Program for SFI-Mästerskapen 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
SFI-MÄSTERSKAPEN 2019 |
|
Utskriftsdatum |
02 helmikuu 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Karleby |
|
Utskriftstid |
13:53 |
|
|
Arrangör |
KUS-GSS, JS-PU |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 helmikuu 2019 |
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: Minimani |
|
Heat 1 (4) |
|
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Salla-Maaria Kauppinen |
2002 |
02A724 |
KUS-GSS |
|
25m |
45.35 |
45.35 |
4 |
Matilda Lindholm |
2001 |
01A744 |
KUS-GSS |
|
50m |
41.78 |
40.28 |
5 |
Maiju Rajaniemi |
2002 |
02A716 |
KUS-GSS |
|
50m |
43.04 |
41.54 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Emilia Härkönen |
2001 |
01A441 |
KUS-GSS |
|
50m |
40.64 |
39.14 |
3 |
Aino Jerohin |
2003 |
03A154 |
VUS-VSS |
|
50m |
40.25 |
38.75 |
4 |
Jenny Kareinen |
2002 |
02A000 |
HSS |
|
25m |
38.53 |
38.53 |
5 |
Maisa Berg |
2003 |
03B163 |
VUS-VSS |
|
50m |
40.07 |
38.57 |
6 |
Jasmine Vikström |
2002 |
02A972 |
KUS-GSS |
|
25m |
38.93 |
38.93 |
7 |
Oona Lehtola |
2003 |
03A498 |
HSS |
|
50m |
40.72 |
39.22 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
1 |
Erika Yli-Yrjänäinen |
2001 |
01A999 |
KUS-GSS |
|
50m |
39.82 |
38.32 |
2 |
Anni Savolainen |
2002 |
02A184 |
Cetus |
|
50m |
39.15 |
37.65 |
3 |
Wilma Lakanen |
2003 |
03A711 |
KUS-GSS |
|
50m |
37.38 |
35.88 |
4 |
Nea Nygård |
2002 |
02A188 |
KUS-GSS |
|
25m |
35.60 |
35.60 |
5 |
Emma Johansson |
2003 |
03A017 |
Cetus |
|
50m |
37.23 |
35.73 |
6 |
Agneta Kallas |
2002 |
02A988 |
SiWa |
|
25m |
36.92 |
36.92 |
7 |
Tinja Harju |
2002 |
02A384 |
KUS-GSS |
|
50m |
39.39 |
37.89 |
8 |
Emilia Myllykoski |
2003 |
03B108 |
SiWa |
|
25m |
38.37 |
38.37 |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
1 |
Peppi Siirtola |
2002 |
02A144 |
Cetus |
|
25m |
35.28 |
35.28 |
2 |
Ida Konkka |
2000 |
00A573 |
ÅSK |
|
25m |
34.76 |
34.76 |
3 |
Paula Peltola |
2001 |
01B032 |
ÅSK |
|
50m |
35.44 |
33.94 |
4 |
Kaisla Kollanus |
1993 |
93A027 |
HSS |
|
25m |
32.05 |
32.05 |
5 |
Mirka Mettinen |
2002 |
02A159 |
Cetus |
|
50m |
34.39 |
32.89 |
6 |
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
03A610 |
Cetus |
|
50m |
35.80 |
34.30 |
7 |
Milja Lahtinen |
1999 |
99A621 |
KUS-GSS |
|
50m |
36.36 |
34.86 |
8 |
Emma Jormanainen |
2003 |
03A789 |
VUS-VSS |
|
50m |
36.86 |
35.36 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
02 helmikuu 2019 |
Licensierad till: Kokkolan Uimaseura |
Utskriftstid |
13:53 |
|