 |
|
Tiril Storetvedt Husebø |
2004 |
Stord IL |
2:28.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
706 |
9 |
|
Emily Hatteland Krog |
2004 |
Klepp SSK |
2:29.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 200m Freestyle Women |
Heat 11 (17) B flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
325 |
0 |
|
Thea Sofie Haugen |
2003 |
Vestbyen T |
2:26.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
513 |
1 |
|
Mathea Nerland Vælitalo |
2004 |
Asker SK |
2:26.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
680 |
2 |
|
Anniken Walløe |
2004 |
Delfana |
2:25.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
574 |
3 |
|
Tracey Malene Holm |
2004 |
Os SK |
2:25.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
4 |
|
Malin Ekstrand |
2002 |
Sarpsborg |
2:24.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
655 |
5 |
|
Ingvild Sirnes |
2003 |
Haugesund |
2:25.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
6 |
|
Helene Gonzalez |
2005 |
Ullensaker |
2:25.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
7 |
|
Una Jensen |
2001 |
BS-LK |
2:25.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
8 |
|
Idunn Straume |
2003 |
Vestkant |
2:26.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
715 |
9 |
|
Sofie Teigland |
2005 |
Aalesund |
2:26.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 200m Freestyle Women |
Heat 12 (17) B flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
786 |
0 |
|
Ariana Roberts |
2002 |
Øyane Svøm |
2:24.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
1 |
|
Mina Medhaug Rossebø |
2006 |
Karmøy SK |
2:23.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2 |
|
Linnea Solsvik |
2006 |
Vestkant |
2:22.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
3 |
|
Gudrun Rødbotten Foss |
2000 |
Ås IL |
2:22.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
551 |
4 |
|
Lea Adalia Strømman |
2002 |
Kristiansa |
2:22.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
667 |
5 |
|
Kristine Joys |
2003 |
Delfana |
2:22.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
289 |
6 |
|
Malak Boukili |
2004 |
SK Speed |
2:22.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
316 |
7 |
|
Mina Klavenes Mauseth |
2005 |
Kongsten |
2:23.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
287 |
8 |
|
Zoe Sivertsen |
2003 |
Glitre SK/ |
2:23.76 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
670 |
9 |
|
Christine Krey |
2003 |
Delfana |
2:24.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 200m Freestyle Women |
Heat 13 (17) B flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
0 |
|
Marie Lykseth Iversen |
2004 |
Sortland |
2:22.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
772 |
1 |
|
Alexandra Lindén |
2001 |
Stockholms |
2:22.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
590 |
2 |
|
Ida Leirvik |
2004 |
Bergkamera |
2:22.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
3 |
|
Tonje Merethe Lid Rasmussen |
2004 |
BS-LK |
2:21.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
4 |
|
Marte Pleym Grønhaug |
2004 |
BS-LK |
2:21.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
5 |
|
Vibeke Røseid |
2003 |
Ullensaker |
2:21.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
6 |
|
Kristina Østerhus |
2005 |
Karmøy SK |
2:21.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
7 |
|
Enya Raanaas Reklev |
2000 |
Ås IL |
2:22.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
673 |
8 |
|
Christine M. Tufte Lund |
2003 |
Delfana |
2:22.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
9 |
|
Edle Lund |
2003 |
Trondhjems |
2:22.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 200m Freestyle Women |
Heat 14 (17) B flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
645 |
0 |
|
Camilla Cedres Larsen |
2003 |
Haugesund |
2:20.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
384 |
1 |
|
Marte Reikvam |
2004 |
Skjetten S |
2:20.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
2 |
|
Johanne Lovise Wiig |
2003 |
Sarpsborg |
2:20.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
3 |
|
Sara Larsen |
2006 |
Karmøy SK |
2:19.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
4 |
|
Hege Solberg Jørgensen |
2002 |
Trondhjems |
2:19.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
5 |
|
Emma Sofie Antun |
2004 |
Vestkant |
2:19.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
596 |
6 |
|
Sanna Sembsmoen-Schleis |
2003 |
Glitre SK/ |
2:19.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
538 |
7 |
|
Mira Miljeteig |
2005 |
Bergens SC |
2:20.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
8 |
|
Anne Raghnild Hansen |
2005 |
Sortland |
2:20.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
9 |
|
Lotta Tøttermann |
2003 |
Harstad SK |
2:20.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 200m Freestyle Women |
Heat 15 (17) B flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
623 |
0 |
|
Johanne Jørmeland |
2002 |
Stavanger |
2:19.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
644 |
1 |
|
Caroline Kambe |
2001 |
Haugesund |
2:19.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
2 |
|
Caroline Greaker Sollie |
2004 |
Ås IL |
2:18.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
653 |
3 |
|
Kaia Pettersen |
2001 |
Haugesund |
2:18.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
4 |
|
Andrea Rød |
2002 |
Kolbotn IL |
2:18.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
592 |
5 |
|
Maja Arndal |
2003 |
Glitre SK/ |
2:18.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
642 |
6 |
|
Liva Gjil |
2004 |
Haugesund |
2:18.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
7 |
|
Elisabeth Wilmann |
2002 |
Trondhjems |
2:18.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
344 |
8 |
|
Oda Tennebekk Vatle |
2002 |
BS/Arna |
2:19.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
514 |
9 |
|
Eira Ytre-Eide |
2000 |
Asker SK |
2:19.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 200m Freestyle Women |
Heat 16 (17) B flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
0 |
|
Leah Emilie Stensaker Nilsen |
2006 |
Vestkant |
2:17.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
483 |
1 |
|
Kristin Venstad |
2001 |
Sandefjord |
2:17.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
747 |
2 |
|
Johanna Bagelius |
2004 |
SKK |
2:17.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
493 |
3 |
|
Emma Lu Eikemo |
2000 |
Asker SK |
2:16.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
4 |
|
Mia Gulbrandsen |
2003 |
Kongsten |
2:16.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
5 |
|
Elise Alme Jensen |
2002 |
BS-LK |
2:16.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
6 |
|
Julianne Sandal Søbakk |
2004 |
Ullensaker |
2:17.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
304 |
7 |
|
Rana Wild-Ali |
2005 |
SK Speed |
2:17.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Karina Wiktoria Pozarlik |
2003 |
Namsos SK |
2:17.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
756 |
9 |
|
Linnea Lindgren |
2001 |
VÄSBY SS |
2:17.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 200m Freestyle Women |
Heat 17 (17) B flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
0 |
|
Kristine Kleppestrand |
2002 |
Vestkant |
2:16.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
1 |
|
Anna Victoria Plassen |
2005 |
Vestkant |
2:15.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
2 |
|
Elise Lund |
2001 |
Trondhjems |
2:14.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
427 |
3 |
|
Silje Rongevær Slyngstadli |
2004 |
BS/Åstveit |
2:14.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
315 |
4 |
|
Sandra Knudsen |
2001 |
Kongsten |
2:13.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
375 |
5 |
|
Martine Myhrer Abrahamsen |
2003 |
Skjetten S |
2:14.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
305 |
6 |
|
Madeleine Wold |
2003 |
SK Speed |
2:14.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
7 |
|
Kaja Krawiec |
2005 |
Karmøy SK |
2:15.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
8 |
|
Oda Løtuft Johansen |
2002 |
Ås IL |
2:15.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
9 |
|
Frøydis Vatn Andersen |
2001 |
Trondhjems |
2:16.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-05 20.10.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Bergens Svømme & Livredningsklub |
|
|
|
|