Program för Falu SkinsGames 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
Falu SkinsGames 2019 |
|
Utskriftsdatum |
24 februari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
07:52 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 februari 2019 |
|
|
|
|
Gren 16, 100m Fjärilsim Herrar |
Finaler (4) |
Beräknad start 09:24 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
227 |
3 |
Joel Brewitz |
2005 |
AG2505 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
112 |
4 |
Elliot Ekman |
2007 |
AG6907 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:34.12 |
271 |
5 |
Robin Boisen |
1999 |
AQ9799 |
NACKA HIF |
|
25m |
2:19.82 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
94 |
2 |
Martin Riljak |
2004 |
AW9304 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:16.75 |
102 |
3 |
Malte Eriksson |
2003 |
AT3903 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:13.59 |
167 |
4 |
Olle Nilsson |
2004 |
AL3104 |
SALA SS |
|
25m |
1:08.60 |
166 |
5 |
Max Antonsson |
2004 |
AG6304 |
SALA SS |
|
25m |
1:09.58 |
85 |
6 |
Hugo Swanson |
2006 |
AA6106 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:14.95 |
212 |
7 |
Sebastian Gecer |
2002 |
AK1902 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:25.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
165 |
1 |
Botvid Wiell |
2005 |
AB3305 |
SALA SS |
|
25m |
1:07.96 |
178 |
2 |
Lucas Humling |
2005 |
AA8305 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:06.14 |
181 |
3 |
Julius Grell |
2003 |
AS9903 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:05.22 |
157 |
4 |
Jakob Rasmuson |
2003 |
AP9103 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:04.63 |
129 |
5 |
Gustaf Sandström |
2003 |
AP4703 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:05.07 |
1 |
6 |
Martin Schön |
2003 |
AJ9703 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:05.56 |
254 |
7 |
Viktor Svärd |
2005 |
AC8305 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:07.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
162 |
1 |
Jakob Hanson |
2002 |
AJ4902 |
SALA SS |
|
25m |
1:03.40 |
210 |
2 |
Jonathan Holmberg |
2000 |
AT1300 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:01.25 |
78 |
3 |
Jakob Källquist |
2001 |
AC0901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:00.19 |
270 |
4 |
Gellert Szabo |
2001 |
AM6901 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
58.91 |
158 |
5 |
Edwin Nystrand |
2002 |
AE8902 |
SALA SS |
|
25m |
59.06 |
200 |
6 |
Filip Antlöv |
1998 |
AE5998 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:00.45 |
90 |
7 |
Melker Rosengren |
2003 |
AR1903 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:02.24 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
24 februari 2019 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
07:52 |
|