Program för Falkenberg Race 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 45
|
Tävling |
Falkenberg Race 2019 |
|
Utskriftsdatum |
14 april 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Falkenberg |
|
Utskriftstid |
12:19 |
|
|
Arrangör |
Falkenbergs Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 april 2019 |
|
|
|
|
Gren 45, 200m Fjärilsim Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
434 |
1 |
Beatrice Andersson |
2005 |
BB3205 |
SK LAXEN |
|
25m |
3:06.63 |
|
314 |
2 |
Tina Hopmark |
2002 |
BE9602 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
3:02.75 |
|
438 |
3 |
Emilia Pålsson |
2005 |
BB1405 |
SK LAXEN |
|
25m |
3:02.17 |
|
325 |
4 |
Klara Martinez Jonsson |
2004 |
BI4604 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:52.56 |
|
545 |
5 |
Klara Blickfors |
2006 |
AQ6206 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
2:58.81 |
|
659 |
6 |
Emma Johansson |
2005 |
BG7805 |
VARBERG |
|
25m |
3:02.46 |
|
730 |
7 |
Emilia Simonsson |
2002 |
AL3802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
3:05.73 |
|
592 |
8 |
Julia Andersson |
2007 |
AH2407 |
RONNEBY SS |
|
25m |
3:08.97 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
748 |
1 |
Lova Rodin |
2005 |
AO1205 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:49.42 |
|
556 |
2 |
Vanessa Johansson |
2006 |
AA4606 |
POSEIDON |
|
25m |
2:44.18 |
|
735 |
3 |
Lina Nielsen |
2005 |
AD5605 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:42.29 |
|
27 |
4 |
Julie Liv Madsen |
2006 |
0682AB |
GTI |
|
25m |
2:40.63 |
|
286 |
5 |
Nellie Skeppland |
2006 |
AY7606 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:41.32 |
|
640 |
6 |
Nikki Berggren |
2005 |
AD9805 |
VARBERG |
|
25m |
2:43.38 |
|
550 |
7 |
Alma Lindberg |
2002 |
AQ4202 |
POSEIDON |
|
25m |
2:47.02 |
|
54 |
8 |
Svava Björg Lárusdóttir |
2003 |
1307032160 |
ARM |
|
50m |
2:51.76 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
118 |
1 |
Sara Hopmark |
2004 |
AJ7204 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:40.22 |
|
80 |
2 |
Cornelia Sundqvist |
2003 |
BP3403 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:38.91 |
|
223 |
3 |
Natalie Stjärnås |
2003 |
AL3403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:38.40 |
|
59 |
4 |
Emma Ragnarsson |
2004 |
AI4203 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:34.21 |
|
88 |
5 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:35.35 |
|
684 |
6 |
Klara Rödin |
2003 |
AE2603 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:38.87 |
|
683 |
7 |
Ida Larsson |
2002 |
AL8202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:39.05 |
|
22 |
8 |
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
0674AN |
GTI |
|
25m |
2:40.57 |
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
14 april 2019 |
Licensierad till: Falkenbergs Simklubb |
Utskriftstid |
12:19 |
|