Program for SuSvim Specialist 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Skipaðir riðlar Kapping 4
|
Stevnuheiti |
SuSvim Specialist 2019 |
|
Prentdagur |
11 January 2019 |
|
|
Staður |
Vágur |
|
Prentað kl |
19:38 |
|
|
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
Hylur |
50m |
|
|
|
|
|
1. stevnudagur |
12 January 2019 |
|
|
|
|
Kapping 4, 50m Firvald Menn |
Finalur (6) |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
|
Hylur |
Tíð |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
2 |
Isak Brisenfeldt |
2006 |
|
Havnar |
|
50m |
|
54 |
3 |
Silas Dam Lindberg |
2008 |
|
Havnar |
|
50m |
|
45 |
4 |
Áki Eliasen |
2006 |
|
Havnar |
|
50m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
|
Hylur |
Tíð |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
Jóannes Clementsen |
2007 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:03.23 |
2 |
3 |
Líggjas Joensen |
2008 |
|
REYSTI |
|
50m |
52.64 |
92 |
4 |
Jónathan Sørensen |
2006 |
|
SUÐUROYAR |
|
25m |
55.14 |
62 |
5 |
Nóa Nónklett |
2006 |
|
Havnar |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
|
Hylur |
Tíð |
|
95 |
1 |
Teitur Winther |
2005 |
|
SUÐUROYAR |
|
25m |
48.52 |
49 |
2 |
Dávid Gislason |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
45.72 |
76 |
3 |
Jákup Búason |
2005 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
42.88 |
4 |
4 |
Filip Hansen |
2005 |
|
Flot |
|
25m |
45.49 |
22 |
5 |
Hanus Lydersen |
2006 |
|
Ægir |
|
50m |
45.77 |
67 |
6 |
William Marius Samuelsen |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
51.74 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
|
Hylur |
Tíð |
|
12 |
1 |
Tórálvur S. Brestisson |
2003 |
|
Ægir |
|
50m |
40.80 |
3 |
2 |
Lukas Bessason |
2007 |
|
Flot |
|
25m |
38.43 |
11 |
3 |
Heini M. Askham |
2006 |
|
Ægir |
|
50m |
35.91 |
85 |
4 |
Rókur Zivanovic Í Lágabø |
2003 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
38.39 |
6 |
5 |
Jákup Í Jákupsstovu |
2004 |
|
Flot |
|
25m |
39.52 |
7 |
6 |
Karl Joensen |
2005 |
|
Flot |
|
25m |
41.51 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
|
Hylur |
Tíð |
|
23 |
1 |
Brandur A. Matras |
2003 |
|
Ægir |
|
50m |
34.97 |
48 |
2 |
Jóhannis Erlendsson |
2003 |
|
Havnar |
|
50m |
33.80 |
64 |
3 |
Dánjal Olsen |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
33.13 |
83 |
4 |
Hans Jacob Hjelm |
2003 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
33.41 |
36 |
5 |
Niklas Jógvan Arge |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
34.04 |
51 |
6 |
Pauli Jacobsen |
2002 |
|
Havnar |
|
50m |
35.90 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
|
Hylur |
Tíð |
|
68 |
1 |
Jónas L. Schiller |
2003 |
|
Havnar |
|
50m |
32.11 |
39 |
2 |
Johan N. Dam |
2002 |
|
Havnar |
|
50m |
28.29 |
93 |
3 |
Róland Toftum |
1998 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
26.14 |
74 |
4 |
Rói Bech |
2001 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
27.60 |
84 |
5 |
Rani Jacobsen |
2001 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
31.14 |
9 |
6 |
Jónas Á Bergi |
2003 |
|
Ægir |
|
50m |
32.92 |
Stovnað í WinGrodan 1.26.08 |
Prentdagur |
11 January 2019 |
Lisensin eigur: Suðuroyar Svimjifelag |
Prentað kl |
19:38 |
|