Ohjelma Adventsdoppet 2.0
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 1
# | Laji | Yhteistyökumppani | Osallistujaluettelo | Erälista |
---|---|---|---|---|
1 | 50m Fjärilsim Damer 12-13 år Final | Sparbanken Skåne | Osallistujaluettelo | Erälista |
2 | 50m Fjärilsim Herrar 12-13 år Final | Teleservice | Osallistujaluettelo | Erälista |
3 | 100m Bröstsim Damer 14-oä Final | MBAS - Stenhus | Osallistujaluettelo | Erälista |
4 | 100m Bröstsim Herrar 14-oä Final | Sjöbo Gästgivaregård | Osallistujaluettelo | Erälista |
5 | 50m Frisim Damer 12-13 år Final | TYR Sverige | Osallistujaluettelo | Erälista |
6 | 50m Frisim Herrar 12-13 år Final | Per i Viken - Delikatess charkuterier | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | Prisutdelning gren 1-6 | |||
7 | 50m Frisim Damer 14-oä Final | LENY Fastighets AB | Osallistujaluettelo | Erälista |
8 | 50m Frisim Herrar 14-oä Final | Ekelunds Byggservice HB | Osallistujaluettelo | Erälista |
9 | 100m Medley Damer 12-13 år Final | Sparbanken Skåne | Osallistujaluettelo | Erälista |
10 | 100m Medley Herrar 12-13 år Final | Ekelunds Byggservice HB | Osallistujaluettelo | Erälista |
11 | 100m Fjärilsim Damer 14-oä Final | Teleservice | Osallistujaluettelo | Erälista |
12 | 100m Fjärilsim Herrar 14-oä Final | MBAS - Stenhus | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | Prisutdelning gren 7-12 | |||
0 | Paus 10 min | |||
13 | 50m Ryggsim Damer 12-13 år Final | TYR Sverige | Osallistujaluettelo | Erälista |
14 | 50m Ryggsim Herrar 12-13 år Final | Per i Viken - Delikatess charkuterier | Osallistujaluettelo | Erälista |
15 | 50m Ryggsim Damer 14-oä Final | LENY Fastighets AB | Osallistujaluettelo | Erälista |
16 | 50m Ryggsim Herrar 14-oä Final | Ekelunds Byggservice HB | Osallistujaluettelo | Erälista |
17 | 50m Bröstsim Damer 12-13 år Final | Sjöbo Gästgivaregård | Osallistujaluettelo | Erälista |
18 | 50m Bröstsim Herrar 12-13 år Final | TYR Sverige | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | Prisutdelning gren 13-18 | |||
19 | 200m Frisim Damer 14-oä Final | MBAS - Stenhus | Osallistujaluettelo | Erälista |
20 | 200m Frisim Herrar 14-oä Final | Per i Viken - Delikatess charkuterier | Osallistujaluettelo | Erälista |
21 | 100m Frisim Damer 12-13 år Final | LENY Fastighets AB | Osallistujaluettelo | Erälista |
22 | 100m Frisim Herrar 12-13 år Final | Sparbanken Skåne | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | Prisutdelning gren 19-22 |