Program för Falu SkinsGames 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Falu SkinsGames 2019 |
|
Utskriftsdatum |
23 februari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
13:01 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 februari 2019 |
|
|
|
|
Gren 11, 200m Medley Damer |
Finaler (8) |
Beräknad start 16:10 |
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
3 |
Aziza Osman |
2008 |
AI3608 |
SK ENA |
|
25m |
|
267 |
4 |
Linnea Drewes |
2004 |
BW7204 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
236 |
5 |
Wilda Furberg |
2003 |
BW0403 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
264 |
2 |
Kristina Kannegiesser |
2004 |
BQ8404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
126 |
3 |
Emma Dolan |
2006 |
AV5406 |
HEDEMORA |
|
25m |
|
125 |
4 |
Elisha Cloudy Weerasinghe |
2006 |
AO8606 |
HEDEMORA |
|
25m |
|
109 |
5 |
Isabelle Nilsson |
2007 |
AM4607 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
|
114 |
6 |
Elsa Harnesk |
2007 |
AX4607 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
75 |
1 |
Alicia Bohlemark |
2007 |
AN7607 |
FILIPSTAD |
|
25m |
4:31.55 |
193 |
2 |
Märta Karlsson |
2007 |
AV4407 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
3:30.82 |
25 |
3 |
Tindra Bärgård |
2006 |
AB8606 |
SK ENA |
|
25m |
3:26.94 |
224 |
4 |
Fanny Andersson |
2004 |
AR5604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:21.70 |
115 |
5 |
Hillevi Östlund |
2007 |
AX0807 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
3:23.67 |
232 |
6 |
Johanna Holmberg |
2007 |
AE9207 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:27.51 |
99 |
7 |
Ronja Nordlund |
2006 |
BM2606 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:31.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
24 |
1 |
Emilia Torgén |
2005 |
BR5805 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
3:20.55 |
233 |
2 |
Elvira Muhr |
2007 |
AF6407 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:18.47 |
52 |
3 |
Emma Färlin |
2006 |
AV8206 |
FALUN |
|
25m |
3:13.97 |
57 |
4 |
Hanna Frank |
2006 |
BB9406 |
FALUN |
|
25m |
3:08.91 |
98 |
5 |
Stina Hedlund Loman |
2006 |
BM8406 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:11.57 |
89 |
6 |
Nathalie Stigenberg |
2004 |
AY3804 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:15.59 |
11 |
7 |
Tindra Byqvist |
2008 |
AQ0208 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
3:19.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
95 |
1 |
Maja Edring |
2002 |
BX0802 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:07.83 |
141 |
2 |
Karin Gabrielsson |
2004 |
AL7404 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
3:03.16 |
113 |
3 |
Astrid Lönn |
2008 |
AI4608 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
2:59.72 |
265 |
4 |
Ella Wesslau |
2004 |
BQ7404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:57.69 |
2 |
5 |
Edith Wallberg |
2007 |
AA3807 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
2:58.46 |
194 |
6 |
Saga Andersson |
2006 |
BH8806 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
3:01.17 |
23 |
7 |
Elin Finne |
2007 |
AG0807 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
3:05.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
68 |
1 |
Nova Johansson |
2004 |
AA0204 |
FILIPSTAD |
|
25m |
2:54.76 |
258 |
2 |
Ida Nyberg |
2004 |
BB1204 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:52.45 |
36 |
3 |
Ronja Rantanen |
1999 |
AH0899 |
FALUN |
|
25m |
2:48.20 |
188 |
4 |
Junia Eklund |
2006 |
AH0806 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
2:44.53 |
49 |
5 |
Sara Strömsöe |
2006 |
AV2406 |
FALUN |
|
25m |
2:48.06 |
263 |
6 |
Arwen Wikström |
2006 |
AT0606 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:50.08 |
106 |
7 |
Matilda Nilsson |
2004 |
BP1804 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
2:53.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
104 |
1 |
Tuva Blomdahl |
2004 |
BO6204 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
2:43.36 |
204 |
2 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:39.58 |
88 |
3 |
Maja Nilsson |
2003 |
BF4203 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:38.80 |
17 |
4 |
Louise Haglöv |
2003 |
BC9603 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:37.28 |
135 |
5 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:38.53 |
220 |
6 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:39.03 |
87 |
7 |
Lisa Löf |
2004 |
AP3404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:41.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
187 |
1 |
Filippa Eklund |
2004 |
AS6204 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
2:36.65 |
47 |
2 |
Tuva Hjemli |
2005 |
AN8805 |
FALUN |
|
25m |
2:35.84 |
225 |
3 |
Estelle Gyoni |
2004 |
AS0204 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:32.58 |
161 |
4 |
Lisa Nystrand |
2006 |
AA1206 |
SALA SS |
|
25m |
2:19.48 |
45 |
5 |
Julia Lindgren |
2004 |
AN0604 |
FALUN |
|
25m |
2:27.52 |
253 |
6 |
Agnes Jakobsson |
2005 |
AF2805 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:35.78 |
186 |
7 |
Tyra Strömbom |
2004 |
AM3804 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
2:36.18 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
23 februari 2019 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
13:01 |
|