Ohjelma SFI-Mästerskapen 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 18
|
Tävling |
SFI-MÄSTERSKAPEN 2019 |
|
Utskriftsdatum |
02 helmikuu 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Karleby |
|
Utskriftstid |
13:53 |
|
|
Arrangör |
KUS-GSS, JS-PU |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 helmikuu 2019 |
|
|
|
|
Gren 18, 50m Ryggsim Herrar |
Finaler (4) |
Sponsor: Feelia Oy |
|
Heat 1 (4) |
|
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Joel Tarvainen |
1998 |
98A684 |
KUS-GSS |
|
25m |
|
|
4 |
Elias Kalliokoski |
2003 |
03A531 |
VUS-VSS |
|
25m |
32.60 |
32.60 |
5 |
Teppo Jestoi |
2003 |
03A402 |
KUS-GSS |
|
50m |
36.23 |
35.23 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
1 |
Juuso Syrjälä |
2001 |
01B002 |
VUS-VSS |
|
25m |
32.32 |
32.32 |
2 |
Konsta Pekkala |
2003 |
03A959 |
SiWa |
|
25m |
30.79 |
30.79 |
3 |
Oscar Skjäl |
2002 |
02A684 |
Cetus |
|
50m |
31.27 |
30.27 |
4 |
Jesse Anttila |
2002 |
02A383 |
KUS-GSS |
|
50m |
31.13 |
30.13 |
5 |
Joel Knaapi |
2001 |
01A132 |
Cetus |
|
25m |
30.27 |
30.27 |
6 |
Eerikki Laitala |
2001 |
01A548 |
Cetus |
|
25m |
30.34 |
30.34 |
7 |
Aki Hakkarainen |
2003 |
03A251 |
SiWa |
|
50m |
32.54 |
31.54 |
8 |
Joonas Järvi |
2002 |
02A227 |
VUS-VSS |
|
50m |
33.59 |
32.59 |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
1 |
Teemu Oksakari |
2003 |
03A161 |
VUS-VSS |
|
50m |
30.61 |
29.61 |
2 |
Eemil Kylmä |
2001 |
01A631 |
Cetus |
|
25m |
29.42 |
29.42 |
3 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
02A241 |
Cetus |
|
50m |
30.34 |
29.34 |
4 |
Simon Ravals |
2003 |
03A528 |
VUS-VSS |
|
50m |
30.15 |
29.15 |
5 |
Leo Mikkonen |
2002 |
02A233 |
Cetus |
|
25m |
29.26 |
29.26 |
6 |
Robin Söderholm |
2002 |
02A224 |
VUS-VSS |
|
25m |
29.42 |
29.42 |
7 |
Viktor Thodin |
2000 |
00A166 |
JS-PU |
|
25m |
29.48 |
29.48 |
8 |
Hugo Mattola |
2001 |
01A074 |
KUS-GSS |
|
50m |
30.67 |
29.67 |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
1 |
Eemeli Raninen |
2001 |
01A495 |
HSS |
|
25m |
28.91 |
28.91 |
2 |
Teemu Annala |
2001 |
01A514 |
Cetus |
|
50m |
29.49 |
28.49 |
3 |
Daniel Rinne |
2002 |
02B263 |
Cetus |
|
25m |
28.11 |
28.11 |
4 |
Lauri Elomaa |
2000 |
00A761 |
ÅSK |
|
50m |
27.42 |
26.42 |
5 |
Anton Nuottajärvi |
2000 |
00A294 |
Cetus |
|
25m |
28.09 |
28.09 |
6 |
Santeri Herpola |
2003 |
03A188 |
ÅSK |
|
25m |
28.30 |
28.30 |
7 |
Joona Ruuskanen |
2000 |
00A503 |
Cetus |
|
25m |
28.88 |
28.88 |
8 |
Leevi Korpinen |
2001 |
01A491 |
ÅSK |
|
25m |
29.07 |
29.07 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
02 helmikuu 2019 |
Licensierad till: Kokkolan Uimaseura |
Utskriftstid |
13:53 |
|