Program för Falkenberg Race 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 46, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 117 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | 25 m | 2:29.85 | ||
2 | 496 | Evertsson Måns | 2003 | MASS | 25 m | 2:33.11 | ||
3 | 124 | Bohlin Karl | 2001 | GÖTEBORG | 25 m | 2:34.82 | ||
4 | 474 | Sundblad Marcus | 2003 | MASS | 25 m | 2:36.02 | ||
5 | 478 | Castillo Karlsson Filiph | 2002 | MASS | 25 m | 2:37.14 | ||
6 | 733 | Robertsson Elias | 2004 | UDDEVALLA | 25 m | 2:39.01 | ||
7 | 228 | Grubesic Max | 2004 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:39.78 | ||
8 | 91 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:41.48 | ||
9 | 307 | Pettersson Olle | 2004 | KATRINEHOL | 25 m | 2:42.03 | ||
10 | 803 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 2:43.20 | ||
11 | 224 | Bergqvist David | 2005 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:43.53 | ||
12 | 323 | Hilmersson Hugo | 2002 | KUNGSBACKA | 25 m | 2:45.05 | ||
13 | 633 | Huldén Pelle | 2002 | VARBERG | 25 m | 2:45.43 | ||
14 | 685 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 2:46.63 | ||
15 | 484 | Anderson Elias | 2003 | MASS | 25 m | 2:47.81 | ||
16 | 585 | Ljungholm Nayan | 2005 | POSEIDON | 25 m | 2:47.87 | ||
17 | 695 | Bondzic-Rasic Stefan | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 2:49.55 | ||
18 | 540 | Karlsson Edvin | 2004 | OSKARSHAMN | 25 m | 2:49.87 | ||
19 | 810 | Romin Artur | 2003 | STRÄNGNÄS | 25 m | 2:50.34 | ||
20 | 424 | Meuller Joel | 2004 | SK LAXEN | 25 m | 2:50.54 | ||
21 | 780 | Storberg Emil | 2004 | FALKENBERG | 25 m | 2:51.53 | ||
22 | 233 | Åkesson Melker | 2006 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:51.60 | ||
23 | 344 | Johansson Noah | 2005 | KUNGSBACKA | 25 m | 2:51.80 | ||
24 | 572 | Khan-Amidy Victor | 2004 | POSEIDON | 25 m | 2:52.70 | ||
25 | 57 | Þorláksson Runólfur | 2002 | ARM | 50 m | 2:53.34 | RES | |
26 | 90 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:54.51 | RES | |
27 | 740 | Andersson Simon | 2003 | UDDEVALLA | 25 m | 2:54.80 | RES | |
28 | 239 | Nordholm Theo | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:57.11 | RES | |
29 | 61 | Johnsson Hugo | 2005 | SS DELFIN | 25 m | 2:57.86 | RES | |
30 | 28 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 25 m | 2:58.79 | RES | |
31 | 308 | Rydergren Måns | 2003 | KATRINEHOL | 25 m | 2:59.11 | RES | |
32 | 21 | Mains Marius | 2005 | GTI | 25 m | 2:59.42 | RES | |
33 | 274 | Sunnerborn Pontus | 2000 | KALMAR SS | 25 m | 3:01.17 | RES | |
34 | 62 | Oredsson Karl | 2006 | SS DELFIN | 25 m | 3:03.55 | RES | |
35 | 752 | Happe David | 2006 | UDDEVALLA | 25 m | 3:04.09 | RES | |
36 | 157 | Larsson Lucas | 2006 | GÖTEBORG | 25 m | 3:04.35 | RES | |
37 | 502 | Höglund Arvid | 2005 | MASS | 50 m | 3:04.98 | RES | |
38 | 155 | Larsson Jonathan | 2006 | GÖTEBORG | 25 m | 3:05.62 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 14 april 2019 |
Licensierad till: Falkenbergs Simklubb | Utskriftstid | 12:16 |