Program för Öppet DM/JDM 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 - Lör 2 mars - Kl. 09.30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Valhallabadet |
Arrangör: |
Västsvenska SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 2 mar 2019 till den 3 mar 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 200m Frisim Damer
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
1 |
|
Hilda Eriksson |
2004 |
UDDEVALLA |
2:19.91 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
2 |
|
Sofie Persson |
2004 |
ELFSBORG |
2:19.08 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
3 |
|
Jonna Jauhiainen |
2000 |
KUNGSBACKA |
2:18.76 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
4 |
|
Sara Nyqvist |
2003 |
MASS |
2:17.70 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
5 |
|
Linnea Edgren |
2002 |
GÖTEBORG |
2:17.05 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
6 |
|
Alva Back |
2002 |
S77 |
2:17.24 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
310 |
7 |
|
Emilia Ström |
2002 |
UDDEVALLA |
2:18.65 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
Matilda Stenberg |
2001 |
ELFSBORG |
2:18.89 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
9 |
|
Clara Sjöstedt |
2003 |
MASS |
2:19.60 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
10 |
|
Polina Zhirkova |
2004 |
GÖTEBORG |
2:20.24 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 200m Frisim Damer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
1 |
|
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
MKK |
2:16.58 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Tilda Öman |
2000 |
ELFSBORG |
2:15.97 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
3 |
|
Thilda Häll |
2005 |
ELFSBORG |
2:15.46 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
4 |
|
Tindra Aminoff |
2003 |
ELFSBORG |
2:14.54 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
5 |
|
Mollie Morfelt |
2003 |
MKK |
2:14.07 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
6 |
|
Sara Hopmark |
2004 |
GÖTEBORG |
2:14.28 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
7 |
|
Hannah Hemberg |
2002 |
GÖTEBORG |
2:15.22 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
273 |
8 |
|
Sara Westholm |
2001 |
VARBERG |
2:15.84 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
278 |
9 |
|
Thea Carlsson |
2002 |
VARBERG |
2:16.42 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
10 |
|
Johanna de Jonge |
2001 |
GÖTEBORG |
2:16.85 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 200m Frisim Damer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
321 |
1 |
|
Linnea Gyllberg |
2000 |
SK NEPTUN |
2:13.71 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
2 |
|
Ida Kristiansson |
2004 |
SKÖVDE SS |
2:12.91 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
3 |
|
Julia Osterman |
2004 |
MKK |
2:12.19 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
4 |
|
Linn Suchomel |
2003 |
SKÖVDE SS |
2:11.46 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
5 |
|
Annie Lätt |
2001 |
TROLLHÄTTA |
2:10.93 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
6 |
|
Linn Thid |
2003 |
ELFSBORG |
2:10.97 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
7 |
|
Johanna Edgren |
2004 |
GÖTEBORG |
2:11.63 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
8 |
|
Selma Avdic |
2003 |
S 02 |
2:12.40 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
9 |
|
Wilma Svensson |
2002 |
SK LAXEN |
2:13.55 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
10 |
|
Johanna Ingner |
2002 |
MKK |
2:14.03 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 200m Frisim Damer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
1 |
|
Ebba Olsson |
2001 |
MARIESTAD |
2:10.49 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
2 |
|
Anna Grahovac |
1999 |
MKK |
2:09.11 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
3 |
|
Lucie Hanquet |
2003 |
GÖTEBORG |
2:07.60 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
4 |
|
Sofia Åstedt |
2003 |
ELFSBORG |
2:06.52 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
5 |
|
Emilia Rönningdal |
2002 |
S 71 |
2:02.59 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
6 |
|
Hilja Schimmel |
2003 |
SKÖVDE SS |
2:05.84 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
7 |
|
Vera Fransson |
2001 |
SKÖVDE SS |
2:06.97 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
8 |
|
Kristina Orban |
2004 |
MKK |
2:08.31 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
252 |
9 |
|
Sofia Henningsson |
2004 |
SKÖVDE SS |
2:09.74 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
293 |
10 |
|
Sofia Abrahamsson |
2005 |
UDDEVALLA |
2:10.55 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-01 18:21:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.1 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet |
|
|
|
|