Program for Jöns Svanbergsimmet 50m 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jöns Svanbergsimmet 50m 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 10 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
400m Medley Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Engvall Security AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
197 |
|
Emma Sundstrand |
Södertälje Simsällskap |
2001 |
AJ3201 |
25m |
4:53.44 |
|
|
|
|
|
2 |
169 |
|
Lisa Nystrand |
Sala Simsällskap |
2006 |
AA1206 |
50m |
4:56.74 |
|
|
|
|
|
3 |
212 |
|
Isabel Teglöf |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AZ3203 |
25m |
5:11.89 |
|
|
|
|
|
4 |
72 |
|
Amanda Jobs |
Falu Simsällskap |
2003 |
AK0203 |
25m |
5:12.86 |
|
|
|
|
|
5 |
366 |
|
Amanda Takala |
Väsby Simsällskap |
2004 |
AP3804 |
25m |
5:14.62 |
|
|
|
|
|
6 |
374 |
|
Michelle Wissinger |
Väsby Simsällskap |
2004 |
BN3604 |
25m |
5:18.63 |
|
|
|
|
|
7 |
380 |
|
Anna Mattila |
Väsby Simsällskap |
2004 |
BY4804 |
25m |
5:27.76 |
|
|
|
|
|
8 |
391 |
|
Estelle Gyoni |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AS0204 |
25m |
5:31.47 |
|
|
|
|
|
9 |
75 |
|
Tuva Hjemli |
Falu Simsällskap |
2005 |
AN8805 |
25m |
5:35.18 |
|
|
|
|
|
10 |
94 |
|
Maja Nilsson |
Gävle Simsällskap |
2003 |
BF4203 |
25m |
5:37.67 |
|
|
|
|
|
11 |
359 |
|
Emelie Lindström |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AJ7403 |
25m |
5:37.67 |
|
|
|
|
|
12 |
142 |
|
Moa Zetterström |
Norrtälje Simklubb |
2005 |
AA9805 |
25m |
5:42.63 |
|
|
|
|
|
13 |
213 |
|
Linnéa Teljstedt |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AZ6203 |
25m |
5:44.55 |
|
|
|
|
|
14 |
99 |
|
Juni Rogström |
Gävle Simsällskap |
2004 |
BN5204 |
25m |
5:46.83 |
|
|
|
|
|
15 |
263 |
|
Emma Alfredeen |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AS7803 |
25m |
5:48.30 |
|
|
|
|
|
16 |
47 |
|
Louise Haglöv |
Borlänge Simsällskap |
2003 |
BC9603 |
25m |
5:49.78 |
|
|
|
|
|
17 |
276 |
|
Klara Pettersson |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AU6204 |
25m |
5:54.74 |
|
|
|
|
|
18 |
287 |
|
Edith Lindhagen |
Upsala Simsällskap |
2004 |
BF3204 |
25m |
6:22.85 |
|
|
|
|
|
19 |
320 |
|
Märta Säfsten |
Upsala Simsällskap |
2006 |
BD4806 |
50m |
6:31.76 |
|
|
|
|
|
20 |
347 |
|
Zuzanna Androsiuk |
Upsala Simsällskap |
2005 |
CA8404 |
50m |
6:46.31 |
|
|
|
|
|
21 |
395 |
|
Tara Klarbo Egan |
Västerås Simsällskap |
2005 |
AQ6605 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
55 |
|
Emily Sandberg |
Bålsta Simklubb |
2004 |
AH2204 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
379 |
|
Cecilia Eklund |
Väsby Simsällskap |
2005 |
BF0205 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
384 |
|
Malvina Walldén |
Västerås Simsällskap |
2005 |
AB1205 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
315 |
|
Alva Marhold |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AL5407 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
299 |
|
Nike Söderström |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AG2607 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
148 |
|
Linnea Sjöström |
Norrtälje Simklubb |
2005 |
BO9805 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-09 14:56:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
|
|
|
|