Program for Öppet DM/JDM 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Valhallabadet |
Västsvenska SF |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 2 mar 2019 till den 3 mar 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
400m Medley Damer Seniorer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Distriktrekord Seniorer: Sara Nordenstam (1983) 4:52.72 1998-07-30 |
Distriktrekord Juniorer: Sara Nordenstam (1983) 4:52.72 1998-07-30 |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
213 |
|
Emilia Rönningdal |
S 71 |
2002 |
AC6202 |
50m |
4:57.81 |
|
|
|
|
|
2 |
60 |
|
Marion Hanquet |
Göteborg Sim |
2001 |
BY2401 |
50m |
5:06.63 |
|
|
|
|
|
3 |
160 |
|
Tea Winblad |
Malmö Kappsimningsklubb |
2004 |
AH7404 |
50m |
5:10.07 |
|
|
|
|
|
4 |
246 |
|
Linn Suchomel |
Skövde Simsällskap |
2003 |
AD2203 |
50m |
5:10.09 |
|
|
|
|
|
5 |
294 |
|
Marit Cuperus |
Uddevalla Sim |
2002 |
BD0202 |
50m |
5:10.57 |
|
|
|
|
|
6 |
149 |
|
Johanna Andersson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2002 |
AK8202 |
50m |
5:11.86 |
|
|
|
|
|
7 |
198 |
|
Sara Nyqvist |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2003 |
BG4603 |
50m |
5:12.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
221 |
|
Selma Avdic |
Simklubben S 02 |
2003 |
AM6803 |
50m |
5:12.97 |
|
|
|
|
|
9 |
252 |
|
Sofia Henningsson |
Skövde Simsällskap |
2004 |
AH8204 |
50m |
5:13.61 |
|
|
|
|
|
10 |
62 |
|
Sara Hopmark |
Göteborg Sim |
2004 |
AJ7204 |
50m |
5:19.96 |
EFT |
|
11 |
128 |
|
Wilma Svensson |
Simklubben Laxen |
2002 |
BK8402 |
50m |
5:25.77 |
|
|
|
|
|
12 |
277 |
|
Ronja Berggren |
Varberg Sim |
2003 |
AE1403 |
50m |
5:25.82 |
|
|
|
|
|
13 |
249 |
|
Malin Vestman |
Skövde Simsällskap |
2003 |
AL5803 |
50m |
5:26.61 |
|
|
|
|
|
14 |
290 |
|
Matilda Torén |
Uddevalla Sim |
2001 |
AO1601 |
50m |
5:27.77 |
|
|
|
|
|
15 |
233 |
|
Elna Magnusson |
Simklubben S 02 |
2004 |
BG1804 |
50m |
5:27.80 |
|
|
|
|
|
16 |
295 |
|
Lina Nielsen |
Uddevalla Sim |
2005 |
AD5605 |
50m |
5:28.90 |
|
|
|
|
|
17 |
327 |
|
Ebba Holmdahl |
Göteborg Sim |
2003 |
BA2203 |
50m |
5:32.37 |
EFT |
|
18 |
298 |
|
Hilda Eriksson |
Uddevalla Sim |
2004 |
AO5204 |
50m |
5:34.53 |
|
|
|
|
|
19 |
255 |
|
Ida Kristiansson |
Skövde Simsällskap |
2004 |
AX8204 |
50m |
5:35.47 |
|
|
|
|
|
20 |
230 |
|
Ellen Vråmo |
Simklubben S 02 |
2004 |
BF8604 |
50m |
5:36.58 |
|
|
|
|
|
21 |
297 |
|
Evelina Wester |
Uddevalla Sim |
2004 |
AO6204 |
50m |
5:37.18 |
|
|
|
|
|
22 |
55 |
|
Saga Johannesson |
Göteborg Sim |
2005 |
AE3705 |
50m |
5:37.27 |
|
|
|
|
|
23 |
30 |
|
Cornelia Sundqvist |
Simklubben Elfsborg |
2003 |
BP3403 |
50m |
5:37.42 |
|
|
|
|
|
24 |
283 |
|
Nikki Berggren |
Varberg Sim |
2005 |
AD9805 |
50m |
5:40.38 |
|
|
|
|
|
25 |
121 |
|
Nathalie Barrington |
Simklubben Laxen |
2002 |
AY9202 |
50m |
5:40.76 |
|
|
|
|
|
26 |
11 |
|
Elsa Sjöström |
Simklubben Elfsborg |
2006 |
AA0206 |
50m |
5:41.42 |
|
|
|
|
|
27 |
228 |
|
Lia Bromander |
Simklubben S 02 |
2004 |
AZ4604 |
50m |
5:41.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
216 |
|
Wilma Bergman |
S77 Stenungsund |
2002 |
AR0202 |
50m |
5:41.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
22 |
|
Agnes Holmblad |
Simklubben Elfsborg |
2006 |
AA5206 |
50m |
5:43.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
39 |
|
Francesca Clark |
Falköpings Simsällskap |
2001 |
BE1801 |
50m |
5:43.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-02 18:09:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.1 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet |
|
|
|
|