Program for UGP 2 2018-2019, Åkersberga
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 3
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Stockholms Simförbund/Åkersberga |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 jan 2019 till den 27 jan 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
200m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
460 |
|
Tuva Björkén |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AC0603 |
25m |
2:37.18 |
|
|
|
|
|
2 |
480 |
|
Milla Wahlund |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AG0206 |
25m |
2:50.72 |
|
|
|
|
|
3 |
457 |
|
Mathilda Sandberg |
Täby Sim |
2005 |
BR2805 |
25m |
2:56.09 |
|
|
|
|
|
4 |
439 |
|
Alice Davies |
Täby Sim |
2004 |
BH5404 |
25m |
3:06.17 |
|
|
|
|
|
5 |
435 |
|
Amanda Björklund |
Täby Sim |
2006 |
AF1606 |
25m |
3:06.52 |
|
|
|
|
|
6 |
463 |
|
Roya Tittelbach |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AF7603 |
50m |
3:06.68 |
|
|
|
|
|
7 |
470 |
|
Amanda Takala |
Väsby Simsällskap |
2004 |
AP3804 |
25m |
3:07.17 |
|
|
|
|
|
8 |
469 |
|
Mimmi Krekula |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AZ3403 |
25m |
3:09.69 |
|
|
|
|
|
9 |
430 |
|
Clara Ersson |
Täby Sim |
2004 |
BA3204 |
25m |
3:10.55 |
|
|
|
|
|
10 |
7 |
|
Tova Lindbom |
Danderyds Simförening |
2002 |
BV8802 |
25m |
3:13.23 |
|
|
|
|
|
11 |
74 |
|
Elin Glifberg |
Lidingö Simklubb |
2004 |
AW4804 |
25m |
3:14.01 |
|
|
|
|
|
12 |
427 |
|
Filippa Bolling |
Täby Sim |
2004 |
BA8404 |
25m |
3:15.93 |
|
|
|
|
|
13 |
13 |
|
Mikaela Erneholm |
Danderyds Simförening |
2006 |
BA7606 |
25m |
3:19.27 |
|
|
|
|
|
14 |
15 |
|
Irma Ehrengren |
Danderyds Simförening |
2005 |
BN9605 |
25m |
3:20.56 |
|
|
|
|
|
15 |
416 |
|
Nina Takolander |
Täby Sim |
2003 |
AX0803 |
25m |
3:21.80 |
|
|
|
|
|
16 |
442 |
|
Ella Thermaenius |
Täby Sim |
2005 |
BB7405 |
50m |
3:24.08 |
|
|
|
|
|
17 |
428 |
|
Elina Hellgren |
Täby Sim |
2004 |
BA2404 |
25m |
3:28.18 |
|
|
|
|
|
18 |
421 |
|
Elin Andersson |
Täby Sim |
2003 |
BG0803 |
50m |
3:33.92 |
|
|
|
|
|
19 |
384 |
|
Isa Andersson |
Turebergs Simklubb |
2006 |
BD9606 |
25m |
3:37.15 |
|
|
|
|
|
20 |
527 |
|
Alexandra Dombos |
Åkersberga Simsällskap |
2005 |
AK6605 |
25m |
3:58.76 |
|
|
|
|
|
21 |
85 |
|
Emily Yao |
Lidingö Simklubb |
2005 |
BW2005 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
475 |
|
Tindra Funke |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AC3606 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
509 |
|
Anna Mattila |
Väsby Simsällskap |
2004 |
BY4804 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
450 |
|
Ida Lindqvist |
Täby Sim |
2005 |
BH5205 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
446 |
|
Amanda Lindberg |
Täby Sim |
2006 |
AP7206 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
441 |
|
Agnes Gustavsson |
Täby Sim |
2005 |
AV3405 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
420 |
|
Louise Franks |
Täby Sim |
2005 |
AG7605 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
494 |
|
Fanny Krekula |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AU8606 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-01-22 19:10:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Åkersberga Simsällskap |
|
|
|
|