Program för Stjärnskottet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Insim 08:45-09.45
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sporthallen Ludvika |
Arrangör: |
Ludvika Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 sep 2019 till den 22 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Ryggsim Damer C, D
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
2 |
|
Elin Jansson |
2008 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
3 |
|
Isabelle Gustafsson |
2009 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
4 |
|
Linnea Wallenstein |
2008 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Ryggsim Damer C, D |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Nora Sahlgren |
2009 |
FALUN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
2 |
|
Alva Svallin |
2008 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
3 |
|
Theresa Monheim |
2009 |
FALUN |
1:05.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4 |
|
Evelina Myhr |
2009 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
5 |
|
Alma Arfs |
2009 |
HEDEMORA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
6 |
|
Matilda Hölke |
2009 |
HEDEMORA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Ryggsim Damer C, D |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
1 |
|
Ida Skogbergs |
2009 |
LUDVIKA SS |
58.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
2 |
|
Sara Hydén |
2008 |
BORLÄNGE |
54.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
3 |
|
Emmy Olsson |
2008 |
HARNÄS SKU |
49.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
4 |
|
Alice Branér |
2008 |
LUDVIKA SS |
53.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
5 |
|
Maria Avalos |
2008 |
LUDVIKA SS |
56.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Linn Sterkenburg |
2009 |
BORLÄNGE |
1:03.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Ryggsim Damer C, D |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
1 |
|
Alice Byström |
2008 |
HARNÄS SKU |
47.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Saimi Lylander |
2009 |
BORLÄNGE |
44.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
3 |
|
Julia Escamilla Nordén |
2008 |
LUDVIKA SS |
41.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4 |
|
Ida Hellström |
2008 |
HARNÄS SKU |
42.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
5 |
|
Melly Lindberg Sköld |
2008 |
SANDVIKEN |
44.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
6 |
|
Majken Lönn |
2009 |
HARNÄS SKU |
48.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-22 09:30:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Ludvika Simsällskap |
|
|
|
|